Evladıma kıydım ben

Kendinizi kötü hissetmeyin ve yataktan çıkın. Terapi alın. Bir travma terapisi kitabinda okumuştum, kürtaj yaşanilan bir birliktelikteki bağlar kopar ve o ilişki biter, bu kopma asla geri döndürülemez şeklinde bir yazıydı. Derhal adamdan ayrılın. Gereksiz drama da akıl sağlığıniz için girmeyin. Bu konuyla ilgili meditasyonlardan yardım alabilirsiniz başlangıç olarak.

Iyi de noop adam daha uzaksa ebevyn olmaya sevişmeseymiş. Önlem almıyosa, kadına sorsaymış. Bu yaşanılan kadın bebeği isterken aldıralım baskısı çok kötü değil mi ya?

şöyle söyliyeyim kürtaj olmak istemeyen kadını kürtaja zorlamak en az evlenmek ve baba olmak istemeyen adamı evliliğe zorlamak kadar kötü.
sen bedeli sadece kadın ödemiş oluyor diye sinirleniyorsun sanırım ki bir bakıma öyle o halde kadında sevişmeseymiş diyebiliriz.

Anneme anlatıp ona sarılıp ağlamayı öyle çok istiyorum ki ama bunu kaldiramamasindan korkuyorum. Ben 1 dk unutsam bile onun unutmayacağını biliyorum . Sanki bu çocuğu yalnızca yapmışım gibi bu derdi bu kadar derin yalnızca ben yaşıyorum . İsyan edesim var bağıra bağıra hic durmadan ağlamak istiyorum.
Böyle bir dert basımda olmasa nasıl mutluydum oysaki . Artık o günlerim geride kaldı

Muhakkak psikolojik destek alin. Tarafsiz biri tarafindan dinlenmek bile size iyi gelecektir.

birinden gelebilecek suçlayıcı bir yorum hayatımı sonlandırmam icin aradığım yanıt olarak kapabilecek psikolojideyim

Sanal alem herkes her şeyi yazar.
Konuya inanmaz sorgular, deşer, dayanamaz yargılar vs vs.
Hatta ben de şunu söyleyeyim, böyle canıyla, hastalıkla vs tehdit ederek insanların söyleyeceklerine yön vermeye çalışan insanları görünce gıcık oluyorum. Yazmayacaksam da şunu görünce ters ters yazasım geliyor. Yanisi gidin psikolojik destek alın burada kim ne yazıyor takip edip okuyacağınıza, bu kadar ölümün eşiğinde geziyorsanız acilen psikolog randevusu alın, oturun ona dökün içinizi.

Devamli alttan alta üyeleri intihar ederim diye tehtid etmeyin.Zira burada kimsenin ailesi değilsiniz 25 yaşındasın korunmamissin ertesi gün hapına gerek gormemissin eee bu deneyim size ilerisi için ders olur ona göre hareket edersiniz

valla etik mi değil mi kısmına taraflar karar versin.
ben o topa bu forumda asla girmem
sonuç üzerinden yorum yapıyorum ben.

Sana sunu soyliyim hazir alkolu falan birakmisken bence allaha yonelin evet olan olmus zaten sevgilinizde cok akli selim bi insan degil belliki onu hayatinizdan cikartin ve allaha yonelin bence ki psikolojik destekte alin sevgilinizden size hayir gelmez

Ben olsam o adamdan ayrılırdım. S.çarım bu saatten sonra düğününe de organizasyonuna da. Adam çok fena bir şekilde manipüle etmiş sizi. Kürtaj sizin fikriniz ya da isteğiniz değilmiş. Ama sizi işlemiş ve kendi ayağınızla gitmenizi sağlamış.
Eğer kendi fikriniz olsaydı, hepimiz sizin kararınız, sizin bedeniniz derdik. Ama şu durumda işler çok farklı.
Muhteşem düğün yapılacak, millet dışlamayacak diye bebek mi aldırılır ya? Böyle sebebin ta içine... Şu yaşanan travmadan sonra Çırağan'da evlenseniz ne olacak? Neyi siler ki bu? Diğer arkadaşlar gibi, tek tavsiyem bu adamdan kurtulmanız yönünde olacak. Sizi daha çok yarı yolda bırakır, travmalara travma eklersiniz.

konu sahıbı kendını öldurebılecegını soyledıgı ıcın buna yorum yapamıyorum yoksa cok dogru bır noktaya parmak bastınız .

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum.

Çok yorum yaptım ama neden sevgilinize kizmiyorsunuz kendinizi öldürecek kadar yukleniyorsunuz suç varsa sizin mi sizi kürtaja iten kişinin mi

Keyfi olarak yapmadığn için bence üzülme artık... Keşke olmasaydı ama yapacak bişey yok olmuş bir kere... Bebeğiniz cennette siz kendinize dua edin artık... Ve o erkek arkadaşınızdan bence uzak durun çünkü size bu zor zamanda sahip çıkmayandan herşeyi beklerim ben sizinle bir sorumluluk alıp da evleneceğini zannetmiyorum şimdi maddi imkanım yok deyip istemeyen ilerde hiç istemez... Sizinle biraz daha vakit geçirmek niyeti...

Çok yorum yaptım ama neden sevgilinize kizmiyorsunuz kendinizi öldürecek kadar yukleniyorsunuz suç varsa sizin mi sizi kürtaja iten kişinin mi
ben bunu dogurucam bız bunu bırlıkte yapıcaz sorumlulugu da bırlıkte alıcaz demıs mı konu sahıbı sevgılısıne

konu sahıbı de hemen tamam demıs kabul etmıs kurtajı ya o yuzden soruyorum

yazarkende korkuyorum öldurcem kendımı dedıgı ıcın (konu sahıbı gozlerınızı kapatın lutfen once kendı aramızda bı istişare edelım)

O kadar çocuk istemeyen adam kondom kullanmayı bilecek o zaman. Bir kadını hamile bırakmayı bilen, korunmadan keyfine bakan adam baba olmayıda kabullenmek zorunda. Kadın korunuyorum dese bile risk almamalı. Nikah kısmına tabi ki zorunlu değil ama kadın doğurmaya karar verirse eşşek gibi babalık yapmak ve sorumluluk almak zorunda. Bir adamın doğurmak isteyen kadına bu kadar baskı yapması hiç etik ve insani bir davranış değil. Muhtemelen konu sahibinin doğurma yönündeki tavrını görünce dibinden ayrılmamış.Adam iyiliğinden yanında değil konu sahibinin, baskı kurup, çocuğu aldırıp sorumluluktan kaçmanın derdinde, istediğini de almış. Konu sahibi bu psikolojideyken iki güne bir kavga çıkartıp çekip gider zaten, nasıl olsa tehlike kalmadı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…