Evlilikte ilk gece?

Lifessss95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
11
7
30
Merhaba arkadaşlar.iki hafta sonra dügünüm var.Korona sebebiyle sade bir nikah olucak ama o şekil gerekti malesef.
Sorunum şu ki ilk gece sebebiyle heyecanlıyım biraz.Mesela eve ilk gidildiginde gelinligi erkek mi çıkarıyor,eger oyleyse cekiniyorum biraz sonucta eşim evet ama o sekilde ilk defa gorecek ve de namazı hemen kılmak mı gerekiyor?

Namazı bilmem de, gelinlik arkadan bağlananlardansa tek başına çıkaramazsın diğer türlü isteyen çıkarır çok sorun değil.
En önemli kısmı düşünmemişsin ben hatırlatayım esas sorun saç. O saç açılmıyor, hadi tokaları çıkardın diyelim kazık gibi bişey töbe yarabbim.
Benim planım şu;
Eş duşa girer sen saçını açmaya başlarsın. O duştan çıkıp sana yardım eder. Sonra sen makyajını silip duşa girersin. O namaz kılar. Sonra sevişme ve kapanış.

Kapalıyım.o sekilde de zor olur mu acaba acması

Evli değilim ama evlendiğimde evime girdiğimde önce bir soyunup dökünmek isterim duş alıp güzel bir gecelik giyilir o yorgunluğu bir atalım nasıl olsa sevişme faslı gelir namaz kısmını pek bilmiyorum.

Kapalıyım.o sekilde de zor olur mu acaba acması
Onu kapalı arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur benim bir bilgim yok. Uzaktan modelleri görünce baya iğne var gibi geliyor ama belki de öyle değildir.
Gelinliği tek çıkaramam ama beni sonra görsün dersen belli bir yere kadar yardım etsin sonra kendin halledersin.

Gelinlikle mi gittin yani banyoda kendin mi cikardın?

biz önce abdest aldık namaz kıldık. Tesettürlü oldugum icin basımı da eşim tek başına sabaha kadar açamıcagı için kuzenlerim arkadaşlarım yengelerim hep birlikte açtılar. Beyaz bi namaz örtüsü taktım. Herkes dağıldı biz bize kaldık. Eşime de sadece gelinlik kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…