Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) evet demiştinnnnn.. hislerin kuvvetliymiş...
darısı sana olsun bitanemmmmm..alalım o güzel haberide senden inşallahhhhh..

bende taa 10 gün önce ssenden umutlu ıodugumu söylemiştim :) sen benım hakkımda ne dğşünüyosun

:)))) canımmm canımmmm cannımmmmmm..seni kendime o kadar çok benzetiyorum kiii..yaşadıkların hissettiklerinnn.. hepsi birebir aynııı..o yüzdennn biliyorum kiii nasıl sevindinnn.. diliyorum Rabbimden sana en güzel en sağlıklı en mutlu en huzurlu evladı en kısa zamanda versinnn..
çoook tşk ederimmm canımmm..bitanesinnnn...... çiçeklerimide aldımm saklayacağımmmmmmmm

canım adet gecikmesinde testede çıkıyor ben yaptım negatifti kandada negatif çıktı buradaki rakadaşlar geç döllenme dediler ümitlendim ama yoktu fazla ümitlenme ne olur benim gbi hayal kırıklığına uğrama ama şunu unutma ALahtan ÜMİT KESİLMEZ
ne yazılmışsa görücez inşlhh vardır bebeğim

ahh ahh o beklemek yok mu zaten saçlarıma ak düşürdü bu yaşta
Klomen falan kullanmışmıydın sen cnm?
Benim klomen yüzünden kist oldu?

yok canım benım adetlerım en gec 26.gunde gelırdı bugun 27 oldum..adet olmayınca ole oluomuş..yumurta catlmadıgı ıcın kıst oluomuş

işallah canım...canım bu arada bişi sorucam sen testi silikmi gördün?

teste ilk başta silik oldu sonra normale döndü..birazdan foto yükleyeyim gör canım..ama sen halimi görsennn..
iki test almıştımm..birisini heyecandan bozdumm :) çok döktüm idrarı ve çizgi gösterecek yere gitti,bozulduu :))
sonra ikinciye yaptımm.onda gördümm..
bu his nasıl anlatamamm..
ama hep içimden bu sefer çıkacak biliyorum dedim ve çıktııııı :)))
msj atıcam birzdan.okudum

ramelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ikinci kardeşimmmmmmmmmmmm..dert ortağımmmmmmmmmmmmmmmmmmm..
tşk ederimmmmm canımmm..
bu ay alacağız senden de o güzel haberi inşallahhhhh...
dün ilk başta pozitif mi negatif mi diye baktırdık.bugünde değeri çıkacakkk :) heyecanlıyımmmm..
inşallahhh değerim iyi çıkarrrrrrrr :)

ov. bitti canım eşim de almamı istemiyor stres oluyormuşum diyor... ben alcam dedm kredi kartını aldı elimden hadi al dedi... ayy sinir bozucu.. geçen ayki ov. testi hiç güzel değildi hiç çok koyu çıkmadı... napsam ki kapıda ödeme yok mu ggda canım acaba... bence sen hamilesin tatlım :))))))

bak bir gittim hemen bir olumsuz düşünme sarmış seni yinee..
ama kızmıyorum.. bir önceki msjda yazmıştım seninle aynı şeyleri düşünüp yaşıyoruz diyee..
bende senin gibi kapılmıştım o duyguyaa..olmayacak benim bebeğim diyee..
hele eşim çocuk istedikçe hep diyordum ya olmazsa diyee.. ama sonra kendime kızdım..Allah'ın takdiri..sen nasıl buna karşı gelirsin..
topla kendini ve saçmalama dedim..
ve en son ay doktora gittim eşimden habersiz :) yumurta kontrolü için..ama hep inandım hep dua ettim..
inan bana inanınca oluyor..asla olumsuz olma asla..
inan banaaa olacakkk...sadece içindeki korkuyu at kenaraa..
ben biliyorum sen anne olacaksın ve sana çok yakışacak annelikkk..

guzum ya sabah ben test yaptım moralım okadar cok bozuktukı anlatamam..ama senın yazdıklarını okuyunca herseyı unuttum cok mutlu oldum cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.darısı benım basıma dıorum artık..bakalım kac haftalık....ya benım ovulasyon 29 aralıkta bıttı sen benden 1 hafta onceydın benım ıdrarda cıkmaması normalmı

aaa çok sevindim.bi hamiş daha
Rabbim tamamına erdirsin cnm.

canım tşk ederimmmmm :)
aminnn inşallahhh..
testin negatif çıkmışşş..üzülme sakınn..
hemen git hsgni çekti..
çünkü hsg.den sonra hemen hamile kalınıyormuş..
sadece çalışmalarına düzgün devam et aksatmaa

burnumu tuttum canım :))) tadı kötü değil kokusu fenaaaa
neyse katlanıcaz canım ama ben iltihap için kullanıcam günde bi bardak içecem sadece... kötü yorum çoktu iyi yorum da çoktu tırstım biraz. çok şükür bir sorunumuz yok başımıza sorun açmayalım ya
vazoya koy canım solmasınlar hehehe :))))))))) amin canım benm çok sağooollllll
bende taa 10 gün önce ssenden umutlu ıodugumu söylemiştim :) sen benım hakkımda ne dğşünüyosun

Tutkuuuuuuuuuuuu hangi marka ov. testi kullandınnn :)))

canımm benimde belirtim yoktuu..sadece göğsümde şişlik ve ağrı vardı (yanlarında)
bence yarın ya da öbür gün test yap..
bugün geçsin ama beklee..

yok canım benım adetlerım en gec 26.gunde gelırdı bugun 27 oldum..adet olmayınca ole oluomuş..yumurta catlmadıgı ıcın kıst oluomuş

sanmıorum kistin yoktur.daha önce böyle bi problemle karşılaşmadıysan düzenli çatladıysa bu ayda çatlamıştır diye düşünüorum.
Içini ferah tut.

günaydınnnn arkadaşlarımmmm ne de güzel haberler varrrr yaaa ne de guzel haberlerr varrrr kubraa tebrık ederım canımm allh sağlıkla bır nefeste kucağına almayı nasip etsınn darısı bızım başımızaa hayırlısıyla senın bebişinedee kazak örmeye başladımm

canım laboquıck ıyı bı marka..ve kendı resmı web sıtesınde kapıdan odeme yapılıo ben ole aldım..sende ole al nerden duyacak eşin boşwer.. oda bı alem..beklesın ozmaan bebek dıye tutturmasın

laboguickkk canım gi.gidiyordan siparişş ver cok uygun 20 ovualsyon 6 gebelık testıı 21 tl mi öle bişeyd:)

hayırrr moral bozmaakkk yokkk..ben bozdum mu hiç moralimi..
bak benden hesap yapalımmm..
benim ilk yumurtam ayın 18 inde ikinci yumurtam ayın 21.inde çatladııı..
ben 17 gün sonra test yaptım ve o zaman öğrendim..yani senin için daha erkenn..bence bekle ve umudunu yitirmee..hep dua et ve içindeki kötü sesi susturr..
kisti falan da unuttt..
daha 9 gün olmuşşş..nasıl çıksınnn..
belirtilerinde değişiklilk var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…