Erken hamilelik belirtileri hakkında....

gunaydın arıwercım kubraya bıseyler yazıodum...sabh yıne test yaptım bışey cıkmadı 2.gunum gecıkmede bılmıorum durumum ne.................sen nasıl oldun bakım kucuk cıvcıv

günaydın canım... hadi inşallah olmazsın senin hiç gecikmen olmuyodu belki geç döllenme olmuştur ayrıca geç yumurtlamıştın zaten canım test yapma artık bekle biraz geçsin... ben dün gece çok kötü oldum çok sancım oldu bi kutu ağrı kesiciyi yutasım geldi.. ilk defa öyle oldu nedenini anlamadım doktora gitmeyi bile düşündüm.. korkuyorum canım ya ben hiç hamile kalmazsam niye öyle düşünüyorumm bilmiyorum ama sanki öyle olcakmışım gibi geliyorr

guzum sacmalama ya ole seyler dusunursen olumsuzlukları uzerıne cekersn....daha cok kucuksun ve yenı ewlısın ve az bı suredır denıosun bakasana kubra 6 aydır ugrasıo..ben 7 aydır..bı umut beklıoruz..bızım yaslrda ılerlıo zaman gectıkce..sen avantajlısın...benım ovulasyon 29 unda bıttı..daha 9 gun oldu yanı bıtelı..9 gundede ıdrarda cıkmaz heral demı

aaa çok sevindim.bi hamiş daha
Rabbim tamamına erdirsin cnm.

yok cnm çıkmaz 9 günde.
Sen biraz daha bekle bence test için.
4 gün sonra falan eğer adet olmazsan tekrarla.
çünkü doktorum,yumurtlamadan 12 gün sonra kanda belli olur demişti.
Sen bide idrar testi yapmışsın hiç güvenme sonuca.
Belkide hamişsindir belli mi olur???

sabah moralım kotuydu busracım buarada gunaydın..ama kubranın haberıyle kendm olmuşum gıbı sewındım.....suan ıyıyım...sabah ilk ıdrarla yaptım..yıne negatıf..ama sanada sorayım benım ovulasyon 29 unda bıttı..yanı daha 9 gun oldu bıtelı hemen cıkarmı ıdrarda cıkmazmı

doğru söylüyosun erken canım.. biz bence yumurtlama günlerini tuttramıyoruz.. bak tutku ov. testi kullandı hamiş oldu Kübra da yumurta takibi yaptırdı hamiş kaldı bu ay.. bence biz günü tutturamıyoruz.. çıkmaz canım 12 gün geçmesi gerek öyle çıkar ancak...

soğan suyunun tadı nasıl canım çok mu kötü

ay inşallah canım ya rabbım sanada ısteyen herkesede gonlunun muradını wersın..beklemek okadar yıpratıcı ki....beklıcem artık..bıde korkuorum acaba kıst fılanmı olduda gecıkıo dıye

yok cnm üzülmüyorum artık. Bağışıklık kazandım negatif sonucunu görmeye.
Hayırlısı olsun.bugünde hsg çekilecem .
Yazık bana aç susuz akşamın 4üne kadar beklicem

ay inşallah canım ya rabbım sanada ısteyen herkesede gonlunun muradını wersın..beklemek okadar yıpratıcı ki....beklıcem artık..bıde korkuorum acaba kıst fılanmı olduda gecıkıo dıye

ahh ahh o beklemek yok mu zaten saçlarıma ak düşürdü bu yaşta
Klomen falan kullanmışmıydın sen cnm?
Benim klomen yüzünden kist oldu?

bende yaptrdım canım yumurta takıbı doktorun dedıgı zamanda yaptık..benım hesaplamalarıma gore bı hafta gectı doktorun dedıdgı..yalnış hesaplamışım yanı hep..sen ovulasyonu bu ay ılk gunden kullanmaya başla bence belkıde hemen adet bıtımıne yumurtluondur

evet canımm hamilesinn ben dün gece acildeydim yandıkk vallaa o kadar kolay bişey degil anne olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…