EŞİM LOHUSAYKEN BENİ TERK ETTİ

Bastan sona hatalısınız
Adam en azından ayrılığın arkasında duruyor sizde o bıle yok
Babayı ararsınız gelır gitmezsiniz adam eli bos doner. Esınız sıze surat asar ıyı de olmuş. Gitmelıydınız gereken oydu. Siz gidemediniz kocanız gerekeni yaptı küs ve soguk durdu.

Sonra baba evine gittiniz yıne gururlu duruş sergılemeuıp bebegımız Cok kucuk ne bosanması dıye alevlendınız adamı arayıp.o yıne iyi yapmıs arkasında durmus tavırlarının.

Oysa yaptıgının arkasında durması gereken SIZDINIZ
Babanız oyuncak mı?

Maalesef konuda tek bir iç ferahlatacak ve pozitif bakacak birşey yok, konu sahibine gerçekleri söylemek gerekiyor, bu adamla olmaz geri dönerse bundan sonrası daha da kötü olacak , çünkü adamın eline resmen koz verdiler, bosanacak kadın eşini arayıp durmaz , babası ne demeye arıyor boşanacak mısın diye , şimdi adam oh çekip kedinin fare ile oynadığı gibi oynayacak bunlarla , hem baba evine dönüp hem de ha bire adamı aramak falan çok saçma , bundan sonrası hiç düzelmez bu evlilik, dik durup boşanma davası açmak zorunda...

Ben boşanmak için babamın evine gitmedim ki sürekli kavga ediyorduk ona da söyledim boşanmak için gitmedim biraz kafamızı dinleyelim birbirimizi özleyelim dedim diye ama o benim gitmemi bekliyormuş sanırım hemen boşanmak istedi

çok özlemiştir eminim aşırı mantıklı hareket etmişsiniz ikiniz de. sen yazdıklarımızı okuyor musun? okuyorsan yazcam da, yoksa boşa parmaklarımı yormayayım

Siz de gururlu davranın, sizi istemeyeni hiç istemeyin.

Hemen esyanı topla gocana dön. 40 cıkmadan hamıle kal. Barışır yazık babana. Basıretsızsıniz.akıl tutukması mı yaşıyorsunuz

Arama sorma boşanmaya karar verdim de , davayı aç bakalım neler oluyor...

Bu ayrılma anlamına geliyor. Ara vermek gibi olmuş. Evi siz terk etmişsiniz.

15 yıllık evliyim, evden bu sebeple gitsem o evlilik bitmiştir benim için.

Karı koca hatalı tarafınız çok. En çok o daha yeni doğmuş bebeğe üzüldüm... ASMye gidip psikolojik destek alabileceğiniz yerler var mı görüşün.

Kuzenim de nişanlı olduğu adama kaçtı. Böyle bozuşup bozuşup baba evine gelirdi, sonra kocam da kocam. Adam ne zaman kızı boşanacak diye kendini hazırlasa, avukat tutsa kuzeni kocasının yanında bulurduk. Artık amcam yüz vermemeye başladı oyuncak ettiler adamı. Konu sahibi bu kafayla gidecek bir kapı da bulamayacak.

Maşallah herşeye rağmen doğurmayı ihmal etmemişsin. Böyle olacağını bile bile devam etmişsin. Sen ikinciyide doğurursun gibime geliyor.

Lohusasin uzuntunu ve ruh halini anliyorum. Esin ve ailesi malesef olup olacagi bu. Lohusa kadina anlayis gostermeyen birinden merhamet sevgi beklemeyemezsin. Sonuc elindeki malzeme bu ya bu malzemeyle devam edeceksin ya da onune bakacaksin. Cok zor bir surec ikisi de ama suan akil ve ruh sagligin öncelikli

En öncelikli olan bebek ama konuda bir kerecik adı geçmiş. Umarım annesi kafasını toparlar çünkü konudaki tek masum o

Bizimde ailede var böyle bir kuzen. Amcamin kizi kaç defa baba evine dönüp tekrar kocasına kaciyordu. Amcam ilk zamanlar reaksiyon veriyordu. Sonlara doğru X tekrar kocaya kaçtı diye dalga geçiyordu. Bu tip kadinlar ailelerini rezil kepaze etmeden rahat vermiyorlar.

Adam çocuk isteyince senin neyine çocuk yapıcam demek yerine koşa koşa gidip yapıyorsunuz.
Adamın üstünde çok bir etkiniz varmış gibi anan niye geliyor diye bir de kavga çıkarmak. Yapmışsınız bir şey bari arkasında durun adama yalvarmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…