Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

Hürreeeemmm çok hoşsun canıımm. Maşallah. Allah'ım ben de istiyorum en kısa zamanda inşallah.

aman yarabbim bu ne güzellikkk:asigim:
hayatımda gördüğüm en güzel hamilelerden:nazar:
allahım hayırlısını versin sağlıklı bi evlat nasip etsin
ve olmayanlarada versin inş. :Saruboceq:

ailenizle mutluluklar dilerim :Saruboceq::emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
aman yarabbim bu ne güzellikkk:asigim:
hayatımda gördüğüm en güzel hamilelerden:nazar:
allahım hayırlısını versin sağlıklı bi evlat nasip etsin
ve olmayanlarada versin inş. :Saruboceq:

ailenizle mutluluklar dilerim :Saruboceq::emir_bebek:

canımsın benim... çok teşekkür ederim...rabbim sana da hayırlı kısmetler hayırlı evlilikler hayırlı evlatlarnasib etsin inşallah bitanem....:Saruboceq:

Maşallah sana yaaaa :nazar:
Gerçekten hamilelik çok yakışmışşşş.
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu.
Allah analı babalı büyütsün maşallah maşallahh :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah sana yaaaa :nazar:
Gerçekten hamilelik çok yakışmışşşş.
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu.
Allah analı babalı büyütsün maşallah maşallahh :nazar: :nazar: :nazar:

çok teşekkür ederim bitanem benim...inşallah ....
RABBİM isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasib etsin inşallah..

naber hürrem,nasıl gidiyor bebişle hayat...? sıkıntın falan yok dimi..bende gün saymaya başladım...imkansız gibi geliyor içimden bi canlının çıkıması...çok heyecanlı ve kaygılıyım.....

naber hürrem,nasıl gidiyor bebişle hayat...? sıkıntın falan yok dimi..bende gün saymaya başladım...imkansız gibi geliyor içimden bi canlının çıkıması...çok heyecanlı ve kaygılıyım.....

çok şükür iyi gidiyor birtanem....herşey yolunda ...28+6 da dr gittiğimde bebeğim 1450gr dı...herşey iyi dedi...çok sevindik....bende artık sona yaklaşıyorum yavaş yavaş hayırlısıyla...
ay tatlım senin çok az kaldı değil mi... çok heyecanlı olmalısın...RABBİM hayırlı doğumlar nasib etsin yavrunu sağlıkla kucakla...ve RABBİM tüm isteyenlere bu duyguyu sorunsuz yaşamayı nasib etsin... ANNELİK çok özel bişi...RABBİM kimseyi mahrum etmesin bu duygudan inşallah....
HAYIRLI haberlerini bekliyorum ....

çok şükür iyi gidiyor birtanem....herşey yolunda ...28+6 da dr gittiğimde bebeğim 1450gr dı...herşey iyi dedi...çok sevindik....bende artık sona yaklaşıyorum yavaş yavaş hayırlısıyla...
ay tatlım senin çok az kaldı değil mi... çok heyecanlı olmalısın...RABBİM hayırlı doğumlar nasib etsin yavrunu sağlıkla kucakla...ve RABBİM tüm isteyenlere bu duyguyu sorunsuz yaşamayı nasib etsin... ANNELİK çok özel bişi...RABBİM kimseyi mahrum etmesin bu duygudan inşallah....
HAYIRLI haberlerini bekliyorum ....

doktor bana her an doğum olabilir dedi,normal doğum istediğimiz için bekliyoruz,inş daha fazla bekletmez minik kızım...bi doğum yapsam haber veririrm,inş ikimizde sağlıcakla alırız yavrularımızı kollarımıza...:))) bu arada seninki hala göstermedimi cinsiyetini...kaydirigubbakcemile5

doktor bana her an doğum olabilir dedi,normal doğum istediğimiz için bekliyoruz,inş daha fazla bekletmez minik kızım...bi doğum yapsam haber veririrm,inş ikimizde sağlıcakla alırız yavrularımızı kollarımıza...:))) bu arada seninki hala göstermedimi cinsiyetini...kaydirigubbakcemile5

ay ne güzel bitanem normal doğum.. hayırlısı olsun.. RABBİM bir avazda kurtarsın... sağlıkla kucakla bebeğini....
kız bebeğim sanırım ... dr en son kız benziyor dedi... bende öle hissediyorum ....
adınıda DENİZ koyduk... nisan da doğarsa eğer DENİZ NİSAN olacak ismi yavrumun...

hürremim maşallah sana :nazar: ne güzel yakışmış hamilelik allah nazarlardan korusun :Saruboceq: canım benimde son 10 günüm kaldı :lepi: ay valla heyecan bastı beni yaaa :roflol: darısı senin başına tatlım Şeniz

hürremim maşallah sana :nazar: ne güzel yakışmış hamilelik allah nazarlardan korusun :Saruboceq: canım benimde son 10 günüm kaldı :lepi: ay valla heyecan bastı beni yaaa :roflol: darısı senin başına tatlım Şeniz

ayyyy çok az kaldı tatlım ya..... hayırlsıı inşallah ... RABBİM bir avazda sağlıkla kurtarsın sağlıkla kucakla bebeğini inşallah darsısı bizlerin başına ....:Saruboceq:

masallah canım ya cok fit bi hamiş gozukuosun...Rabbım nazarlardan korusun senıde melegınıde..sag saglım kucaklamayı nasıp etsın inşallah....

yerim senin göbüşünü güzel hamilem benim:nazar:
süper bir anne olacağına eminimyerimseniben

inşallah bebişinin resimlerinide bizimle paylaşırsında bizde uzaktanda olsa severiz mis kokulu bebişimizi:teytey:

X