Evladıma kıydım ben

+1

bir oyuncak ve kıyafet aldım. Kürtaja gideceğimin gecesi karnıma sarıp sarmaladım o kıyafet ve oyuncağı .

Şimdi elimden düşüremiyorum. Gece tek bir an koynumdan çıkaramıyorum

Kendinizi hırpalamak için elinizden geleni yapıyorsunuz yani, başkası uğraşsa bu kadar yapamazdı. Sizin durumunuz hiç iyi değil, herkese yardim al yardim al diyen biri değilim ama şu kısımları okuyunca yardım alın diyesim geldi iyice işi çığrından çıkartmışsınız.

İlişkiye girdik her türlü korunuyorduk yine de hamile kaldım deseniz yine anlamaya çalişirim ama ilişki bile yaşamadan nasıl hamile kalınıyor? Spermler koşa koşa kendileri oraya gidemez, hamile kalacak kadar içerideymiş demek ki yüzeysel değilmiş. Ya ilişkiye girin ya da girmeyin. Normal ilişki için erken, ucundan ilişki yaşayalım diye şey mi olur.

Geçmiş olsun. Siz böyle eliniz karnınızda, cocuk oyuncagiyla filan dolaşirsaniz sonunuz kötü haberiniz olsun cidden yardım alın. Yaninizda olan sevgiliniz de bir zaman sonra bunalacak.

Dun kurtaj olup ne ara mezarlik onunden gecemez oldunuz? 3 aylik iliskide arabayi satmayi teklif etmek falan konuda ilginc detaylar var. Bilemedim.

hah bende buna takıldım okurken daha dün kürtaj olunmuş yataktan çıkılmıyor oyuncaklar elden bırakılmıyor ama mezarlık önü detayı

Kendinizi bu kadar suçlamayın. Ben kürtaj karşıtı değilim, o çocuk için gereken şartlar sağlanmadıkça, madden manen hazır olmadıkça dünyaya getirilmemesi taraftarıyım. Siz de hazır değilsiniz, çevreniz de, içinizde bulunduğunuz bağlamda da dünyaya getirmek çok mantıklı durmuyor. Ben de olsam aldırırdım.

Çok duygusalsınız, kırmak da istemiyorum ama bazı ayrıntılarda fazlaca drama gördüm. Doğmamış bebeğe don oyuncak alacak kadar istiyorduysanız bu bebeği, ekonomik özgürlüğü olan bir kadın olarak kendinize yeni bir hayat kurup bahsettiğiniz herifi sepetleyip neden doğurmayı seçmediniz? Silah zoruyla aldırtmadılar ya?

Yüzeysel ilişki yaşandığı icin, sevgiliniz bebegin kendisinden olduguna inanmamış sanki.

Erkekler hafta mantığını iliski tarihine gore hesapliyoruz saniyor olabilirler.

"6 hafta once sevismedik ki" diye şüpheye düştüyse kendinden olmadigina bu sekilde de inanmış olabilir.

Bu nedenle aldırman icin desteklerken içi sızlamamıştır.

Bu bir ders olur, ayrılırsınız umarım.

Kolay atlatılacak bir durum değil o yüzden psikolojik destek almalısınız. Sevgiliniz size sürekli olan biteni hatırlatacak ve arkanızda durmamış bebeği sahiplenmemiş bu saatten sonra nasıl güvenip ilişkiyi yürüte ceksiniz.ve lütfen bir kaç dakikalık zevk için kendinizi hayatınızı mahvetmeyin ve masum bir cana kıymayın sonrasında

Aslında size kızmak istiyorum ama kızamıyorum

Öyle bir düşüncesi olmadı çünkü ben hamilelik haberini aldığımda bu mümkün degil deyince biz o hafta böyle bir sey yaşamıştık diyen kendisiydi ben o tarihi bile net hatırlamıyordum , çekilen fotoğraflardan ve doktorun verdiği haftadan kendi buldu İlk

Aldırıp / aldırmamak tamamen sizin kararınız. Kimse sizi linçleyemez.
Ama o birlikte olduğunuz kişi için sadece anlık bir zevksiniz. Size bunları yaşatıp göz göze gelince ağladı öyle mi ? Ay ne kırılgan bir adam…
Bundan sonra yüzeysel de olda korunun lütfen.

Daha takildigim cok yer var ama olay bir ihtimal gercekse diye susuyorum. sonra poncik arkadaslar kiziyor. Onlari kizdirmamak lazim :)
Böyle bir durum icin neden hangi mantıkla böyle bir sey yapayım . Lütfen buna kendim bile nasıl olabilir diye inanamazken, dışardan da bakan insanların hayret ettiği bir sey benim basima
Nasıl, neden gelebilire itmeyin beni
Lütfen rica ediyorum son ümit diyerek buraya döktüm icimi

E araba satacakmış noop sevgilisi okey dese doğuracakmış. O zaman da düğün dernekleri kurulana kadar anlaşılmayacak mıydı bebenin önceden olduğu?

evlendikten sonra erken doğum olunca anlaşılabilirdi evet ama o zaman evlenmiş olacaktı iki dedikodu malzemesi olurdu ancak.

spermın gırebıldıgı hıc bır ılıskı yuzelsey degıldır
ustelık hem korunup hem yuzeysel bır ılıskı yasadıgınızı soyluyorsunuz +pcos varken

ustune basa basa soyledıgınız ıcın bırtek buna takıldım yoksa kımsenın hayatı ne yaptıgı ve kararları benı ılgılendırmez

yalnız saf bır ınsan degılımdır ve nasıl hamıle kalınır cok ıyı bılırım o yuzden acaba dıyorum daha dogru ve gercek mı konussak ?

hamıle kalmayacagımı dusundum acele ettım yanlıs yaptım cahıllık yaptım bı kereden bırsey olmaz dedım dıkkatsız ozensız oldum sonucunda hamıle kaldım desenız de bırsey farketmeyecek bızım ıcın , sanırım sız gercegı soylersenız dıkkatsızlıgınızden hamıle kalıp kurtaj oldugunuzu soylersenız lınc yıyecegınızı dusunup hem korunuyorduk hem yuzeysel +pcos vardı soka gırdım ımkansıza yakındı hamıle kalısım dıyerek yumusatıyorsunuz

bunu yapmayın kendınıze durust olun zaten uzuluyorsunuz burada kımse sızı de tanımıyor bılım dıye de bır gercek var lutfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…