Erken hamilelik belirtileri hakkında....

adetlerın duzensızmı canım normaldede.......ya adet belırtılerı gıbı ole farklı bısey yok

evet canım pko yum ben zaten inanılmaz düzensiz ama o ay tedavi oluyordum.muhakkak regl olması gerekiyordu.bekledim bekledim o ara işte tutmuş...karışık dedım yaa.sonrada küstüm hayata bi süre...şimdi takmıyorum gelen hayırlısıysa allahdan gelsin

kızlar ben sanırım regl oldum pembe kanama gelmiş, yerleşme değil ama belli yani regl oluyorum.ama neden çift çizgi çıktı ya testlerde?

öğle arasında kan verecektim yoğunluktan vaktim olmadı iyi ki de vermemişim çok üzülürdüm sonuç beklerken regl olsaydım :KK43:

ya da acaba kimyasal gebelik mi oldu diyorum her ihtimal geliyo aklıma yaaaa :S

bebeğim dur telaş yapmaa..resmen kanama olmuş mu yoksa hafif mi gelmişşş..başladı mı tamamennn???

kızlar ben sanırım regl oldum pembe kanama gelmiş, yerleşme değil ama belli yani regl oluyorum.ama neden çift çizgi çıktı ya testlerde?

öğle arasında kan verecektim yoğunluktan vaktim olmadı iyi ki de vermemişim çok üzülürdüm sonuç beklerken regl olsaydım :KK43:

canım sen yinede bi doktora gorun olur mu belkide gebelik vardır eger ilişkiyede girdiysen arada böyle hafif kanama olma olasılığı var ..yine de bir baktır canım birsey kaybetmiceksin hem icin rahat eder inşallah ta güzel haberlerle gelirsin buraya olur mu

Son düzenleme:
Canım telaş yapma,sen tedavi görüyormuydun?çatlatma iğnesi falan vurulmuşmuydun?ide adetin kaç gün geçti?

Canım yok herhangi bir tedavi görmüyorum geçen ay ilk denememde hamile kalıp 6. haftada 8 aralıkta düşük yaptım.Kanamam normal adet gibi 7 gün sürdü.Normalde düzenlidir benim 25 günde 1 gelir ona göre hesapladığımda 1 ocak olmam gerekiyordu 5 gün geçti düşüğe yordum ben de dün test yapıpta pozitif görünce heveslenmiştim çünkü doktor düşük ihtimalde olsa hemen hamile kalabilirsin korunma demişti.

evet canım pko yum ben zaten inanılmaz düzensiz ama o ay tedavi oluyordum.muhakkak regl olması gerekiyordu.bekledim bekledim o ara işte tutmuş...karışık dedım yaa.sonrada küstüm hayata bi süre...şimdi takmıyorum gelen hayırlısıysa allahdan gelsin

bu pkonun gecme ıhtımalı yokmu canım pekı

bebeğim bende de hafif lekelenme olmuştu sakin ol regl tarihin ne ?

Canım yok herhangi bir tedavi görmüyorum geçen ay ilk denememde hamile kalıp 6. haftada 8 aralıkta düşük yaptım.Kanamam normal adet gibi 7 gün sürdü.Normalde düzenlidir benim 25 günde 1 gelir ona göre hesapladığımda 1 ocak olmam gerekiyordu 5 gün geçti düşüğe yordum ben de dün test yapıpta pozitif görünce heveslenmiştim çünkü doktor düşük ihtimalde olsa hemen hamile kalabilirsin korunma demişti.

canım bazılarının kanaması aynı adet gibide olabiliyor.biraz bekle bence eğer kesilirse kanamam mutlaka doktora git ama...o testler beni öyle çok kandırdıki kan testi dışındakilere güvenmiyorum artık.işallah hayırlısıyla hamilesindir tatlım hbr ver ama merak ederim ben şimdi

anaaaaammmm yerimm ben onuuuu ayyy çok sevindimm yaaaaa :))) allahımmm çokk sevindimmm yaaaaa :)

bizdeee cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindikkkkkkkkkkkkkkk:KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: şimdi anneciğimiz tutku ortada yok ama gelinceeeeeeeee atlarız boynunaaaaaa kocamannnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tuttkuuuu tatlımmm çokk sevindimm minnakk annemi olucan sen şimddiiiiii :)) Allahımmm kucağına almayı nasip etsinn :) ne zaman öğrendin bakimmm

X