Erken hamilelik belirtileri hakkında....

burdayımm canımmm kahvaltıı yapdımm yemek koydumm makınaa yaptımm geldimm :)))))))) ama yıne acıkdım yaa :S hep bölemi olacakk

ooyy oyyyy oyyyy canımaaa afiyet bal şeker olsunnnn yarasın anasınada kuzusunadaaaaaaaaaa

ya tek cizgı cıkarsa daha 1 gun gectı ya cok korkuom canım cokkkkkkkkkkkkkkkk uzulurum

Valla bence bekle bende aynı durumdayım zoraki sıkıyorum kendimi.en az 1 hafta geçmesi lazım.
benim kesin yokda senın işallah vardır.benim belim kopuyo göğüslerim aacıyo...sol kasıkdada ara ara şiddetli sancım var kesin olucam

anaaaaammmm yerimm ben onuuuu ayyy çok sevindimm yaaaaa :))) allahımmm çokk sevindimmm yaaaaa :)

bizdee senii yerizzz :) senin tepkini merakk ediyodum bekledimm bekledımm gelmedin bittin senn bıktırıcamm seni peşindeyimm D: hhehe herşeyi sorarım artık sana :)

belkı vucudundan atmamışındr daha ılkın degerlerını canım..oyuzden cıft cıkmıştr..bekle bakalım sokulecekmı

ya normalde yükseldiğinde daha kısa sürede hcg hormon seviyesi düşer diyor internette nereye baktıysam 2 gün sonra düşüğün üzerinden 1 ay geçmiş olcak hala etkisi sürüyor olabilir mi bilemedim.

bebeğim dur telaş yapmaa..resmen kanama olmuş mu yoksa hafif mi gelmişşş..başladı mı tamamennn???

yok canım direk kanama değil ya pembe 5-6 damla gelmiş ya testte çıkmasa gelsin yine üzülmicem pfffffff

canım ya bilmiyorum ki yarına kadar beklicem regl olduysam gün içerisinde sökülür zaten, eğer olmazsam yarın kesin gidicem doktora.Bugün zaten sözde kan vericektim doktorumu arayacaktım yoğunluktan hiçbirine vaktim olmadı.İnşallah hayırlısı olsun istediğim de hayırlısı olsunnn

bebeğim bende de hafif lekelenme olmuştu sakin ol regl tarihin ne ?

canım regl tarihim 2 ocaktı.seninki nasıldı kahverengi miydi pembe miydi bir de ne kadar gelmişti bir de ne zaman gelmişti regl den önce mi sonra mı?

tuttkuuuu tatlımmm çokk sevindimm minnakk annemi olucan sen şimddiiiiii :)) Allahımmm kucağına almayı nasip etsinn :) ne zaman öğrendin bakimmm

canım benim cumartesıı regl olmam gerekiyoduu 5 gibii belım agrıdddıı geçti agrıdıı geçtii reglmişim gibi olmadımm gece beklıyodumm gecede gelmeyınce pazar günü yanii dünn sbaah 7 de test yaptımm kopkoyuu cıkıverdi hemen :) yarım saat sonra gene yaptımm oda kırmızı koyu öğledn sonra yıne kırmızı heycandan 3 tane yapdım:) sonrada kan testine gittik 1 saate cıktıı allahdan cok bekletmedıler düşüp bayılırdım :) 498 cıktı deger sanırım 5 aralıkk son adet oluncaa şuann normal hesaplmaua göree 4 hafta 4 günlük oluyorr senin kaçtıı kan degerlerın nasıll ilerledi

ben de bundan sonra kan dışında idrara güvenmeyeceğim sanırım canım.Videoya çekip şikayet etmek lazım aslında ilk 5. dk.da çıkan sonuç için gerçi %90 doğru sonuç diyorlar ama o kalan %10 luk kısımda bizim gururumuz işte

bu yazdıkların aynı zamanda gebelık belırtısıde canım..ılk haftalarda bı belırtı yk yanı..adetle aynı oluo..benımde belım suan cok agrıo

ıdrarım gelsın yapıcam canım resmen ıcım ıcımı yıyo

canım benım adet döngüm 30 31 gün ayın durumunaa göre bu da döllenmden sonra yaklaşık 2 hafta geçmiş oldugu için adetim geçer geçmez hemen cıktıı ki koyu cıktıı demekkıı daha erken de yapsam çıkacakmış ama ıyıkı yapmamışım sımdıı zor sabredıyodumm gecen haftaa aklıma geldıgınde yapsaydınn 1 haftaa beklemek zorunda kalmş olucaktım bıde sabırsızmdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…