Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aynen canım senın cıkar tutkunun cıktıgına gore..once akşam ıdrar yap sonra kan yaparsın..bana umut olursun hammışsen..belırtıler aynı

evett ikimizde aynı zamanlarda yumurtlamışız :))
akşama idrar yapayım..çıkmazsa sabah da yapsam mıı?
inşallah çıkar bitanemm..valla..bu ay herşeyimiz aynı gitti seninlee..
hamile olmalıyız Allah'ın izniyleeee :)

canımm valla öyle tuhaf bi haldeyim kii..
delilik alameti gibi bu yaşadıklarım :KK43:
bir içimi huzur kaplıyor sonra bunalıyorum..
ama içimdeki ses bana üzülme diyor heppp..iyi sonucun diyoe..
bendede akıntı var ama çok değil..belimde hafifi ağrım var..bir hafta önce çoktu..
göğüslerim sadece dokununca ağrıyor ama dolgunlar..
işte bende hayal kırıklığını 6 aydır yaşıyorum o yüzden de korkuyorum.. :KK43:(
sonuçta dünya sonu değil ama işte insan ümitleniyor bu bit gerçekkk..
İnşallahh hislerin doğru çıkar canımm.. vee inşallah sende hamilesindir..çünkü senin belirtilerinde az buz değil..bu arada ne zaman yumurtan çatladı biliyr musun?

aynen guzum ya cok haklısın bende 7 aydır beklıorum hadı ılk ayları saymıorum..ama ınsan umıtlenıo...oncekı ay 25.gunumu bekledım 24.gunde adet oldum..en azından cok umıtlenmedım..ama sımdı 25.gunum gectı 26.gunumdeyım dogal olarak gecıkınce acabamı dıosun offffffff bılmıom

kuzum öyle diyorsunda öyle olmuyor işte benmki bana çektiriyor korkumdan nazlanmıyorum bile dozu arttıracak biliyorum :) sabahları korkumdan uyanmıyorum baskı ve şiddet altında kahvaltı edeceğim diyee :) ben çekiyorum yani :)

yaa ben senin kocaya hayranımm :)) adamm beni her yaptığıyla güldürüyorrr :))
Rabbim birbirinizi hep mutlu mesut ve bebişli etsinn :)
maşallahhhhh :nazar:

canım test cok al..akşam bıtane yap...ama asıl sabah yapılması gerekıo ya...sabahta yaparsın..ozgenınde ıdrarda kanda cıktıgı halde cıkmamıştı

bebeğim 2 tane all akşam çıkmazsaa sabah ilk idrarla yapp eğer gene çıkmazsa ve o süreçte bir şey olmazsa çarşamba kana gidersinnn :) ve bebiş haberinii alırızzz inşallah :)

aynen guzum ya cok haklısın bende 7 aydır beklıorum hadı ılk ayları saymıorum..ama ınsan umıtlenıo...oncekı ay 25.gunumu bekledım 24.gunde adet oldum..en azından cok umıtlenmedım..ama sımdı 25.gunum gectı 26.gunumdeyım dogal olarak gecıkınce acabamı dıosun offffffff bılmıom

offff offf..ne geçmez zamanmışşş...??
hoş benim hayatım hep böyledir...
tırnaklarımla kazırım hepp..hiç elime pat diye düşmemiştir istediklerim :)
bebişde ilk ay olsa şaşardımm :))

acabalarımız bu ay bitsin Rabbim..nolurrrr

canım test cok al..akşam bıtane yap...ama asıl sabah yapılması gerekıo ya...sabahta yaparsın..ozgenınde ıdrarda kanda cıktıgı halde cıkmamıştı

iki tane alayım o zaman..birini akşam yaparım diğerini sabah kalınca..
akşam gol yersemmm sabahı sabah ederim artık :)

ben kafayı yedimm..gülüyorum devamlı.normal değilim ama içimde hep sevinç varrr..
sağlamm üzülcem sanırımmm :KK43:

bebeğim 2 tane all akşam çıkmazsaa sabah ilk idrarla yapp eğer gene çıkmazsa ve o süreçte bir şey olmazsa çarşamba kana gidersinnn :) ve bebiş haberinii alırızzz inşallah :)

bebişkommm akşama iki alayım ok?hangi testten alayım??
5 tl.lik olandan mı yoksa daha pahalılar var ondan mı?
yani farkeder mi?

yaa ben senin kocaya hayranımm :)) adamm beni her yaptığıyla güldürüyorrr :))
Rabbim birbirinizi hep mutlu mesut ve bebişli etsinn :)
maşallahhhhh :nazar:

kuzum ama beni öldürüyor ve güldürüyor :) geçen gazetede bebek gelişimiyle ilgili şu altta çıkan gibi hafta hafta gelişimini vermişler orda el ve ayak perdeleri oluşmaya başlıyor demişler benmki gazeteyi alıp eline gelmiş bizim ellerini görmemiz lazım diyor :) koptum gülmekten ya :) sonra oturdum anlattım anlattımm anlattımm yani :) henüz sqadece hücrelerin oluştuğunu :)

offff offf..ne geçmez zamanmışşş...??
hoş benim hayatım hep böyledir...
tırnaklarımla kazırım hepp..hiç elime pat diye düşmemiştir istediklerim :)
bebişde ilk ay olsa şaşardımm :))

acabalarımız bu ay bitsin Rabbim..nolurrrr

isyannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..... sen yap bı test rahatla canım

canımm valla öyle tuhaf bi haldeyim kii..
delilik alameti gibi bu yaşadıklarım :KK43:
bir içimi huzur kaplıyor sonra bunalıyorum..
ama içimdeki ses bana üzülme diyor heppp..iyi sonucun diyoe..
bendede akıntı var ama çok değil..belimde hafifi ağrım var..bir hafta önce çoktu..
göğüslerim sadece dokununca ağrıyor ama dolgunlar..
işte bende hayal kırıklığını 6 aydır yaşıyorum o yüzden de korkuyorum.. :KK43:(
sonuçta dünya sonu değil ama işte insan ümitleniyor bu bit gerçekkk..
İnşallahh hislerin doğru çıkar canımm.. vee inşallah sende hamilesindir..çünkü senin belirtilerinde az buz değil..bu arada ne zaman yumurtan çatladı biliyr musun?

Canım ben bu ay kızarsınız belki ama kafama göre takıldım.biliyorsun pko hastasıyım.klomen + çatlatma iğnesi tedavis gördüm.8.ayda geçen yıl 2012 aralıkda hamile kaldım arkasından düşük yaptım.sonra küstüm eşimle kavgalarımız oldu 6 ay çocuk mocuk yok dedim.kendimi hazır hissetiğimdede doktora gitmeden klomen kullandım.ovü testleri ile en koyu günü yakaladım.21 ve 22 aralıkta ilişki oldu.eşim nezleydi çok çalışamadık.fakat çatladığına eminim.üzerine 14 gün saydığımda 5 ocak bat oldu.hadi olsun 7-8 ocak ama regl olucam.kesin.Az buz değilde biliyordun ben regl ye 2 gün kala yaptım negatifti.o yüzden pek sallamıyorum ama olana kadarda ümidim dvm ediyor işte.tekrar bakmayada çok korkuyorum.negatif görmektense regl olmak daha güzel sanki :KK1: ..allah hayırlısını yazsın alnımıza.

iki tane alayım o zaman..birini akşam yaparım diğerini sabah kalınca..
akşam gol yersemmm sabahı sabah ederim artık :)

ben kafayı yedimm..gülüyorum devamlı.normal değilim ama içimde hep sevinç varrr..
sağlamm üzülcem sanırımmm :KK43:

hayırrr kuzum o banada olmuştuuu valla içine doğuyorrr :) üzülmeyeceksin sakinn ol :)

kizlar bana bi akil verir misiniz nolur
sat 18 kasim hamile degilim hala adet olmusda degilim 30.aralikta hcg degerim 1.2 hormonlarim hepsi cok guzel
doktor randevuma daha iki hafta var kafayi yiycem
3 ocakta doktordaydim adet sokturucu istedim vermedi gec yumurtlamis hatta hamile bile kalmis olabilirsin dedi en az iki hafta daha bekleyelim dedi ama ben kafayi yedim yiycemm :44::44::KK43::KK43:

kuzum ama beni öldürüyor ve güldürüyor :) geçen gazetede bebek gelişimiyle ilgili şu altta çıkan gibi hafta hafta gelişimini vermişler orda el ve ayak perdeleri oluşmaya başlıyor demişler benmki gazeteyi alıp eline gelmiş bizim ellerini görmemiz lazım diyor :) koptum gülmekten ya :) sonra oturdum anlattım anlattımm anlattımm yani :) henüz sqadece hücrelerin oluştuğunu :)

hahahah :)) hemen doktora gidinn..baba elleri görmek istiyoorrr :))
sen bilmiyorsun işte özgemmmm :))
bana sorsalar favori baba adayı olarak senin eşi gösteririm :)kendi hamile olsa napardı acaba :)))

çok heyecanlı yaa maşallahhh..
Rabbim kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin inşallahhh :)

X