Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

teşekkürler tatlım...
ewet doğuma az kaldı.. benim mecburi sezeryan ... 28 nisanda küçük mucizemi kucaklıcam hayırlısıyla....:Saruboceq:

İşte bunu sormak için gelmştim ki cevabımı aldım az kalmış hürrem içim kıpır kıpır oldu nedense canım hayırlısıyla alacaksın meleğini sende :1hug:

Hürremcim doğumuna çokaz kalmış sanirim .Artık bebişinle olan bir resmini de eklersin buraya .Çok beğenerek takip ediyorum bu topiği çok yakışmış hamilelik gerçekten de

seni görünce kendimden utandım.Ben şimdiden 6 kilo aldım.Göbeğim hala pek belli değil ama kalçalar aldı başını gidiyor.Hayalini kurduğum ama başaramadığım hamileliği hatırlattın bana.Çok merak ettim toplam kaç kilo aldın?

HÜRREM2000 MERHABA CANIM BENDE TEMMUZ ANNESİYİM ALLAHIN İZNİYLE SENİ GÖRDÜKÇE NASIL ÖZENİYORUM WARYA ANLATAMAM BEBİŞİNEDE SANADA MŞALLH RABBİM SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAK NASİP ETSİN

seninde hayırlı uğurlu olsun tatlım... temmuz çok güzel bir ay....hayırlısıyla yavruna sağlıkla kavuşacaksın o güzel temmuz ayında.. seninde az kaldı sayılır....
hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. bu yolda olan tüm anne adaylarına RABBİM YARDIMCI OLSUN...:Saruboceq:

OY NURDERİM... CANIMSIN BENİM.. rabbim BANADA O GÜNLERİ SAĞLIKLA GÖRMEYİ YAVRUMU KUCAKLAMAYI NASİB ETSİN İNŞALLAHÇÇÇ ne mutlu sana ve eşine...aynen öle darısı tüm isteyenlerin başına inşallah...:Saruboceq:

ben bile heyecanlanıyorum yaaa
tarihe bakınca delikafadulden
ayy insan uyuyamaz kız az kaldı diye
uyuyabiliyor musun hürrem ?
ayy inşş sağlıkla kucağına alırsın ama lütfen fotosunu ekle merakta koyma bizi :))

İşte bunu sormak için gelmştim ki cevabımı aldım az kalmış hürrem içim kıpır kıpır oldu nedense canım hayırlısıyla alacaksın meleğini sende :1hug:

ayy eylülüm gerçektende çok az kaldı.. beni bir panik sardı ki sorma.... heyecanla panik karışımı...kaydirigubbakcemile3
RABBİM YARDIMCIM OLUR inşallah... dualarınızı esirgemeyin...canım arkadaşım...:1hug:

Hürremcim doğumuna çokaz kalmış sanirim .Artık bebişinle olan bir resmini de eklersin buraya .Çok beğenerek takip ediyorum bu topiği çok yakışmış hamilelik gerçekten de

takip ettiğin için çok teşekkürler...ewet inşallah hayırlısıyla eklicem kavuştuğumda minik mucizeme.....çok teşekkürler tatlım benim....

toplam 9 kilo kadar aldım aslında 8600gr
ama biraz sorunlar yaşadım belki ondandır.. bilemiyorum..
takma hiç tatlım kilo falan....her bünye bir diil...hamileliğin keyfini çıkar ....hihoyyyt.

AHH NAZARBONCUĞUM aynen öle... heyecan dorukta... uyku falan yok dediğin gibi sürekli kuruyorum kafamda.. herkes bana uyumamı sölüyor uykusuz geceler beni bekliyor diye...
ama elimde değil...
bir yandan şu eksik bu eksik diyorum.. biryandan temizlik olmadı baştan diyorum.. bakalım sonum ne olacak ..delikafadulden. çıldırmadan bebeğime kavuşsam sağlıkla en mutlu ben olacağım ...inşallah...:Saruboceq:

insan istesede uyuyamazki yaaa
ama ben gelecek diye diyorum
sen öle herşeyi kafana takma
eksik falan düşünme ya
çok şükür eminim 4 4lük hazırlanmışsındır
eskiden ölemi oluyormuşş onları düşün
ufak tefek eksikler tabikide olur onu kafana takma yani :)
huzurlu olki bebekte huzurlu doğsun :)
temizlikte olmuştur cnm kim yaptı temizliğini?
bi yardımcı çağırır sın doğumdfan bir gün önce her yeri pırıl birıl yapar çıkar gider olmazmı?
neyse herşeyin en güzeli olsun inş herşey hayalindekinden güzel olsun cnm benim allah sağlık versinde gerisi olur :)

aslında boncuğum herşey tamam...ama benim kuruntularım bitmiyor.... ayy öyle böle diye.....
bende doğumdan önce çarıcam elbette son rütüşlar için....
ewet bebeğim gelecek diyede çok heyecanlıyım... bazı geceler geldiğini bile gördüğüm oldu.. ama yüzünü falan görmedim... sadece yanımdaymış diye hissettim.. ama sabah yoktu hala içimdeydi minik mucizem...olsun ben sabırla bekliyorum.. meleğimi...RABBİM sağlık versin yeter..

amin inş sağlık olsun yeter
sende kuruntularını at bir kenara hayırlısıyla
en güzel şekilde olur herşey
iyi düşünmüşsün son rütuşlar için çağırmalısın zaten birini
zorunlu gibi bişey oluyor
çok heyecanlıyım hürrem inanki
düşünüyorumda ben doğum yapacak olsam heyecandan bayılırım herhalde delikafadulden
ama dediğim gibi sen kuruntularını at bir kenara cnm
sen rahat ol bebekte rahat olsun...

amanda aman annesi ve meleginin yeni fotolarida eklenmis pek SIKSINIZ siz prensesler masallah
yarin anasina bak kizini al dicez anlasilan yüzü görmesekde allahim övmüsde yaratmis zaten icinin güzelligi yeter oda yüzüne yansimisdir muhakkak

allahim herseyin en iyisini en özelini en güzelini gönlüne göre versin insallah:Saruboceq:

artık rahat olmam gerektiğinin farkındayım... anemle de konuştuk.. herşeyi oluruna bırak diyor senin gibi...
herşey kendiliğinden oluverir diyor oda...
canımsın benim.. aynen öle .. heyecan doruk noktasında sanki artık günler daha hızlı ilerliyor....nasıl geçiyor anlamıyorum....
darısı başına boncuğum... ben senin için dua edeceğim.. hamilelerin duası kabul oluyormuş öle diyorlar.... inşallah en kısa zamanda bize o müjdeyi vereceksin hayırlsıyla...:Saruboceq:

tatlı dilim canım benim... çok naziksin.. çok tatlısın....yerimseniben
RABBİM seninde güzel yüreğine göre versin inşallah....:Saruboceq:

harıkasın canım saçların ayrı bır güzel allah tamamına erdirsin..kaydirigubbakcemile5

teşekkürler juliet im... saçlarim bakalım bebeğim olduktane sonra aynı kalabilecek mi?
bebekle birlikte bakımı zor olacak diyor herkes...
AMİNNNN İNŞALLAH.. darısı tüm isteyenlerin başına inşallah....:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…