Erken hamilelik belirtileri hakkında....

geççen ay takip ettim canım hatta ov. testi kullandım ikinci çizgiyi yakalayamadım tabi o daha çok stres yaptı sinirlendim... bu ay oluruna bırakıcam takip etmicem.. rahat olacam bakalım ne olacak....
:)) evitt olmasınnn :))

yaaa süperr olurduuuuuu :)) ne eğlenirdik birliktee..
sen nerde oturuyordun canım?
olma
olmıcak olmıcak canım :)))) hatay tatlım ya sen
hayırdır siz neden soğuksunuz ki tatlım??
bu arada yemeğe çıktın sanırım afiyet olsunnnn :)
regl olmadan yemekten dönnnn :)

bunu ben yazdım ramel değil canım :))))))) nette çok takılıyo canım 2 sohbet edemiyoruz bana çok karışmaya başladı herkesle mesafe koymamı istiyor ben de sinirleniyorum tartışıyoruz soğuk davranıyorum bunaldım vallah

yok sen ne yap biliyor musun?benden sana bir tavsiye..bir kadın doğum uzmanına git..yumurta takibi yaptır.zaten bir gün arayala gideceksin..o zaman böyle stres olmazsın çünkü o herşeyi söylüyor sana..

inşallah olmam canım inşallahhh :) bende ankaradayım.

aaaa pardonnn hatlar karışmış benimmm :))) hızlı okuyunca :)) bunama başladı erken yaştaa :) hahah
benim eşimde oyun delisi..telefon elindee oyun oynuyor :))) sen sinirlenmee..bırak oynasınn..ortadan kaybol arada..bak nasıl arıyor seniii :)) dediklerinede aldırma..tamam de geç sen yine bildiğini yap bebeğimm :)

gittim doktora canım 6 ay dolmadan yapmam dedi... ben de mecbur tamam dedimmm... bıraktım zaten ne hali varsa görsün benm derdim başımdan aşkın bi de onu hiç çekemem

ben nerdeyim burda :2::2::2:

tutkuuuuuuuuuuuuuuu annnecikkkkkkkkkkkkkkkk nerdesinnnnnnnnnnnn kuzusuuuuuuuuuuuuuuu

ben geldimmm kızlarrr kaybolmuşşş ama ariverrrrrrrrrrrrrr ramellllllllllllllllll tutkuuuuucannnnnnnnnnnnnnnn

hatayın neresindesin cnm?ben adanadayım da hataya gelip gidiorum ünv.den arkadaşlarım çok orada.

gittim doktora canım 6 ay dolmadan yapmam dedi... ben de mecbur tamam dedimmm... bıraktım zaten ne hali varsa görsün benm derdim başımdan aşkın bi de onu hiç çekemem

o zaman bebişimm şöyle yaparsın
adetinin 12.gününden itibaren akıntını kontrol et..sümüksü akıntı olduğunda anla ki yumurtaların çatlıyor..o zamanlar ilişkiye gir

doktorada sinir oldumm..arkadaş yumurta kontrolü için ne gerek var 6 aya?

Merhaba kader arkadaşlarım :) 2.5 yıllık evliyim. 4 ay önce 8 haftalık bebeğimin kalbi durdu maalesef, zor bir süreçti ama şükür atlattım :) bu ay korunmayı bıraktık. Çok istiyorum yaşım 29 oldu artık yeter di mi :) 1 haftadır bütün belirtileri yaşıyorum. Tabi psikolojik de olabilir bilmiyorum ki. Kasık ağrısından öleceğim örneğim. Göğüslerime dokunamıyorum bile.. İnşallah bebiş vardır. BATı bekleyeceğim tabi mecburen, panik yapmak istemiyorum, bundan öncekinde çok üstüne düştüm, sonunda yıkıldım. Akışına bırakmaya çalışıyorum ama psikoloji de öyle berbat bir şey ki tüm bunlar psikolojik olabilir yüksek bir ihtimalle :) Nasip.. BATım 11 Ocak bu arada.

hayırdır canım ne oldu sorun ne

Canım geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum benzer şeyleri bende yaşadım.üstelik ben 6 ay durdurdum çocuk falan istemiyorum dedim.şimdi herşeye baştan başladım.ama hiç bir zaman ümidini kaybetme.
yaşadıkların yumurtlama yada yumurtalarının çatlama belirtileri olabilir elinden geldiğince değerlendir bence....

mecburen sende herkes gibi bekleyeceksin canım.benim dündü geçti ama halen bekliyorum zoraki...iyi düşün iyi olsun canım.işalah bebeğin seninledir.

benımde dundu canım bende beklemedeyım..sen de mı daha once duşuk yaptın

benımde dundu canım bende beklemedeyım..sen de mı daha once duşuk yaptın

Evet cnm hemde öğrendiğimin ertesi günü düşük yaptım.üstelik ben 2 ay geciktim ama geç döllenme olmuş henüz 4 haftalıktı ( karışık bi durumdu..allahım hiç kimseye kaybetme duygusunu yaşatmasın.
ee belirtin falan varmı canım??

kızlar ben sanırım regl oldum pembe kanama gelmiş, yerleşme değil ama belli yani regl oluyorum.ama neden çift çizgi çıktı ya testlerde?

öğle arasında kan verecektim yoğunluktan vaktim olmadı iyi ki de vermemişim çok üzülürdüm sonuç beklerken regl olsaydım

ya da acaba kimyasal gebelik mi oldu diyorum her ihtimal geliyo aklıma yaaaa :S

kübra gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş................ben naptım bılıonmuuuuuuuuuuuuuuuuuu

adetlerın duzensızmı canım normaldede.......ya adet belırtılerı gıbı ole farklı bısey yok

Canım telaş yapma,sen tedavi görüyormuydun?çatlatma iğnesi falan vurulmuşmuydun?ide adetin kaç gün geçti?

belkı vucudundan atmamışındr daha ılkın degerlerını canım..oyuzden cıft cıkmıştr..bekle bakalım sokulecekmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…