Evladıma kıydım ben

Evkiyken bekarken kürtaj olmak ikisi de aynı yerde benim için sizde keşke düzgün korunsaydiniz

Helal kiz, yürü be, ay bana da bi titreme geliyo extra arabesk görünce

İsteyerek birlikte oldunuz, isteyerek aldırdınız. Kendi ailenizden bu kadar korkuyor çekiniyorsunuz yaptıktan sonra da vay benim başıma gelenler diye ağlıyorsunuz. Olan olmuş bu kadar kendinizi kaybetmenin anlamı var mı. Kendinizi acil toplayın. Sevgilim dediğiniz kişiden de acil ayrılın, size bu olayı hatırlatan bebek kıyafetlerini de kaldırın veya atın.

Hani bazı insanlar kendine hep yalan soyler ya hep yerler aslında çok az yiyorum der yada yada çok çalıştım ama olmadı derler sizde oylesiniz işinize gelen şeylerde kendinize yalan soyluyorsunuz mesela yuzelsel değil gayet hamile kalacak bir ilişki yaşamış siniz kimseyi incitmeyen biriyim demişsiniz ama kürtaj olmussunuz.sevhiliniz iyi bir insan değil size değer vermiyor sizi devdigini düşünüyorsunuz.ben istiyordum deyip aldirmak yada alduracagin çocuğa oyuncak almak tuhaf değil mi.ilk başta kendinize dürüst olun yaptiklariniza kılıf bulmayin.burasi mahkeme değil ama kendi mahkeminize dürüst olursanız cezanizi çeker bir daha hata yapmaSiniz .buna hayattan ders almak deniyor herşeyee bir kılıf bulunca hata üstüne hata oluyor .ben kürtaja karşı değilim sadece tarzınıza karşıyım.cok suretli giden bir araba bir adama carptiginda direksiyonu tutan sorumludur

Benzer durumu bende yaşadım. Ama öyle olması gerekiyordu. Bir sene sonrasında evlendik vs. Ardından şuan 15 yıl geçti. Asla unutulmuyor. Hep vicdanımın bir köşesinde duruyor.

seni çok iyi anlıyorum yakınen yaşadım çünkü bu psikolojiyi. ortada bi ev ve evlilik planı yokken çocuk dünyaya getirmek... çok zor çünkü o bebeğin de konforlu bi hayata gelme hakkı var. tabiiki burdan kürtajı desteklediğim anlaşılmasın. ben de oldukça ufak yaştayken ve hap kullanmama rağmen tek ilişkide hamile kalmıştım. şuan bu acıyla sevgilinizin yanınızda olması onu bi nevi melek haline getiriyor ama yapmayın bu ilişkinin devam edeceğini sanmıyorum çünkü ondan nefret edeceksiniz bunu size yaşattığı için. benim sevgilim olacak dallama ben kısırım benim çocuğum olmaz ki yea diyip sıyrılmıştı tek başıma neler çektim kimse duymasın aman diye diye bi ben bilirim. ilerde çocuğu olursa yanlışlıkla falan nefretim hala geçmedi başına yıkmayı dilerim dünyayı. neyse canım benim olmuşla öleceğe çare yok. demekki hamile kalabiliyorsun ve bir dahaki ilişkilerinde mutlaka korun ve kendini yıpratma bazı şeyleri biz isteyerek ya da istemeyerek yapalım, sonuçlarına engel olamıyoruz. bundan sonra çok daha güçlü olacaksın bu acıyı atlattığın için.(kendimden biliyorum.)

Vermeniz gereken en doğru kararı vermişsiniz, bebek için evlenseydiniz ömür boyu sizinle bebek için evlendiğinizi düşünecektiniz. Dünya’ya gelmesi gerekseydi o bebek bir şekilde gelirdi, demek ki daha zamanı var. Üzülmeyin, çok zor bir durum ama bunu ne ilk yaşayan insansınız ne de son olacaksınız. Durumu duygusallaştırmamaya bakın, madem bir karar verdiniz arkasında dimdik durun. Bu arada yüzeysel ilişkilerin de böyle sürprizler yapabileceğini unutmayın, doğru zamanda doğru insanla anne olmanızı dileyebiliyorum şu an sadece

ama benim şaşırdığım konu o yüzeysel iliskide gebeliğin nasıl olduğu
Sürtünmeyle hamile kalınır arkadaşim. Buna herkes neden şaşırıp duruo. Hatta yakınına yöresine bosalmadan sadece sürtünmeyle de kalınır. Giris kismina ucunda zevk suyu olan penis değse yeterli. Pıtı pıtı yolunu buluolar istemeyince hersey olur, istersen on kere denesen olmaz. Hayatin bize attigi en buyuk kazık.

Üzülmekte çok haklisin ama tum hayatini mahvedecek bir dram degil bu. Sorunlarimiz kafamizda büyüttüğümuz kadardir. Pisman olup ders almak adina acini yasaman da iyi bisey. Ama yeter bi silkelen kendine gel degistirmeye calis bakis acini boyle kendine zarar verirsin. Sen daha önemlisin. Bu arada adama iliski yeni diye yarım vereyim kafasinda olman daha fazla duzeltilmesi gereken bi konu.

Öncelikle Allah sabırlar versin.
Sizi kimsenin kınayacagını düsünmüyorum acıkcası.
Böyle bi durumda romantik romantik dogur büyütürüz dese bile 3 aylık iliskiye güvenilip cocuk dogrulmaz.
Sevgiliniz güven vermiyor yalnız .
Suan olay cok yeni o yüzden normal hissettikleriniz.
Gerekirse bu olay icin yardım almaya calısın,tek basına üstesinden kalkamayabilirsiniz bu psikolojinin.
Allah yardımcınız olsun.

Evkiyken bekarken kürtaj olmak ikisi de aynı yerde benim için sizde keşke düzgün korunsaydiniz
Evliyken kürtaj olmak daha evla diye demio yahu :) cocuk istemiosam evli olsam da kararim değişmedi dogurmak istemedigim icin dogurmadim yine de. Kararlarinin arkasinda dur anlaminda diyo.

Bana kalirsa adam cok bile dayanmis bu showa onunla birlikte aglamis falan. Bence boyle empati yapan erkek zor bulunur tam tersi adam bana vicdanli ve iyi geldi. Sonucta adamin sucu diye psikolojimiz karsiya atip sıyrılmaya calisio ama eğri yatalim o yataga dogru konusalim. Bizim de keyfimizden aklimiz gitmio mu tamamiyle bi state of mind durumu yani oh come on icime bosal diyesi gelio insanin. Sonra vay efendim adam niye korunmadi. E sen super uber korunsaydin o zaman. Kendimizi rahatlatmak icin adamdan nefret edioruz iste ona giren cikan yok diye kiskandigimiz icin biraz da.

Konu sahibi ilişki taze diye yarımını verecek kadar kontrollü severken, adam takvim tutmamazligi öne sürebilcekken veya "benden oldugu ne malum" diyebilcek kadar girmemisken adı show da olsa oturup konu sahibiyle ağlamış üzülmüş şunu bunu okudum demis yarasina merhem olmaya calismis yetinmemis düğün dernekten girmis konu sahibine belki biraz teselli olur diye...bu adam iyi bi adam. No dostum no bu adamı size yedirmem.

Geçen ay zorunlu kürtaj oldum kalp atışı durduğu için sonuçta yapılacak birşey yoktu. Cok etkilendim psikilojisi farkli siz de yardim alin. O erkek arkadaşınızdan da ayrılın. Ona göre bişey yok ağlasada zirlasada yükü çeken sizsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…