Erken hamilelik belirtileri hakkında....

inşallah çıkarr özgemmmmmmmmmmmmmm..
dua ettt..yoksa gelirr o bebişiniii yerimmmmmmmmmmmmmmmmm :))

inşallahhh bebeğimm çıkacak görr bakkk :) gene ye teyzesiii çokk tatlı benm bebğimm :) annesinin ağzına ediyor bu aralar korkutun şunu azıcık :)

canım benm sakin ol bak işte geç döllenme olmuş olabilir... niye hemen sıkılıp üzülüyosun ki... önceden adetin gecikir miydi hiç...
kızlar size de çok kırgınım adet olduk diye takan da olmuyo... kübra dışında..

aynen vallahi.napiym meraktan çatlıcaktım.işe güce veremiyordum kendimi.
hııhh öğrendim çok rahatladım sanki.
hayılısı olsun bu aya bakcaz artıkın

haklısınn..insanın aklına takıldı mıı bir kere öğrenene kadar geçmiyor. bide çalışıyorsan eğer kendini işe de veremiyorsun :) ben ilk aylarda kaç tane test yaptım Allah bilir :)) ama yaparken olmayacağını biliyordumm..bide böyle bir durum varr :)

olsun herşeyin hayırlısı..bunlarda bir deneyimm
bu ay ovülasyonları tam takip et..
hatta biz hep burdayız..devamlı paylaş..çünkü inan bana burası hem insanı rahatlatıyor hem de herkes yaşadğı için tek başına karar verip yanılmıyorsun )
bu ay olur inşallah canımmmm

suan herkesın kafa dolu canım benımde ole mesela negatıf cıktı..herkes kendı derdınde anlaşılan

dogum kontrol haplarini uc yil once biraktim bi sene adet duzensizligi cektim iki yildir masallah gunu gunune 28 gunde bir oluyordum

kuzum kırık yaaa bir öncekinde hiç böyle şeyler yaşamamıştık çok farkında değildik sanırım ondan... ama bu defa her günn bir kahkaha krizine giriyorum saolsunn çok güldürüyor benii :) kuzum çok istiyor o da ve benden çok daha fazla hassas ben kendimi düşünmüyorum o hem beni hem bebeği düşünüyor ondan sanırım bu kadar hassas:) bazen beni bunaltıyor ama ona da hak veriymiyor değilim :) bakalım önümüzdeki günlerde ne gülmeler bekliyor bizi aslında bunları geçen yazmaya karar verdim güzel bir defter alıp yazmak istiyorum :) amin canım :)

evet biliyorum canım..msjlaşmıştık seninle
bence zamanı tutturmuşsun o zaman artık Rabbime kalmışş..erken yapmak iyi olmuyor ya..
hep yıkıntı oluyor insanda..belki olacağı varsada olmuyor işte..
inşallah hamilesindir bebeğimm..ama sende yarın test yapabilirsin bir daha..çünkü benim gibi tarihlerde yumurtan çatlamışş..
asla umutsuzluğa kapılma..ben bu ay hiç kapılmadım..hep kendimi telkin ettim..
dediğin gibi Rabbim ne yazdıysa alnımıza onu yaşayıp göreceğiz..Hayırlı yazılar yazsınn..
bebişi olmayan herkese nasip etsin Rabbim..

sürekli yazarım buralardayım cnm.
gerçekten insanın beynini kemirip duruo bu düşünce.
şu anda sen öylesin eminim.
rabbim gönlüne göre versin inş.bebişin seninledir.
bu ovulasyon testinin çok etkisi var mı acaba?
ben adete kadar gün aşırı yapsam,gerek kalmaz heralde teste.
bide ben bu ay jel getirttirdim başka topikte yazıştığım arkadaşlar var o jeli kullananlar ilk ay hamile kalmış.

oh ıyı işte sende otur bırazcık yorma bebeı o da senı yorar işte bole

doğru söyledinn valla oturuyorum artıkk valla :) söz verdimm herkes aynı şeyden şikayetçi yılbaşı için tüm aile büyüklerinden fırça yedim zaten akıllandımm tamam :)

inşallahhh bebeğimm çıkacak görr bakkk :) gene ye teyzesiii çokk tatlı benm bebğimm :) annesinin ağzına ediyor bu aralar korkutun şunu azıcık :)

oyyy ona kızılırmı hiç annesiii? o ister mi sana öyle yapmak ama naapsınn..kendine yer ediniyor
edinsin ki büyüsün.. büyüsün ki doğsunn..doğsun ki annesiyle babasının canını can olsunnnnn :))

doğru söyledinn valla oturuyorum artıkk valla :) söz verdimm herkes aynı şeyden şikayetçi yılbaşı için tüm aile büyüklerinden fırça yedim zaten akıllandımm tamam :)

haklılar bence canım..ılk dusuk yaptın dıye tedırgındırler napsınlar

ariver sen adet oldun mu canım

ooo senin ağzını yerim..moralinide yerimmm..
bebişkom herkes bir adet olma derdine düştüüü :))
forumca regl olucaz ben sana diyimmm :))
kan gövdeyi götürürken forumuda götürecekkk :))))

üzülmekkk yookkk..bak bu ay ben hiç üzüldüm müü gördün mü sen benii hiçç..??
yeni bir ay başlıyorrr...
mutlu ol ki bebişin çabuk gelsinnn..moral depolayacağım sana ben burdannnn :)
hataya kadar yetişirimmmmm :)

canım ben adet olacammıkı ya ndn gecıkme yasıorum offff kafayı yıcem

oyyy ona kızılırmı hiç annesiii? o ister mi sana öyle yapmak ama naapsınn..kendine yer ediniyor
edinsin ki büyüsün.. büyüsün ki doğsunn..doğsun ki annesiyle babasının canını can olsunnnnn :))

ayyy kübrraaa çok duygulandımm senn böyle yazınca yaaa :)))) birden hayallere kapıldımm :) inşallah hayaller de kalmaz yavrumu alırım kucağıma :)

hahhahah :)) alem adam yaaaa..
bak bu güzel iştee her gün gülmek için bir sebebin var hayatında
ilk bebişinizde kötü bir sonuç olunca o da evham yapıyordur..
evet kesinlikle bir defter alıp yazmalısınn..bende hamile kalırsam bir defter tutacağım bebeğim içinn..
ilerde okusun ve gülsün diye :)

kızlar ben bırazdan cıkarım..şimdiden ıyı akşamlar demek ıstıorummmmmmmmmmm...umudum kırıldı ya.....yarın ınşallah guzel haberler gelır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…