Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım laboquıck ıyı bı marka..ve kendı resmı web sıtesınde kapıdan odeme yapılıo ben ole aldım..sende ole al nerden duyacak eşin boşwer.. oda bı alem..beklesın ozmaan bebek dıye tutturmasın

BENDE bu markayı g.g dan aldım bebeğim bugun gelicek elime inşlh bende faydasını görürümde bebeğime hayrlısyla bu ay kavuşurum

canım laboquıck ıyı bı marka..ve kendı resmı web sıtesınde kapıdan odeme yapılıo ben ole aldım..sende ole al nerden duyacak eşin boşwer.. oda bı alem..beklesın ozmaan bebek dıye tutturmasın
bi de geçen ne diyo biliyo musun madem sorun yok niye hmile kalmıyorsun diyor çok sinirlendim sanki benim elimdeee... ben ggdan bakıyodum canım dur ordan bakıcam :)))) evet duymaz görmez görürse de geçen aydan vardı derim:)))))
laboguickkk canım gi.gidiyordan siparişş ver cok uygun 20 ovualsyon 6 gebelık testıı 21 tl mi öle bişeyd:)

baktım canım görmedm dediğin gibi.. ggda kapıdan ödeme yok sanırım

kesinlikleeee..ben doktora gidince anladım tutturamadığımızıı.. çünkü biz hiç o günlerde yapmıyorduk..bide yumurtlayınca nasıl oluyor vucüdun bilmiyordum ben..o yüzden yumurtlama günleri önemliii..
ya doktora gidin ya da ovülasyonu testi alınnn..
diğer türlüü olmuyor arkadaşlar yaa..

kızlar dün gece acildeydimm baş agrısı miğde bulantısındann evde duramayınca benımkı aldı götürdüü gece 2 dde geldıkk eve ilaç yapmadılar ama ben şüpheli gebelik dedim bılerk kan testi yaptılar 1083 olmuş degerm 2 katıdandan da biraz fazlaa birazdan doktro gidicemecm gece eve gldıkdenn sonra 4 gibi bidahaa başladı sabahı zorr ettim hep bölemi olacak bılmıyorum

g.g da yok canım kredi kartı geçerli yada hesaplarına havale

olabılır canm ben kredi kartı ile almıştım

yok bı degışıklık fılan canım..daha goğuslerım dun agrımaya basladı...arda belım agrıo okadar..adet olacakmışım gıbı bı hız oluo wc ye gıdıorum ama yok..suan yıne oldu mesela gıdecegım bırazdan bakmaya...ben 21 aralıktan ıtıbaren saydım senınkı bugun 17 .gun benım baya bı erken gıbı gozukuo sanırım

bence normall..çünkü ben daha yeni yaptım çıktı..kop koyuda değildi ayrıca..
o yüzden bence beklee..ben seninde hamile olduğunu hissediyorum neden bilmem..
moralini bozmaa..biraz daha sabıırr...

günaydınnn bebeklerimmm var mııı güzell haberlerrr bakın sizin için erkenden uyandımm kahvaltı yapmadan girdim hemen :)

doktor şansım yok çünkü 6 ay masalını söyleyip gönderiyorlar canım :)) ov. testi alcam sanırım eşim duymadan
g.g da yok canım kredi kartı geçerli yada hesaplarına havale

evet biliyorum canım geçen ay surelab diye bi marka kullandım hiç koyulaşmadı diğer çizgi kadar

Günaydın taze annecikler ve anne adayları sizden gelen güzel sonuçların etkisiyle bu ay çalışmalara hızlı başladım ovulasyon testine yarın başlıcam ama yinede birgün ara vererek bu ay full gidiyim diyorum Allah eşimin yardımcısı olsun

canım sende olmamışdın sanırım ne durumdasınn haber verr bıze :)

hıc hoş deıl canım ole bısey solemesı boşwer takma kafana..belkı sende sorun wardır deseydın sende...al sen duyurmadan adetın bıttıgı gıbı basla teste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…