Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Sonucummmm çıktııı pozitifffffffff :)) inanamıyorummmmmmmmmmm

Tebrikler canim umarim saglikve sihatle kucagina alirsin bebegini cok guzel bi duygu daha once yasadim biliyorum insallah burda bekleyen ve isteyen herkesten bu haberi duyariz

Benimde bat bugundu birkac gun daha bekliyim bende kanda baktircam insallah guzel sonuc alirim

Canimmmmmm kubraaaa inanamiyorumm harika bi baslangic yapptik desene bu yila.ben cok giremiyorum bas agrisindan ve iis yogunlugundan ama okumaya calisiyorum elimden hgeldigince hayirli olsun kuzummmmm allahhh saglikla sihhatllr kucagina almayi nasip etsin.once tutkucum sonra sen cok ama cok mutlu oldummmmm yuppiii. Benim oglusa bi suru kardes olacakkkk:)))

kızlar iyi geceler öncelikle hamileleri tebrik ediyorum bekleyenlerin de en kısa sürede evlatlarına kavuşmalarını dilerim.2,5 yıllık evliyim 1 yıldır bebek istiyoruz ama benim adetlerim düzensizleştiği için tedavi oldum o ilaçlardan ötürü kilo aldım onları vermek için geçen ay spora başladım haftada 5 gün 1 saat boyunca spor yapıyorum.yediklerimede dikkat ediyorum sanki kiloo alıyorum gibi geliyor 1.gr bile veremedim hoca birden gidecek diyor.adetlerim 3 aydır düzenli olarak oluyor ilaçları bıraktım. adetlerimde düzenliydi fakat 2 ocakta olmam gerekliydi ama hal olamadım sivilcelerim çıktı karnım davul gibi sürekli ağrım var ama hani insan ishal olunca ağrır ya karnı aynı öyle.Eşim yüzümün değiştiğini söylüyor ve hamileymişim gibi davranıyor:) ama ben öyle birşey hissetmiyorum arkadaslarımda yüzümün şiş olduğunu hamile misin diye soruyorlar ama ben heray öyle zannedip moralimi bozuyordum.Bu ay hiç öyle bir his yok acaba insan hissediyormu merak ediyorum. Testen çokkorkuyorum her dakka tuvalette kontrol ediyorum napsamkii eşim çok istiyor bir bebeğimizin olmasını ben diyorum ki ayın 10 unu geçsinde öyle test yapalım sizce?

kübraa çoook mutlu oldum çok sevidim tebrik ederm allah kucağına almayı nasip etsin bu ay umut dolu gidiyo ramelim sıra snde inş sendnde duycaz bu gùzel haberı

ve sıra bizde kızlar hamileler geçti artık sıra bizdeeeee :)))
dün eşime 4 kaşık keçiboynuzu yedirdim uyuttum sabah 1 kaşık işe gitmeden yedirdim :)
bende şimdi soğan suyumu yaptım içicem kahvaltıdan önce ve testim gelicek bugun allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşlhhh bugun reglmn 7.günü kızlar dua edin 8. gün yarın artık önemli günler bizim için

inanamıyorumm kaçç çıktııı çabukk sölee lutfennn yaa senı cok sevıyorumm canımm benımmmmmm yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tutkummm tşk ederimmmm :)))
değerim bugün çıkacakkk :)) dün sadeceeeee pozitif mi negatif mi diye söylediler :))
pozitif çıktıııı..bu akşama doğruda değerimi öğreneceğimmmmm :)))))

bende seni seviyorummmmmm :))
hala şoktayımmm..
şimdi ben hamile miyimmm??

Tebrikler canim umarim saglikve sihatle kucagina alirsin bebegini cok guzel bi duygu daha once yasadim biliyorum insallah burda bekleyen ve isteyen herkesten bu haberi duyariz

tşk ederimmmm :) amin canım..inşallahhh hepinize nasip ederrrrr..
nasıl zor bir bekleyiş biliyorummm..

Rabbim isteyen herkese nasip etsinnnnn inşallahhhhhhhhhhhhh :)))))

Ben sana demiştimmmmm çok sevindim canımmmmm allah analı babalı büyütmeyi sağlıklıca kucagına almayı nasip etsinnnnnn

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) evet demiştinnnnn.. hislerin kuvvetliymiş...
darısı sana olsun bitanemmmmm..alalım o güzel haberide senden inşallahhhhh..

esrammmmm..dün gözüm seni aradı heppp..
teşekkür ederim canımmm.
çok geçmiş olsun canımm sanadaa.. bugün girersin inşallahhhh :))
saol canımmm saolll..inşallahhh rabbim isteyen herkese nasip etsinnnnn..
oğluşuna kardeşler geliyorrr Allah'ın izniyleeee :))

hala inanamıyorummmmmm..bir tuhafımmmmm :)

ariver sen adet oldun mu canım
malesef bebeğim oldum
canım benm bitanesin sen ya çok destek olup moral veriyosun çok tşkr ederm iyi ki varsınnn
Ben sanırımmmm hamileyimmmmmmmm

Sonucummmm çıktııı pozitifffffffff :)) inanamıyorummmmmmmmmmm

amannnnnnnnnnnnnnnnnn anammmmmmmmmmmmmmmmmmm küboşummm hamiş mi ayyy Alllahhhh kalkın kızlar halay çekecez oturmayın kalkın kalkın halayın bi başı tutku diğer başı da kübra :)))))))) canım benm çok sevindim çok anlatamam sevincimi kelimelere sığmıyooorrr tebrik ediyorum ayyy çok şükürrrrrrrrrr

Günaydın kızlar , Allah isteyen gönlünden geçen herkesi evlat sahibi yapsın ,

benimde adet günüm bugün bir belirti yok ama strestende gecikebileceğini düşünüyorum ,
bende hiç bir değişiklik olmadı karnımda sert bir şişlik dışında , arada kasık ağrımda oldu ama üşütüyorum die düşünüyorum , bugün adet olmassam yarın dabah evde test ile denesem mi acaba ...

kübraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nasıl mutlu oldum anlatamam ya........hıssetmıştım ben ya bugun guzel haberını alcamızı...tebrık ederım canım...darısı bızım basımıza artık...........degerın kac kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…