Evladıma kıydım ben

Böyle şeyler beni kahrediyor.

Sevgilim diyorsunuz da onu bi bırakalım. Siz bu çocuğu istememişsiniz. Kürtaja ikna edilmemişsiniz. Kürtaj olmak istemişsiniz. Ve olmuşsunuz. Susmayan bir vicdanınız var. Kendinizi ikna edemiyorsunuz. O yüzden birşeyleri kendinize farklı göstermeye çalışıyorsunuz.

Sevgilim hazır değildi kürtaj istedi diyorsunuz. Arabamı satayım dedim diyorsunuz. Yüzeysel ilişki (!) diyorsunuz. Kısaca kabul etmek istemiyorsunuz.olayın dışından kendinize bakıyormuş gibi anlatmayın. Başkahraman sizsiniz.

İşin özü bu bebeğe hiç hazır değildin. Kendince haklı sebeplerin vardı. Kürtaj oldun. Geçmiş zaman olan oldu. Denilecek çok şey var ama bi önemi var mı yok. Linç yemek için de konu açmadın belli ki. Susmayan vicdanını burda kimse susturamaz. Malesef. Cinsel hayatın devam etiği sürece o haz seni yakalayacak. Sende zamanla alışacaksın. Geçip gidecek.

Siz bişeyleri karıştırıyorsunuz. 6 haftalık gebelikte 4 hafta öncesine bakmanız lazım ki bu düzenli yumurtlayan birinde. Pkoymuşsunuz birde. Yumurtlamanız da düzensiz. Sevgiliciğiniz size hesaplamış ya (!) Bari bu konuda kendinizi kandırmayın. Kk üyelerimizden bilmeyen yoktur herhalde. Buluşamayan spermle yumurtanın gebelik oluşturmayacağını.Burda buna kimse inanmaz.

Ya niye anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz ki
Tekrardan okudum yazdığım şeyi
Ben hiçbir yerde muhteşem dugun olsa unutur muyum ya da evlenmeyi düşünüyorum gibi bir sey yazmadım

Evet yapmışsınız çok büyük bir hata. Demek ki çok yüzeysel değilmiş o ilişki hamile kaldığınıza göre. Şöyle de birşey var dünyaya babasız bi çocuk getircektiniz. Hem annesi hem babası siz olacaktınız. Aileniz evlilik dışı çocuğunuz olduğu için sizi artık yok sayacaktı. Çocuğunuz ve siz bi başınıza kalacaktınız. Böyle bir psikolojiyle ne kadar sağlıklı bir çocuk yetiştirebilcektiniz ki. Belki de bazı şeylerin böyle olması gerekiyormuş diye düşünün. Herşeyde vardır bi hayır. Tövbe edin.

Bir kadın ve anne olarak gözlerim doldu okurken yemin ederim.
Hisleriniz çok yoğun şu an normal böyle hissetmeniz de.
Üzülmeyin diyemeyecegim zaten darmadaginsiniz
Öncelikle hemen terapi almak-çok iyi gelecektir.
Aynı anda adamı birakin olabildiğince hemen.
Tamamen şahsi fikrim ondan ne sevgili olur,ne eş,ne baba.
Asla barışmayın.
Zira evlerseniz de bu olayı unutamazsiniz hep en büyük kavga sebebiniz olur suçlayıp durursunuz.
Eminim ayrılmak kendiniz için şu an yapacağınız en doğru karar olur.
Mutluluk asla onunla olmayacak.
Inşallah umarim ileride istediğiniz bir zaman ve koşullarda yine anne olursunuz.
Bu olayla alâkalı suçlu siz değilsiniz,bebeği istemeyen kişi erkek arkadaşınız.

Çok etkiledi yaşadığınız durum beni ne olur yeni gelişmelerden haberdar edin.
Çarçabuk toparlanmaniz dileğiyle..

Dün de yazdım. Başlarım düğününe yav. Daha düğün diyor. İsteğin dışında kürtaj olmuşsun. Psikolojinin içine edilmiş. Baş suçlusu da o herif. Daha yok anamla oturmazdın yok muhteşem düğün bilmem ne.
Ben olsam tüm deliliğimle ki epey deliyimdir, şu durumda travmalı bir deli olarak o herifin ağzına ederdim bir güzel. İçim soğumazdı, evet. Ama en azından düğün konuşmaktan iyidir.
Senin onla bir geleceğin yok diye bağırasım geliyor Müge anlı gibi yav. Daha adamdan laf dinliyor. Ağzını yırtarcağı yerde bir de konuşturuyor. Pes! Aklamaya uğraşıyor. Yok iş ciddiye binermiş de ondan korkmamış da. Senin ailene anlayamayacağını bildiğinden olmasın sakın? Anlatsan baştan anlatırdın hani? Şu an kapris yaptığını düşünüyor, bir iki güne sızlanmaları geçer, ben de kaçarım diyordur. Saatli bombayı şimdilik korumalı tutuyor hepsi bu. Tüm gemileri yakmayın diye.

3-4 aylık ilişkide üstelik zorunluluktan evlenseydiniz mutlu olacakmıydınız. Siz mutlu değilken doğacak olan çocuk nasıl bir dünyaya gelecekti. Bence kararınız yerinde olmuş. O kişiyle devam edersiniz etmezsiniz sizin bileceğiniz iş . Ama sırf çocuk var diye evlenilecekse o evlilik yürümezdi. Bekar olarak çocuğu doğurmak size yük gelirdi. Kararınız yerinde olmuş tabi ne kadar üzücü olsa da.

Mıllet yurek yemış ya çok görüyorum var böyle tıpler beyfendılerın hoşuna gıtmedığı ıcın kullanmıyorlarmış şaka gıbı sonra ayy hamıle kaldım mı dıye ağlanıyorlar gerçekten cehalet dıyecem oda degıl.bır erkeğı tatmın etmek ıcın herkes varını yoğunu ortaya koyuyor kadınlar duruş sergıleyemıyor yada hamile kalırsam evlenir falan diye mı dusunuluyor sonrası hüsran ne bileyim tuhaf

Çok üzüldüm hakkında hayırlısı senin imtihanında böyleymiş
Açıkcası herkezin imtihanı başka dua edip af dilemekten başka yapacak birşey yok üzülme .
Allaha sığın bol bol tövbe et , ancak kalbin biraz hafifler rabbim seni affetsin inşallah.

çok uzuldum hayatta ınsanın basına hersey gelebılır olan olmus sen ıleriye bak artık senı bu duruma getıren adamı bırakırsan vıcdanın hafıfler eger bırakmazsan dıcek kı ben yıne ılıskı yasarım yıne olursa kurtaj yaparız dıcek onun için onu bırak arama bıle sen ıstemıssın ama o senı yanlız bırakmıs ıstedıgıne ıstemıyorum demıs aılesını one surmus evlenebılrıdınız doguncada 7 aylık dogdu derdınız boyle yapan cok var adamın kafası hıc calısmıyormus kusura bakma bu adamdan ne koy olur ne kasaba

Sakin ol Şampiyon
Ben en çok okurken istem dışı güldüm. Özellikle birbirlerine ağlaya ağlaya çocuk aldırma kısmı. Orasında tam ciddi olacakken bi gülme geldi.

B
Ya niye anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz ki
Tekrardan okudum yazdığım şeyi
Ben hiçbir yerde muhteşem dugun olsa unutur muyum ya da evlenmeyi düşünüyorum gibi bir sey yazmadım
Valla herkes aynı şeyi yazıyor. Adam seni bu kadar üzmüş ve hala düğün olsa da mutlu olamam diyorsun. Sence bu adam senle evlenir mi ? Ya da sen böyle bir adamla evlenir misin ?

Sakin ol Şampiyon
Ben en çok okurken istem dışı güldüm. Özellikle birbirlerine ağlaya ağlaya çocuk aldırma kısmı. Orasında tam ciddi olacakken bi gülme geldi.
Adam köprüyü geçene kadar öyle davranmış işte. Konu sahibi hala inanmak istiyor. Bacım kürtaj olmuşsun bu adam yüzünden diye tutup sarsmak istiyorum.
Ya bak kürtajı öcü gibi göstermek niyetinde değilim. Hazır değilsindir, anne olmayı hiç istemiyorsundur ya da başka sebeplerin vardır. Kendin aklı selim bir şekilde kararını verirsin, kimseye laf düşmez. Ama pis bir manipülasyonla oyuna getirilme söz konusu. Kadın hala ne olduğunun bilincinde değil, buna yazdım o mesajı, sinirim bunaydı kuzum.

Erken olduğu için cinsel birliktelik yaşamamış ama hamile kalacak derecede soyunmuş sana sesleniyorum. Bırakın artık bu girmeyince namuslu kız oluyorum varoşluklarını. O yatağa yatıp soyunmuşsun işte,girse ne girmese ne? Erkenmiş,yüzeyselmiş bize ne ya,canımı sıkıyor bu varşova tipler. Acıtasyonada gerek yok,ölmeyi düşünüyormuş bilmemne,gerçekten nerde yaşıyorsunuz siz?
Evliyken kürtaj oldum ben,istemediğim için. Evet hiç hamile kalmamalıydım ama kaldım işte. Hazır olmasıdığım bir anda,kariyerimin en cafcaflı yerinde anne olamazdım ve bu kararımı uyguladım.
Kendimi hazır hissettiğimdede anne oldum.
Çıkın bu dramatik hallerden

3 aylik tanimadigi adamla evlense miydi yani?

Ay nerden biliyor kaldıramayacağınızı 3 günlük adam? Ne kadar karakter analizi yaptı da hakim oldu duygu ve düşüncelerinize?

Aşırı rahatsız edici bi bilmişliği var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…