Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

ABLAM BENİM..... küçük mucizem kollarımda....senağlama..senağlama...

ama ben haklıymışım değilmi ablacığım küçük mucizen içindeykende çok güzel duygular hissettiriyordu ama dışarı çıkınca onu görmek koklamak harika bir duygu değilmi

atık tek vücutta iki kalp değilsiniz ama vücutlarınız ayrılmış olsada ömür boyu

kalpleriniz aynı şekilde atmaya devam edecek:lepi:

çok güzel bir bebk maşallah..Allah sağlıklı.mutlu, bol şanslı bir yaşam nasip eder inş...

hayırlı olsun canım..Allah hiç ayırmasın inş..Biz gün sayarken erken oldu :) Şaşırdım valla...

analı babalı büyüsün hürremcim
o güzel göbüşten
böle dünya tatlısı bebiş cıkacağı belliydi
rabbim ikinizide nazarlardan saklasın

ewet ablacım çook haklıymışsın..... çok başka bir duygu bu .. tarifi imkansız....senağlama
o kadar duygusallaşmamın sebebi demek bebeğin erken gelecek olmasıymış.. herşeye ağlıyordum doğuma gitmeden bir önceki gün... içime mi doğmuş ne?senağlama

haberi alınca nsıl sevindim nasıl .Allah uzun ömür versin, analı babalı büyütsün, annesine babasına devletine hayırlı bir evlat olsun inşallah

Oy oy oy canım benim Deniz Nisan'ın erken gelmiş. Maşallah Allah analı-babalı sağlıkla mutlulukla büyümesini nasip etsin. Bahtı açık olsun inşallah.

canım maşallah deniz nisanımıza
çok tatlı melek gibi çıkmış yavrumm
allah analı babalı büyütsünn
ne güzel kurtuldun canımm
darısı tüm isteyenlerin ve bizim gibi bekleyenlerin başınaa

bebişine kocamannn maşallah çok tatlıı
allah anneli babalı büyütüsün inşallahh
sağlıkla büyüsünnnn :ecrin_bebek:

hürremcim maşallah kırk bir kere bebişinede sanada.bahtı tahtı güzel olsun inşallah.Allah analı babalı büyütsünn.

canımmmm...maşallah kuzuna...nasıl güzel bir melek bu böyle.doya doya kokla canım bizim yerimize de..benim de kavuşmama az kaldı ..:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…