Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

ayy maşallah göbüşüne çok tatlı ya çok yakışmış hamilelik çok güzel duruyo fazlada kilo almamışsın o yüzden daha güzel duruyo tü tü maşallah bebeği olmayanda seni görüp yapası gelir valla

oyy tatlım benim çok teşekkürler...a.s.. darısı tüm isteyenlerin başına inşallah....:Saruboceq:

oyy tatlım benim çok teşekkürler...a.s.. darısı tüm isteyenlerin başına inşallah....:Saruboceq:

valla öle ama bende yalan yok gerçek bu hani hamilelikte insanın fiziği bozuluyo ya maşallah allah nazarlardan saklasın senin fiziğin bozulmamış allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize:Saruboceq:

Maşallahh sübhanallahhh canım ablammmyaa her geçen ayyy dahada tatlı oluyorr göbüşşş.Maşallahh çokk güzel benim alevv ablamm her zaman söylediğim gibiiii bir tane o ..:asigim:Şeniz

hürremcim maşallah kız nazar degecek çok tatlı olmuşsun hamilelik sana çok yakışmış senin yerinde olmayı ne kadar çok isterdim helede o saçlarına bayıldım ne kadar güzel saçların var hamileyken boya yaptırmadın heralde gerçekten fıstık gibisin kırk bir kere maşallah....

valla öle ama bende yalan yok gerçek bu hani hamilelikte insanın fiziği bozuluyo ya maşallah allah nazarlardan saklasın senin fiziğin bozulmamış allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize:Saruboceq:

ewet öle diyorlar ama .. biraz dikkat edersen dr talimatlarına uyarsan herşey yolunda gidiyor.....
RABBİM HEPİMİZE SAĞLIKLI EVLATLAR NASİB ETSİN ....:Saruboceq:

Maşallahh sübhanallahhh canım ablammmyaa her geçen ayyy dahada tatlı oluyorr göbüşşş.Maşallahh çokk güzel benim alevv ablamm her zaman söylediğim gibiiii bir tane o ..:asigim:Şeniz

CANIMSIN balım benim... tatlı dillim.... sende benim bitanemsin...darısı en kısa zamanda başına inşallah...:Saruboceq:

hürremcim maşallah kız nazar degecek çok tatlı olmuşsun hamilelik sana çok yakışmış senin yerinde olmayı ne kadar çok isterdim helede o saçlarına bayıldım ne kadar güzel saçların var hamileyken boya yaptırmadın heralde gerçekten fıstık gibisin kırk bir kere maşallah....

çok teşekkür ederim bitaneciğim .. canım arkadaşım....
hayır hiç boya falan yaptırmadım... bebeğim için herşeye razıyım ben....öncelikle bebeğim...
bildiğin gibi zaten zor buldum...:1rolleyes:
RABBİM hyırlıısyla isteyen herkese nasib etsin inşallah bu duyguyu yaşamayı...
çok az zamanım kaldı minik mucizemle kavuşmamıza.. dualarını esirgeme olurmu tatlım...:1hug:

anaaaaaa kız az kalmışyaa pc başında doğuracan heee maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar:bebişinede göbişinede sanadaaa kocaman bi maşallah veremm:nazar:
90482136.jpg

allah sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmeyi nasip etsin:Saruboceq:

anaaaaaa kız az kalmışyaa pc başında doğuracan heee maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar:bebişinede göbişinede sanadaaa kocaman bi maşallah veremm:nazar:
90482136.jpg

allah sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmeyi nasip etsin:Saruboceq:

vallahide az kaldı tatlım.. hihihi ps başında doğacak gerçektende...kaydirigubbakcemile3
canım benim çok teşekkürler.....a.s.

merhaba canım resimlerine baktım çok tatlı bir hamilesin maşallah..Bugünden sonra doğuma az kaldı artık gün sayabilirsin inş.Doğumu normal mi düşünüyorsun yoksa sezeryan mi ??..

merhaba canım resimlerine baktım çok tatlı bir hamilesin maşallah..Bugünden sonra doğuma az kaldı artık gün sayabilirsin inş.Doğumu normal mi düşünüyorsun yoksa sezeryan mi ??..

teşekkürler tatlım...
ewet doğuma az kaldı.. benim mecburi sezeryan ... 28 nisanda küçük mucizemi kucaklıcam hayırlısıyla....:Saruboceq:

aaa 15 günmü kaldı ne kadar güzel...Benim bu ikinci çocuğum ama çok fazla heyecanlıyım.. :)

canım 1. olsun 2. olsun hepsi ayrı heyecan bence...
yeni bir hayat dünyaya geliyor.. ne mutlu bize.. rabbim bu duyguyu yaşamayı herkese nasib etsin inşallah...
seninde hayırlısı olsun .. :Saruboceq:
ne mutlu sana...a.s.

HÜRREM2000 MERHABA CANIM BENDE TEMMUZ ANNESıYıM ALLAHIN ıZNıYLE SENı GÖRDÜKÇE NASIL ÖZENıYORUM WARYA ANLATAMAM BEBıŞıNEDE SANADA MŞALLH:nazar: RABBıM SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAK NASıP ETSıN

Hürremm canımm. Neredeyse doğuracaksın yeni görüyorum resimleri. Süersin valla. Allah yardımcın olsun canım sağ salim kavuş bebeğine inşallah. Senden 2 ay daha deneyimli bir anne olarak uykusuz ama muhteşem günlerin seni beklediğini söylemek isterim. Darısı tüm isteyenlere inşallah...

X