Eve aldığımız yardımcımız

hanımefendi çok yanlış düşünüyosunuz
burda bulgaristanlı çoğu kişi var bi genellemeye almak ne kadar doğru siz böyle birşey derseniz
tepkilerinede katlanırsınız... yanlış çok yanlışş

evet birisine birşey öğretmektense bileni almak daha pratik oluyor haklısınız.

neden herkes bu insani ellestirdignde bastan asagi herseyii elestiriyorda ben bulgaristanlidan
hayir gelmez deyince yanlis anlasildim anlamadim acikcasi
yanlis elestirme yapmis oldum dogru kabul ediyorum ama sizin söylediklerinizde
bundan asagi kalmaz ozaman

teşekkür ederim :)

Bu kadar sıkıntıyı çekip üzerine para mı verceksin.Güzelce konuştuktan ve yolladıktan sonra bedduası geçerli olmaz.
Değişeceğini hiç sanmıyorum

merhaba, evet yorumları okumamışsınız çünkü referansı veren kadın sadece kötü şeyler demedi, ben kötü olanları özellikle yazmıştım ama konuştuğum bayan çok kibar birisydi, bende olsam kimsenin ekmeğine engel olmam, herşeyi olduğu gibi söylerim, kararı karşımdakine bırakırım, ben kadının sorun ettiği şeyleri sorun etmedim, bir insanın çok yemesi ne kadar sorun olabilirki diye düşünmüştüm, demekki bazıları için sorun oluyormuş.
Kadın ayrıca bu bayanın samimi olmasından yani onunla samimi olmaktan hiç hoşnutsuz değildi iyi birşey gibi söyledi ama oysaki yardıımcı kadının benimle 2.gün aşırı dedikodu boyutunda samimiyet kurmaya çalışması abartılı geldi. Görüş meselesi sanırsam....

çok haklısınız kesinlikle konu iyi veya kötü olmaktan ziyade uyuşamamak....
yabancıyla yaşamak gerçekten zor, iyi dilekleriniz için teşekkürler.

evet hamile olduğum için bazı şeyler daha çok dokunuyor, mesela ben sabahları geç kalkıyorum diye 3 sabahtır bana " sabah çok uyursan çocugunun kafası büyük olur" dedi, bunu kendime takıntı yaptım gerçekten olurmu diye ama bence komik ve hurafeden başka birşey değil, şimdi böyle düşünüyorum.

ben terbiyemi bozup kişisel veya insanların saygı duydugu memleket v.s gibi konulara eleştiri yaptığımı hatırlamıyorum
hanımefendi..
sürç-ü lisan ettiysem affola..

melike hanim cok sabirliymissiniz gercekten..
en iyisi oturup esim is degisikligi yapiyo bu sehirden tasinacagiz mardine falan deyin..
o hanimada parasini vermek kendi secenegginizdir
ama ben kesinlikle istemezdim.....

çok bile dayanmışsın bende çok titizim o konuda arana bir mesafe koyman gerekirdi sen o evin sahibisin o çalışanın ve dediğin gibi bu işe çok ihtiyacı varsa işine dört elle sarılacağına sallamış gitmiş bakmış sen iyi niyetlisin beddua kısmına gelirsek bu onun isteğiyle olmaz allahımız ne yapacağını çok iyi bilir sen o kadar iyi ve sabırlı davranmışsın ki ben güvenmenize çok şaşırdım neler oluyor iyiki sana zarar vermemiş bir daha seçerken sicil kağıdı iste ciddiyim hırlımı hırsızmı katilmi değilmi sonuçda bir evi paylşcaksınız gün gelecek çocuğuna senden yakın olacak bence için rahat olsun sen insanlığını yapmışsın o anlayamamış allahım bebeğinize ve ailenize huzurlu mutlu bol sağlıklı günler getirir inşallah.. :) bak bende sana iyi şeyler diledim onun bedduası varsa benimde iyi dileklerim var :))

o da sanırım yaptığı işi mükemmel yaptığını düşünüyordur, bunu bilemeyiz ama yetmedi bize işte....
yorumunuz için teşekkürler, ama yazık belkide hormon bozukluğu vardır ve kilo veremiyordur ne bileyim ama ben kilolu bayan istememiştim bundan sonra ısrarcı olucam bu konuda...

Siz resmen paranızla eziyet çekmişsiniz.
Etrafınızda eş dost tavsiyesiyle çalıştırabileceğiniz bir tanıdık varsa bence alışmanız daha kolay olabilir.
Bol şans..

acıtasyon yapıp kalma çabası içinde

acıma acıncak duruma düşersin

istemiyorsan
yol ver girttsin
allah yardımcın olsun
annenler alt kattaymış
maddi açıdan biraz zorlandığınızı doğum içinde masraf olacağını
o yüzden annenizin size göz kulak olacağını söyleyin
hem onuda
kırmamış
onunda bettuasını almamış olursunuz
ama kesinlikle yumuşak davranmayın
konuştuğunuz
gün akaşamı eşiniz parasını versin istediği yere bırakın
sizde rahat edin

ben burda terbiyesizce bisey yazdigimi görmüyorum ??

bende onu söylüyorum ya
ikimizde terbiyesizlik etmedik tartışılcak konu bakıcının bulgaristanlı olması dışında daha önemli bi konuydu sadece
ben gereken özrü yaptım tartışma ortamı hazırlamayalım arkadaşında sorunu çözülmüş zaten sadece önyargınız benim tepki mekanizmamı harekete geçirdi
iyi akşamlar hanımefendi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…