Evladıma kıydım ben

Vallahi bende korkuyorum yazmaya olan olmuş artik ama sevgili makale falan okuyacak kadar düşünmesi bana inandırıcı gelmiyor ya
Korunmasız birliktelik de birazcık çocuk olursa kabul edeceğim anlaşması değil mi ya . Sonuçta on beş yaşında değiller .

e adam kondom kullanmıyorsa kondom yoksa olmaz desın ?
veya ertesı gun hapı alsın kadın o zaman?
o korunmuyor bende korunmayayım hamıle kalayım adam ama ben cocuk ıstemıyordum deyınce tek adam mı suclu olsun gercekten ?
tek basına adamda sorumluluk yok kı ıkı tarafta da sorumluluk var

hamıle kalmamak ıcın kendı tabırıyle yuzeysel yasamaya calısmıslar nasıl oluyorsa artık o
tam anlamıyla ılıskı yasamaya ıkısıde cekınıyor yanı yanlarında kondom olmadıgı ıcın o zaman yapma- ya da gıt al ya da yaptın ertesı gunu hapı falan ıc dımı sonucta tam anlamıyla gercek ılıskıden kacınma sebeplerı hamıle kalmaktan korktukları ıcın ...

Belki de o çocuğun dogmamasi daha iyi oldu . Erkek ve kadın zaten bu sorumluluğa hazır değil sevgisiz büyümedi en azından

Çok gecmiş olsun karariniza saygi duyorum,insan bazen karar vermek zorunda kaliyor.
Benim sorum biraz değişik olabilir
Bu kadar muhafazakar aileniz varsa ,hatta babaniz öldürebileceğini biliyorsaniz,siz nasil böyle bir ilişkiye girdiniz ?

Valla bana kalırsa adam yavaşça uzaklaşır konu sahibinden. Böyle sistematik bir şekilde hafif hafif ghostlayarak yani.
Çünkü dediğiniz gibi tehlike geçti. Hem böyle bir olaydan sonra bu kadar yeni bir ilişkinin sağlam kalması da zor.

Yüzeysel ilişki de gebelik orani yüzde kaç ki ? Burada yüzlercesi var yüzeysel ilişki yaşadim hamilemiyim diye ben bunun hep dalgasını geçtim iki buçuk senedir her türlü denemeleri yaparak hamile kalamadim hemde pcosta yok öyle büyük sorunda . Yüzeysel ilişki nasıl oluyor kafama takılan bu oldu ben mi yanlış biliyorum yuzeyseli değişik

Belki de o çocuğun dogmamasi daha iyi oldu . Erkek ve kadın zaten bu sorumluluğa hazır değil sevgisiz büyümedi en azından
maalesef bende boyle dusunuyorum yanı keske boyle olmasaydı ama evet su durumda en dogrusu bu olmus bunu yazdıgım ıcınde uzgunum

yuh artık diğer yorumları yeni okudum
kürtaj oldum diye intihar etmek ne alaka?
önlem almamışsınız olan olmuş bitmiş 10. haftaya kadar yasal hakkınız var. geleceği bilinmeyen bir ilişkide çocuk mu yapılır ya insanlar evliylen bile kırk kez düşünmeli birini dünyaya getirmeden

Burda bir adam hamile kiz arkadasini yakip öldürmüstü ailesi hamileligi ögrenmesin diye. Kimin ne yapacagi hic belli olmaz gercekten

Çok yorum yaptım ama neden sevgilinize kizmiyorsunuz kendinizi öldürecek kadar yukleniyorsunuz suç varsa sizin mi sizi kürtaja iten kişinin mi
Kizmadigimi nerden çıkardınız bugun ağzıma geleni saydım kendisine . Bana cevap dahi verse içim soğumuyor ki
Kürtaj saatini beklerken rahmime konulan ilaçtan sonra bile ona “vazgeçebiliriz bak” dedim
Ama o zaman bile vazgeçmedi
Şimdi onun ne lafı ne söylemi artık bu yüreğimi söndürebilir .
Derdimi bilen bir , bunu yaşatan da o
Ama onunla bu derdimi paylasamiyorum ve sustukça yüreğim sıkışıyor artık

Lütfen kendinize zarar vermeyin ortada sizin kadar bu konudan sorumlu biri var bunu kasdettim

arayıp bıttıgını soyleyın bıtsın komple gerıde bırakın bence yanı ben olsam bu sekılde hıssettıgım bırını zaten yanımda ıstemezdım cunku gucumu daha da azaltırdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…