Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

oyyyy bayıldımmm şöle 13 haftalık olsa benimd belli olsa
10.haftada başlarım bende kuzum daha hiç bişiym yok:1no2:
hatta 3 kg vermişim 10 gün içindesenağlama çok fazla bulantım var
sen şuana kadar kaç kg aldın bebiş?

Hacen uşagım sen nie mutfakdan cıkmeysun daaaaa:icecream:

yemek yiyerek şişdin sanki:roflol::roflol:

bebişini sag salim kucagına alman dilegiyle.,
Ne zaman gelio küçük bebişa.s.:ecrin_bebek:

tuuuuuu maşallah
ne kadar güzel şekilli ya, cinsiyeti ne merak ettim

yerim senin göbüşünü güzel hamilem benim
süper bir anne olacağına eminimyerimseniben

inşallah bebişinin resimlerinide bizimle paylaşırsında bizde uzaktanda olsa severiz mis kokulu bebişimizi:teytey:

oy ablam gelmiş... uğradığına çok sevindim ablacım....çok teşekkür ederim....a.s.
tabiki bebeğiminde fotolarını sizlerle paylaşıcam işnşallah hayırlısıyla....

ayy kıyamam tatlım .. bulantı fena .. çok fena....ama geçecek inşallah .. bende mideden yana kötüyüm gebelik reflüsü olmuşum .
şu ana kadar ki 8. aydayım toplam 8 kilo aldım...delikafadulden çok fena....:1shok:
bakalım kaçla bitecek ...:uhm:
ama çok gergin hissediyorum kendimi.. inanılmaz hemde...:CüvCüv:

Hacen uşagım sen nie mutfakdan cıkmeysun daaaaa:icecream:

yemek yiyerek şişdin sanki:roflol::roflol:

bebişini sag salim kucagına alman dilegiyle.,
Ne zaman gelio küçük bebişa.s.:ecrin_bebek:

anacım sorma.. mutfak kuşuyum ben ... kaydirigubbakcemile3
aslına bakarsan mutfak çok güzel ışık alıyor... ve fotolar iyi çıkıyor...:jeyyar:
ayy tatlım inşallah sağlıkla kucaklıcaz hayırlısıyla bebeğimizi...:Saruboceq: sona yaklaştıkça daha bir heyecan basıyor insanı..
çok ilginç insan yüzünü görmediği bir varlığı bu kadar nasıl sever...:asigim:

tuuuuuu maşallah
ne kadar güzel şekilli ya, cinsiyeti ne merak ettim

ayyy selimde gelimiş.. canım benim....:1hug:
çok teşekkür ederim sell ...a.s.
cinsiyet biraz karıştı bizim dr önce kız sora erkek gene kız ve yine erkek dedi.. son gittiğimde 1500gr olduğunu söledi ve ekledi kız demiştim dimi.... bende ses çıkarmadım.. zaten baştan beride kız hissediyordum...dr erkek dediğinde çok şaşırmıştım.. :uhm:
bizde bu karmaşada bebeğimize DENİZ adını verdik...nisan sonunda doğacak hayırlısıyla... ve adıda bebeğimin DENİZ NİSAN olacak....:asigim:

8. aydasın galiba hala anlayamadı mı cinsiyeti, tokhtora bakh sen.
çok güzel gözüküyo. Alla sağlıkkla kucağına almayı nasip etsin ismide harika Şeniz

nisan deniz daha hoş gelio kulağa haberin olsun
bu arada idolümsün

ayy benim tatlı dillim .. ne güzel şeyler yazmışsın öel...vallahi ihya ettin benim canım kardeşim....yüreği güzel ,sözleri güzel kardeşim.. RABBİM gönlüne göre versin inşallah...:Saruboceq:

8. aydasın galiba hala anlayamadı mı cinsiyeti, tokhtora bakh sen.
çok güzel gözüküyo. Alla sağlıkkla kucağına almayı nasip etsin ismide harika Şeniz

arkık ben ne diyeyim o dr a sen düşün... birde bebek tam pozisyonda hiç olmadı , gittiğimde .. bir keresinde aynı secdede gibiydi...çok ilginçti görmeliydin.. ayrıca dr lar artık cinsiyet sorunca kızıyor .. sağlık mı cinsiyet mi önemli deyip çıkıyorlar işin içinden... arkadaşımda aynı dr a gidiyor onun ki 4. ayda belli oldu kız.:ecrin_bebek:.. ben biraz şanssızım galiba...:uhm:

bayıldım bayıldım bayıldım...
bi insana bu kadar mı yakışır hamilelik..
maaşallah yaaa çok güzelsin,allah nazarlardan korusun...
gerçekten çok beğendim 2 favori anne adayım var birisi sensin :))

bayıldım bayıldım bayıldım...
bi insana bu kadar mı yakışır hamilelik..
maaşallah yaaa çok güzelsin,allah nazarlardan korusun...
gerçekten çok beğendim 2 favori anne adayım var birisi sensin :))

ayyy tatlım benim ... gerçektende çok teşekkür ederim.. inanki böle sözleri duymak beni çok mutlu ediyor...:teytey:
malum hamilelik durumu herşeye ağlıyorum...senağlama
bu güzel sözler benim motive ve mutlu olmamı sağlıyor çok teşekkürler yürekten....a.s.

Ay Hürremcim Allah nazarlardan esirgesin..çok yakışıyo sana hamilelik..doğumdan sonra bebişinin fotoğrafını da sabırsızlıkla bekliyorum..İnşallah bi gün ben de senin gibi hamiş olup evre evre göbüşümün fotoğrafını koyarım...:Saruboceq:

cnm benim yaa ne kadar güzel şirin gözüküyosun.çok yakışıo hamilelik sana maşallah.gayet formdasın.Allah nazarlardan saklasın.sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah.

ayy bitanem benim çok teşekkür ederim yaaaa... çok mutlu ediyorsunuz beni ....
hayırlısıyla bebeğimide kucaklayayım sizlerle paylaşacağım.. tıpkı hamileliği birlikte yaşadığımız gibi doğumuda kısmetse sizlerle yaşayacağım dualarınızla birlikte bebeğimi kucaklayacağım.....ve nihayetinde yavrumun resimleride sizlerle olacak inşallah...:Saruboceq:
inşallah tatlım sende hamiş olacaksın .. ve buradan an be an yaşayacağız senin hamişliğinide... :Saruboceq:

cnm benim yaa ne kadar güzel şirin gözüküyosun.çok yakışıo hamilelik sana maşallah.gayet formdasın.Allah nazarlardan saklasın.sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah.

AMİNNNNNNNNNNNNNNNN... şekerim benim....senin güzel bakışından o ... çok tatlısın .... elimden geldiğince sağlıklı beslendim ..ve dikkat ettim..inşallah bebeğimde sağlıkla gelir ve sizlerin dualarıyla küçük mucizeme kavuşurum....:Saruboceq:

Hürrem ben senini kadar tatlı dilli kimseyi görmedim..Ağzından bal damlıyo canımhihoyyytAmin inşallahhh.....a.s.

Canım hürrem ablammm maşallahh göbüşünee:CüvCüv:Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…