Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ben geldim.
Tiroid normal cikmis anlamadim.
Kadin doguma gittim.
Kan sulandirici igneye hapa gerek yok dedi.
Saglikli dogum yapmissin zaten dedi.
Dusuklerle alakasi yok dedi. Kafami allak bullak etti
E ne güzel tatlim cok şükür bi sorun yok insallah olmaz da artk

Okuyorum da ne kadar heyecanlı, ne kadar umutlu, ne kadar umutsuzuz. Tüm duyguları bir arada yaşıyoruz adet günlerimizi beklerken.
Bugün regl olmadım. Yarın da olmazsam yine umutlarım yeşerecek :) bugün test yapmadım ama yaklaşık 1 saat önce karnım tok olduğu halde sanki 2 gün yemek yememişim gibi midem kazınıp bir anda elim ayağım titremeye başladı yer ayağımın altından kaydı gözüm karardı , o sırada eşimle kızımın servisinin gelmesini bekliyorduk. Arabaya bindim hemen bir 15 dakika kendime gelemedim. Karnım da toktu. Umutlanmak istemiyorum ama bu şekilde olmam ben adet öncesi. Şuan mesela belimin çok ağrıması gerek ama yok.

Merhaba kızlar, 2ay önce kontrol amaçlı Kadın Doğuma gitmiştim hiçbir problem yok spermler kaliteli olursa hamile kalabilirsin demişti. Bata 6gün kala kan testi yaptırmıştım 2.7 çıkmıştı yükselir diye bekledim ama hasta oldum bugün 4.günü. Adetim bitince soğan kürüne başlamak istiyorum sizce başlamalı mıyım yapan memnun kalan varmı aranızda?

bende göbek düşmesi yaşamışım bir abla demişti okulda hocam karnını kaldıralım işk duyunca şaşırdım neyse onada yaptırdım getirmişti yerine hissettim bende ama olmadı.. bilmiyprum bir kerede tam ur mu ama işin ehlini araştırıyorum bende şimdi.. ilk gebeliğim sorunsuz bir şekilde oldu 1 yıldır 2.için uğraşıyoruz yok.. tam 1 sene oldu

Evet bata 2 gun kalaki obulasyon testim:) sanirim ben tavuklar gibi hergun yumurtluyom

Eklentiler

• 20180910_183450.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 43
Evet bata 2 gun kalaki obulasyon testim:) sanirim ben tavuklar gibi hergun yumurtluyom

gebelik testinde birşey çıkmıyor değil mi sizin? şeffaf akıntınız falan var mı peki belki yumurtlama durumunız vardır tekrardan.. ya da hamilesiniz

Yok akintim tekrar yumurtlama olurmuki bilemiyorum. Evet idrar testi 2 gun once silik cikti ama dun ve bugun negatif. Ama ovulasyon testi hergun pozitif. Hickimsede boyle bir durumla karsilasmamis sanirim. Onlarinki sadece koyu imis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…