Evlilikte ilk gece?

Konu sahibi ben değilim yanlış yazdınız sanırım. Biz bilmediğimizi söyledik. Diğer tavsiyelerinizi konu sahibine verin bana değil. Kaldı ki namaz dısında başka şeye yorum yapmadım bilmiyorum dedim. Bilmek zorunda da değilim. Zaten öyle bi namazında kılınma zorunlulugu yokmus arkadaşlar eklemişler yukarda alıntılarda. İsteyen kılar istemeyen kılmaz.

bilmediğinizi söylediğiniz için yorumsuz açıklama yapmış üye. bu kadar tepki vermenize gerek yoktu.
konu sahibi bilmediğini söylememiş, zamanını sormuş.

bilmediğinizi söylediğiniz için yorumsuz açıklama yapmış üye. bu kadar tepki vermenize gerek yoktu.
konu sahibi bilmediğini söylememiş, zamanını sormuş.

Aynen öyle canım.. kötü niyetim yoktu bilmediği için söyledim... Çok teşekkür ederim.. bende tekrar tekrar okudum yanlış birşey mi yazdım diye böyle tepki verince.. 🙄

Merhaba arkadaşlar.iki hafta sonra dügünüm var.Korona sebebiyle sade bir nikah olucak ama o şekil gerekti malesef.
Sorunum şu ki ilk gece sebebiyle heyecanlıyım biraz.Mesela eve ilk gidildiginde gelinligi erkek mi çıkarıyor,eger oyleyse cekiniyorum biraz sonucta eşim evet ama o sekilde ilk defa gorecek ve de namazı hemen kılmak mı gerekiyor?

Bunlar planlı yapılan şeyler olmalı. Çorba tarifi değil bu?
İlk gece nasıl davranmak istiyorsan öyle yap. Kendini rahatlatacak şekilde ilerle. Eşine de önceden söylemelisin bence. Namaz olayı için de şükür namazı zaten eve geldiğinizde direkt onu bile yapabilirsiniz. Sonrasında duş alıp rahatlarsınız. Bence gevşe, meditasyon yap, nefes egzersizleri yap, kendine güven gerisi gelir.

Esin acmasin bence namaz kilmadan işe girisirsiniz vallah😂
Benimki soyle oldu esimin kuzenleri acti esimde assagdaydi bekliyodu banyo falan yapiyodu cikardilar esarbimi gelinligimi makyajimi falan sildim banyoya girdim esimle yemek yedik actik cunki sonra ben namaz kilmaya gittim kildim giydim gecelikleri ama sonra esim namaz kildi geldi birlkte dua ettik bu sekil gelisti erkegin gelinligi cikarmasi ne ya 😂
Valla bana çok da seksi gelmişti. Altında jartiyer bustiyer takımı da olunca hele.
Ben de gelinliğimi başkasının çıkarmasını istemezdim özel bir an yani onunla paylaşmalıyım 😉

ben evli değilim ama cinsel olarak aktifim. size şunu öneribilirim ki namazı hemen kılmak lazımmış ablamın nikahıı kıyan imam ona söylemiş. bu arada ilk olarak damatlığı çıkarın bence :KK60:

Bu konu beni aşar arkadaşlar ben sade bir ilk gece geçirdigim için 😁 pek bilgim yok utancimdan 4 defa duşa girdim yata girmeden 😂😂😂

ben evli değilim ama cinsel olarak aktifim. size şunu öneribilirim ki namazı hemen kılmak lazımmış ablamın nikahıı kıyan imam ona söylemiş. bu arada ilk olarak damatlığı çıkarın bence :KK60:
bu namaz bir kerelik miymiş ? yoksa her yapışta kılınmaz dimi ? saçma olur

Merhaba arkadaşlar.iki hafta sonra dügünüm var.Korona sebebiyle sade bir nikah olucak ama o şekil gerekti malesef.
Sorunum şu ki ilk gece sebebiyle heyecanlıyım biraz.Mesela eve ilk gidildiginde gelinligi erkek mi çıkarıyor,eger oyleyse cekiniyorum biraz sonucta eşim evet ama o sekilde ilk defa gorecek ve de namazı hemen kılmak mı gerekiyor?
Görücü usulü mü yoksa severek mi evleniyorsunuz

Gelinliği çıkarırken eşiniz yardım edebilir. Zaten o saçtan tokalar çıkmıyor. Sonra duş alıp namaz kılıp bir şeyler yersiniz çünkü aç olursunuz büyük ıhtimal. Sonrası size kalmış. 😳

X