Evladıma kıydım ben

Bu kadar derin duygulara sahip insanların cinsellik gibi bir konuyu bu kadar sonunu düşünmeden gelişi güzel yaşayabilmesini aklım almıyor açıkçası. Üstelik aileniz muhafazakar, 3 aylık adamla düğün hayalleri falan bebekten ziyade hayatınız ve beklentilerinizle ilgili bence bir uzman yardımı almanız gerekiyor. Bunun elbet acısını atlatırsınız da bu çarpık hayat düzeninden kurtulmanız gerek bence. Bebek dışındaki düşünceleriniz de normal gelmedi bana. Ha bu arada bi tavsiye bu olaya ne kadar anlam yüklerseniz o kadar içinden çıkamazsınız düşünmemeye çalışın.

bu kadar ipin ucundaysanız destek alın mutlaka.

Buna katiliyorum. Sevgilinizden muhakkal ayrilin. Psikolojik destek almaniz sart. Istemeden sonlardiysaniz hamileligi muhakkak alin hatta. Bundan sonra daha dikkatli olun. 3 aylik iliski tüm bunlari yasamak icin cok kisa. Sizi teselli edecek birseyde aklima gelimiyor acikcasi. Yaninizda olsam en azindan sarilabilirdim. Lütfen psikolojik destek alin

O değil de konuştukça adama sövesim geliyo benim.

ya ben böyle bakmıyorum.
iki kişi sevişmiş neticede.
önlemlerini alsalarmış almadıkları noktada bu kadar sızlanmanın manası yok. adam almıyorsa kadın bu kadar hassassa kendi alsın.
erkek kişisi evlenmeye hazır değil baba olmaya hazır değil karşılıklı korunmasız sevişildi diye niye kendini istemediği bir durumun içinde bulsun.

Kendi canına kıyma gelecekteki çocuklarını düşün onları öyle çok sevki diğer bebeğinde seni affetsin inşallah bol bol tövbe et senai Demirci in yalnız değilsin adlı şiirlerini dinle bunun vicdan azabını gönlünde sürekli hisset buda senin günahının bedeli olsun ahirete bir şey kalmasın inşallah

Siz bu zaman da ve koşulda derdinizi kimseye anlatamazsınız ne deseniz sen yaptın sen ettin olur ki bende kezaa özür dileyerek aynı kelimeleri kullanıyorum ve bir an önce o kişiden ayrılıp kendinizi toparlamak için destek almaya başlayın lütfen
erkek ne olursa olsun her halükarda hayatını yaşamaya devam ediyor sen bir anne bireyi olarak bocalamakala kalıyorsun maalesef
Lütfen bir an önce destek alın siz doğmayan evlat acısı yaşıyor olabilirsiniz annenize daha 25yaşında bir kızın ölüm haberini verdirmeyin hayat ne kadar zor olsada devam ediyor ne yazık ki çok üzgünüm

Önünüze bakın. Her gün binlerce kadın kürtaj oluyor. Drama queenliğe gerek yok.

Ayrıca cinsel ilişkiye giriyorsanız korunsanız bile milyonda bir de olsa hamile kalma şansınız var ( ki burası böyle hikayelerle dolu). Kaldıramayacağınız şeylerle karşılaşmamak için adımlarınızı dikkatli atın.

Detaya inmek istememiştim ama biraz daha açmalıyım sanırım yanlış anlasilmalari örtmek için
Korunup yüzeysel bir iliski yaşadığımı söylemedim ben. Daha öncesinde benim de uzun bir iliskim oldu ve iliskinin boyutu ilerlediği zaman nasıl korunmam gerektiğinin bilincindeydim , ona göre hareket ettim o zamanlar .
Ama uzun zamandır hayatımda cinsel açıdan bir sey geçmediği için o doğum kontrol haplarını birakmistim . Bu sevgilimle de cinsel hayata geçmemiz icin zaman var diye düşündüğümden hapa başlamamıştım ve ani geliştiği için kondom yoktu
Bende nasil hamile kalınırın az çok bilincinde olduğumu sandigim icin icime girmeden bir iliski yasandigi icin , ertesi gün hapı almaya dahi gerek duymadım sadece .
Hem ben hayatla ölüm arasında gidip gelirken emin olun iliskimin boyutunu burda gizleyecek kadar düşünüp açmadım bu konuyu

Bu adama isterseniz sayfalarca güzelleme yapın bu adamdan bir b.. olmaz .zevkiniz için iki kişinin hayata tutunmuş olan bir canlıya kürtaj yaptırmasını anlayamayacağım . Pco hastasıyım ben yüzeysel olarak nasıl hemen hamile kalabilirsiniz anlayamadım . Tedavi olun psikolojiniz iyi değil sizi yarı yolda bırakmış sorumluluğu yerine getiremeyen o adamı da hayatınızdan sutlayin. Olan olmuş kürtaj da yaşanmis geçmişe bakmanızin anlamı yok

Iyi de noop adam daha uzaksa ebevyn olmaya sevişmeseymiş. Önlem almıyosa, kadına sorsaymış. Bu yaşanılan kadın bebeği isterken aldıralım baskısı çok kötü değil mi ya?

Çok çok teşekkür ederim , keske hikayemi bilen bir hemcinsim olsa da yalnızca karşısında su imkansizligi anlatsam içimi döksem diyorum . Sarılma düşünceniz bile kendimi iyi hissettirdi bir nebze
sarılmış kadar oldunuz allah razi olsun çok teşekkür derim

Ortada ölüme gideceğiniz bir durum yok bir karar vermişsiniz size bu forumun iyi gelmesi de mümkün değil işiniz de varmış kendinizi destek alıp toplayın tekrar ediyorum burası size sadece kötu gelecek

arkadaslar nıye hepınız bu kadar duygusalsınız ve sadece adama sallıyorsunuz kı en az adam kadar konu sahıbınde de yanlıs var ?
3 aylık ılıskı daha cıcım ayı laylaylom donemı cok yenı sevgılılık
adam halıyle evlenmeyı falan dusunmuyor
konu sahıbının eskı mesajlarında gordum genel olarak ılıskılerı evlenmeye dayalı degıl zaten daha bayagı zamanları varmıs evlılık ıcın
yanı hamıle kalırsa aldırmak zorunda kalacagını bılıyor cunku bu sorumlulugu almak ıstemeyecegını kendısı zaten bılıyor

nıye adama senı yarı yolda bırakmıs dıyorsunuz kı cıddı dusunmedıgı bır ılıskıde evlenmek zorunda mı ? veya evlenmeye uygun olmadıgı donemde hemen evlenmek zorunda mı ustelık kı kacmamıs bırakıp gıtmemıs konu sahıbının yanında hala ?

konu sahıbı sızınde destek almanız gerek cok acilen

Dinleyeceğim çok teşekkür ederim

Bu durumun günah kısmına ona buna zerrece takılmiyorim ama iki yetişkinin sırf daha çok zevk almak için korunmayip hayata tutunan bir canlıyı öldürmesi gerçekten etik mi ? Bu zevk almak için aniden gelişti korunamadik bari canlıyı aldiralim kısmı cidden aklıma ve vicdanıma yatmıyor. Hele ki konuda konu sahibi çocuğu istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…