Evlilikte ilk gece?

Her yörede olmayabilir ama bizdede vardır gelin ve damat kendi evlerine gelince abdest alır 2 rekat namaz kılarlar, dua ederler güzel bir evlilik olsun hayırlı sağlıklı evlatlar olsun diye.

En iyisi bence.bir kurali yok demis bazilari ama sanki direk konu o olaya gelcek diye dusundum biraz.bornoz yerine duştan gecelikle ciksam da sanki biraz ilginc olur
Gelinliği tek başına çıkaramazsın, başörtü duvak filan da iğne olsa iyi iple dikiliyor yani tek açman imkansız. Makas da bulundur odada biz öyle çıkarmıştık. Zaten iç çamaşırın olacak yani utanacak bir şey yok , sabahlığını üstüne atıp duşa gidersin

Ya herşeye namazı duayı katmak ne denli doğru bende onu bilemedim. Herkesin inancı ilişkisi kendine de cidden bilmiyorum ne namazı.

Esin acmasin bence namaz kilmadan işe girisirsiniz vallah
Benimki soyle oldu esimin kuzenleri acti esimde assagdaydi bekliyodu banyo falan yapiyodu cikardilar esarbimi gelinligimi makyajimi falan sildim banyoya girdim esimle yemek yedik actik cunki sonra ben namaz kilmaya gittim kildim giydim gecelikleri ama sonra esim namaz kildi geldi birlkte dua ettik bu sekil gelisti erkegin gelinligi cikarmasi ne ya

Ay taşlarlarsa taşlasınlar bir kişide açıklama yapmamış herkes bilip hiçbir şey paylaşmama taraftarı. Şahsen ben ben duydum ne gördüm bilmek zorunda değilim.
Şükür namazıymış öyle yazmış bikaç kişi. Çok şükür evlendim diye herhalde bilmiom valla

Şükür namazıymış öyle yazmış bikaç kişi. Çok şükür evlendim diye herhalde bilmiom valla

Evet şükür namazı.. 2 rekat..
Çok şükür sevdiğime kavuştum..
Çok şükür bir yuvam oldu..
Çok şükür ve dua birlikte Hayırlı sağlıklı ömür nasip etsin allah diye bir yastıkta yaşlanıp hayırlı bir evlilik olması için.. bu namazın sevişmeyle ilgisi yok.. o eve ilk girişiniz ve yuva kuruşunuzun ilk günü...
Hem o gün sevisilecek diye bir kural yok ama namaz o gün kılınmalı...

Konu sahibi ben değilim yanlış yazdınız sanırım. Biz bilmediğimizi söyledik. Diğer tavsiyelerinizi konu sahibine verin bana değil. Kaldı ki namaz dısında başka şeye yorum yapmadım bilmiyorum dedim. Bilmek zorunda da değilim. Zaten öyle bi namazında kılınma zorunlulugu yokmus arkadaşlar eklemişler yukarda alıntılarda. İsteyen kılar istemeyen kılmaz.

Kasmayın bu kadar. Gelişine vurun gitsin

Kronometre ayarlayıp aynı anda soyunun koşarak duşa girin sonra çıkın bornozları giyip koltuğa yayılıp yemek yiyin
Sevişmek kaçmıyo ya

Gelinlik aaa şimdi tam zamanı deyip kendi kendini çıkarabiliyor duymadınız mı sayın yeni üye?

gelinligi cikarinca mutlaka havalandirin ya da 60 derecede yikayin.takilarinizi da ayni sekilde.paralara hic dokunmsyin en cok virus onlarda.esinizle de sosyal mesafeye dikkat edin.aranizda 1,5-2 metre mesafe olmali en az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…