Eski hatalarım evliliğimi zehirliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vala bu kadında o kadar potansiyel var yarın bir gün kırdığı fındıklar ortaya çıkar diye baştan önlem almış olabilir
+ bekaret takıntılı adamlara tam müstehak kadın tipi

Ya belki de alakasızdır ama, şu konuyla da bayağı benzerlik yok mu ki?

Ben hala adamın kız arkadaşını neden çağırdığını anlayamadım. Hayır adam ondan sonra çok ilgi göstermiş karısına ne alaka

Zaten sen git arkadaş da çağır ben buradayım seni bekliyorumun Türkçe meali bu.
Yazık ciddem koca koca diye insan kendinden de bu kadar taviz vermemeli.

Ben kocamdan başka kimseyle, hiç bir şekilde birlikte olmadım, bunu da ona daha sevgiliyken kendi isteğimle kanıtladım, bu konuda içim rahat, kocamın da soru işareti taşıdığını pek zannetmiyorum.
Çok şükür, bugün de başkası adına utandık.

Gençliğin arkasına sığınıp hatanızı ört bas edemezsiniz . Baya baya aldatmışsınız üstelik tatile çıkmışsınız . Aynı şey size yapılsa ne hissederdiniz ? Hadi ortaya çıktı yani bu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama boşanmanız en iyisi olurmuş. Siz ne yapsanız da eşiniz unutmayacak . O unutmadıkça siz yıpranacaksınız . İlişkiniz eskisi gibi olmaz yani güven zedelendi.

Özür dilerim de siz tüm tuşlara bakmışsınız. Hepsini bir arada yürütüp anladığım kadarıyla içlerinde maddi durumu ve şartları en iyi olanda karar kilmissininiz. Güven maalesef ki tek atimlik kurşun. Güven bir kez kırıldım mı bir daha da tamir olmaz. O adam size bir daha asla güvenmeyecek. Üzgünüm ama çocuk küçük ve büyümesini bekliyor. İlişkinizin parlak bir geleceği yok. Siz de şuan simarikliginizin bedelini ödüyorsunuz. Bu ülkede kadın olarak sizin yaptığınız erkeklerin çoğunun rutini. Çaktırmadan birkaçını bir arada yürütüyor. Bunu içlerinden biri fark ederse belki de en iyisinden oluyor. Ancak o güven bir kez sarsildim mi bir daha o ilişkiden hayır gelmiyor. Karşı taraf yalvarıyor yakariyor nafile. İnsanın içi soğuyor. Sizi şuan bağlayan tek şey küçük bir bebek.

Sizin yaptıklarınızı kocam yapsa ve 20 senelik de evli olsam isterse 5 çocuğum olsun öğrendiğim an boşarım. Eşiniz araya annesi girdi yok çocuğu var diye devam etmeye çalışıyor ama olmuyor. Ben bu evliliğin daha fazla devam edeceğini sanmıyorum.

Annesi oğluyla sevgiliyken başkasıyla tatile gittiğinizi eminim bilmiyor. Kimse kabullenmez bunu.

Benim kadın kuzenim evliyken başkasıyla kaçtı geri geldi kocası affetti diye kayınbabası felç geçirdi çok geçmeden vefat etti. Bazı insanlara gerçekten inanamıyorum. Sanin kuzenin kendi midesi kaldırmamış ailesine ne oluyor?

Konu sahibi, konuda bana gecmeyen 2 sey var.

1) kendi istegimle bekaretimi kanitladim???? Neden? Sevgiliykende mi yakalanmistiniz? Bu yakalanma 2. Bir kisiye mi ait? Ya da bekaretinizi kanitlayip tabir-i caizse bitiremediginiz iliskinize kazik atip bu adami mi almaya karar vermistiniz?

2) evlenmeden 1 yil kadar once yasadiginiz iliskinin sms, goruntu vb kayitlari nasil 6 yil kadar sonra ortaya cikiyor? Sizin bu devirde 6 yil dayanacak telefon bulmaniza hayret ettim. Sunu acik acik söylüyorum, bu kisimda bi bit yenigi var, minimum 6 yil bir telefonun dayanıp kirilinca yasadiginiz eski hayatinizin ortaya cikmasi cok cok cok ilginc.

Sorularima cevap alabilirsem mutlu olurum.

Evladinizi Allah bagislasin @aaeea

1) kendi istegimle bekaretimi kanitladim???? Neden? Sevgiliykende mi yakalanmistiniz? Bu yakalanma 2. Bir kisiye mi ait? Ya da bekaretinizi kanitlayip tabir-i caizse bitiremediginiz iliskinize kazik atip bu adami mi almaya karar vermistiniz?
Bazen arkadaş grubuyla bazen de çift olarak tatile, seyahate çıkıyorlarmış. Eşi de öncesinde arkadaşıymış ve bunlara şahit oluyormuş. Muhtemelen yine bir kıskançlık kriziyle birlikte canına tak etti. Gitti çatala yattı, bekaretini belgeledi. Onu da adama sundu. Ama sevgiliyle gidilen tatilde illa ki bir şeyler yaşanır. Konu sahibinin bekareti adamda anlam buldu mu bilmem.

Cok iyi niyetli baktigini dusunuyorum Margaret, ki sende buradaki cin uyelerden birisin yazdiklarindan biliyorum. Ben bekaret kanitlama isinin bekaret kanitlama oldugunu dusunemedim, hicbir kadin bunu kanitlama durumuna kesinlikle dusmemeli ama ulkemizin kahrolası tabulari sebebiyle bekaretimi aldin benle evleneceksin baskisini kuran kadinlarin cok oldugunu da hepimiz iyi biliyoruz ki konu sahibinin manipulatif bir karakter oldugu, insanlari kendi istekleri dogrultusunda egip buktugu ortada...

Konu sahibinin gunahina girmek istemiyorum ama bu evlilik konu sahibinin planli programli elde ettigi bir evlilik bana kalirsa.

Ben telefonumu değiştirdim 5 senelik falandı. En geç 1 ay öncesi falan geldi resimler yazışmalar... Hadi 1 yıl olsun.

9 sayfa kadar falan okudum, şok oldum valla yaklaşımınıza. İnanılmaz planlı programlı stratejili bir insansınız zaten öyle olmasaydınız asla bu evliliği bu şekilde +2 sene daha yürütemezdiniz.

Onun dışında yine evlilik öncesi döneminde de garanticilikle yaklaşmışsınız aradan iyi elmayı seçip garantilemek adına sepetinizdekileri bırakmamışsınız. Ben bu zeka karşısında etkilendim valla.
Ama benim anladığım şu, bence eşiniz de boşanmaya pek niyetli değil sadece dünyayı size zehir etmek istiyor veya sizi dize getirmek istiyor izlenimi verdi. Yani istediği şeyler olmayınca yada sıkışınca hemen bu sevgiliyken beni aldattın kozunu oynuyor istediğini alıyor izlenimi verdi. Acaba siz nereye kadar dayanacaksınız dicem de siz de evliliğin size getirdiği avantajları şu yaşadığınız kaosun önüne koymuşsunuz. Yani artı eksi listesi yapmışsınız sanki ve evli olarak kalmak eşinizin sizi zorbalamasından karakterinizi törpülemesinden daha üstün kalmış. Belki buna maddi imkanlar da ekleniyor.

Herkesin tercihi farklı olabilir hayatta ama burada kimsenin size verdiği tavsiye işe yaramaz siz zaten en az 5 adım sonrasını planlayabilen bir karaktersiniz bence. Bütün hikayeden görünen o.

Ben telefonumu değiştirdim 5 senelik falandı. En geç 1 ay öncesi falan geldi resimler yazışmalar... Hadi 1 yıl olsun.
Ya silmeyi unuttugunu dusunuyorum ben ama konudaki zaman cizelgesi kafama oturmadi benim aslinda yoksa 10 sene onceki mesajlarda peydah olabilir.

Konu sahibi zaman cizelgesini duzgunce detaylandirirsa yanilip yanilmadigimi anlayacağım.

sizi erkeklerden ayıran en temel şey ne biliyor musunuz; güveni kazanmak iÇin elinizden geleni yapmanız. Halbuki erkekler benzer bir durumda “ of ya konuşmayalım, geçmişe takılıp durma, olduysa ne oldu?” Gibi tepkiler veriyorlar.
Herkes hata yapar. Siz de yapmışsınız ama hatayı yönetme biçiminiz yeniden güven kazanmak üzerine. Eşinize bunu fark ettirmelisiniz. Zira doğru olan da bu

Konu sahibinin şu anki taktik ve stratejilerini düşünürsek söylediklerinde haklılık payın var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…