Eve aldığımız yardımcımız

öyle bir insanın bebeginize beddua etmesi cokta önemli degil.hatta hiç önemli degil.eşinize kesin kararınızı belirtip evden gönderin.yaptıkları hos degil artı siz hamilesiniz.sonra bnm gibi hamileligimi ne berbat gecirdim bu kadınla..oysa en güzel zamanlarımdı der dururusunuz.(insan herzaman bu dönemi yasamıyor)

yorumunuz için teşekkürler...

açıkcası benimde bulgar göçmenleri temiz titiz olur diye kulağıma gelmişti ama bize bu bayanın hijyen anlayışı yetmedi.
kısmetse başkasına bakacağız artık.

kolay bir doğum, hayırlı bir evlat diliyorum, teşekkürler :)

oturma izni için değil de Türkiyeye girerken gümrükte ceza ödeyebilmek için kredi kullanmış, para sıkıntısı ondanmış.
ben insanları deneme taraftarı değilim zaten bu insanlar da deneneceklerini düşünüyorlardır, kötüsü zaten bunu akıl eder değil mi?
yorumunuz ve iyi dileğiniz için teşekkürler.

nasıl mıdenız alıyor o kadının yemklerını faln bnce kıbar bı dılle yollayın mıdem bulndı okurken ya aynı tuvlete banyoya
elı temzmı yemk yapıo
vsvs ben dayanamazdım

Yurt dışından gelen kadınların çoğunun çalışma izni yok bunu sordunuz mu kendisine? Burada ajanslar aracılığı ile geliyorlar ama çalışma izinleri olmuyor. Bizim üst kat komşumuzda aynı şekilde eşine baksın diye yabancı ama Türkçe konuşabilen birini almıştı evine kadınla kesinlikle uyuşamadılar hatta kadın en sonunda kovmalarına rağmen olay çıkartıp bütün binayı ayağa kaldırdı hep aynı bahane sürekli tırnaklarını törpüler ve oje sürerdi ailesine para göndermek için çalışır ama sürekli şikayet ederdi. Ev sahibi kadın 70 yaşında eşi şimdi vefat etti ama çok hastaydı tripli tripli iş yapardı. Sonra adanalı bir kadın çalıştırdı oda iyi bir kadındı ama garipti çok samimiydi amcaya babası gibi bakardı ama borcu harcı çoktu çok yüzsüzdü falan. Doğru insanı bulmak çok zor arkadaşım bulursun ama internetten vs değil çok sağlam ajanslardan almalısın yardımcıyı...

çok doğru demişsiniz gerçekten çok sağolun, iyi dilekleriniz için de teşekkürler. Bu bayanı eşim yolladı,artık burda değil zaten...

açıkcası benimde bulgar göçmenleri temiz titiz olur diye kulağıma gelmişti ama bize bu bayanın hijyen anlayışı yetmedi.
kısmetse başkasına bakacağız artık.

Bulgaristan Türkleri çok titiz olur evet ama Bulgarlar ayrıdır onların bizim gelenek göreneklerimiz ile alakası yok. Bulgaristan Türkleri sonradan geçici bir dönem Bulgaristana yerleşmiş Türklerdir Göçebe olduğumuz için Bulgaristanda bir dönem konaklamışız. Bu bizim Bulgar yapmaz. Bende Bulgaristan Türküyüm oldukça titizim ve ailemde öyle hatta göçmen kimi tanıdıysam da evleri çok temizdir. Türk obaları dağlardadır ama bir çok evden temizdir içleri. Genelleme yanlış olmuş arkadaşın yaptığı...

konuyu sabırla okudum
ama sızınde bu yanınızda baska bırıyle yasamaya hazır oldugunuzu dusunmuyorum
kadın problemlı ama sızde ısrarlar tylot vermemenız bana tuhaf geldı ayrıca aranızda cok az yas var

sağolun ama bende tylot vermek istememe sebeplerimi kendisine söylemiştim gereksiz yere ilaç içilir mi? ayrıca içilirse de ögle saati tylot içilir mi uyku verir kendisi.... bu arada evimdeki herşeyi de sınırsız paylaşmak zorunda değilim, vermemiş olmam kendisinin ısrarla almasını da gerektirmez. Ayrıca insanların misafirliğie bile giderken yanlarında özel eşyalarını getirmeleri gerektiğini düşünüyorum, başkasından etek, bluz, tshirt, havlu, far, rimel, deodorant, ilaç...gibi şeyleri 2 gün içinde isteyip isteyip durmak çok mu normaldir? :)

insan evindeki birisiyle sohbet etmek ister, ben bize gündeliğe gelen bayanla oturup gayet güzel muhabbet ediyorum, ama sanırım bu bayanla yıldızlarımız uyuşmadı, hurafelerini ve anlatma dedikçe anlatmalarını kaldıramadım

evde yalnız kalamayanların hali kalabilenlere komik ve anlamsız geliyor, benimde benim gibi bir arkadaşım var balkona filan çıkıyor evde kimse yokken evin içinde duramıyor, ben panik bozukluk yaşadığım için tedirgin oluyorum, panik ataklar geçiriyorum, stres hissedersem tansiyonum düşüyor, yanımda kimse olmayınca zorluk çekiyorum ama annem aşağıda diye korkmadan kalıyorum, birşey olursa o bana yardım eder diye düşünüyorum, bu bir hastalık kimse anlamaz allah sana da kolaylık versin.

bencede gönderin.zamanla üzülünecek kişi siz olm ayın.sizin yardıma ihtiyacınız vardı onu aldınız madem istekleriniz yerine gelmiyo memnunda kalmıyorsunuz.tam maaşını verip yollayın derim. mümkünse tabii kalması çok anlamsız heleki doğum olmadan halletmeniz mecburi derm.

kadin belki cok cekmis olabilir acinacak durumdadir fakat bu sizin eviniz ve düzeniniz. eger sizi rahatsiz ediyorsa yemek temizlik vs beceremiyorsa yollayin gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…