Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aynen öyleee bebeğmmm..
inşallah gelmez ama bebek varsa gelmesinnn :))
yoksa gelsin ki beni bunaltmasınnn :)))

zaten geçen ayda olmadım :KK43: ama bu ay yumurtalarım çatladıııı :KK43: gecikme olmaması gerekkk..

sen catladıgını bılıosun canım ben onuda bılmıorum..oyuzden senınkı adet gecıkmesı deıl buyuk ıhtımal

Benide eklermisin cnm yaş 29 5 ocak bat henüz gelen giden yok

Uğurluuu tablomuzz hepimizee uğurr getiirrii inşallahh kızlarrr :)

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
BUSRAA32327 ARALIK 2013bir dahaki deneme
hasekihurrem2328 Aralık 2013beklemekte
hayr_hayr2530 ARALIK 2013beklemekte
cansucandan2531 Aralık 2013beklemekte
hknslcn271 OCAK 2014beklemekte
MİNOK272 OCAK 2014beklemekte
Fbcan282 Ocak 2014Beklemede
Tutkuu214 Ocak 2014hamişşş :)
Kubrakk4 Ocak 2014Beklemede
Ariver201 şubat 2014Beklemede
ramel88265 Ocak 2014beklemekte
wihitelead295 Ocak 2014beklemekte
didem13115 Ocak 2014Beklemede
ad123309 OCAK 2014beklemekte
kimyacı43299 OCAK 2014beklemekte
Secido2812 Ocak 2014Beklemede
kirya13 Ocak 2014beklemekte
Tuanabatu062016 OCAK 2014Beklemede
Angeltavsan2120 ocak 2014Beklemede

çocuuumuuu niye aç bırakıyorsunnnnn :)))))))
hemen ye bişeyler canım.. bol bol peynir ye :) süt iç :) sonra meyve yee :))
bebişinide ben yiyimmm :) heheh

valla bebısımıı heınızz yıyebılırsınız :KK70: musade var tabı bendenn fırsat kalırsa bı cıksın onu mıncıkklıycamm :))) gidiyomm ben acıkdı bebegm :)

valla akşam girsenizz eve net bağlatıcamm :) o kadar bağımlıyım sizeee :))
ariverrrr :) sancı için sıcak su koy ayaklarına canım benimmm :KK66:

hemen hastalık bitsinnn veee çalışmalarrrrrrrrrrrrrr :))

bızdede yok ewde net canım..oyuzden gıremıom..benım eş sokmazkı sınır olur ben onla ılgılenmedım mı:KK52::KK52::KK52:

sen catladıgını bılıosun canım ben onuda bılmıorum..oyuzden senınkı adet gecıkmesı deıl buyuk ıhtımal

işte bende ona emin olamıyorum bebeğimm..hani düşündükçe etkilenir mi ki? ama o kadar da etkilenmez demii :))
kafam o yüzden karışık..

ama seninkide çatladııı..hatırlarsan bir ara meşhur sümüksü akıntı olayını konuştuk :KK66:)
ben ikimizden de ümitliyimm.. içimdeki ses sürekli öyle diyor..

ama duramadın geldın demı canım:KK52::KK52:
evet canım sıkıldım size de çok bağlandım girmeden duramıyorum vizeleerim var ders çalışmam gerek çalışamıyorum:))
valla akşam girsenizz eve net bağlatıcamm :) o kadar bağımlıyım sizeee :))
ariverrrr :) sancı için sıcak su koy ayaklarına canım benimmm :KK66:

hemen hastalık bitsinnn veee çalışmalarrrrrrrrrrrrrr :))

ölesim geliyo şu sancılardan canım deliriyorum valla... bitse de adet kurtulsam ölümden beter bu acı :KK43:(((((((((((

işte bende ona emin olamıyorum bebeğimm..hani düşündükçe etkilenir mi ki? ama o kadar da etkilenmez demii :))
kafam o yüzden karışık..

ama seninkide çatladııı..hatırlarsan bir ara meşhur sümüksü akıntı olayını konuştuk :KK66:)
ben ikimizden de ümitliyimm.. içimdeki ses sürekli öyle diyor..

ayyyyyyyyyyyyy inşallah ya wal dunyalar benım olur guzum..haftasonu memleketteydım tezemın kızının 20 gunluk kızı war bı tatlı gormen lazım..hıc ındırmedım kucagımdan...cok guzel bı duygu

evet canım sıkıldım size de çok bağlandım girmeden duramıyorum vizeleerim var ders çalışmam gerek çalışamıyorum:))

ölesim geliyo şu sancılardan canım deliriyorum valla... bitse de adet kurtulsam ölümden beter bu acı :KK43:(((((((((((

çoook iyi anlıyorum canımm..bende deliririm adet sancım çok olurr aynı senin gibii :KK43: hele o ay ayağımı üşüttsüysemm bittiğimin resmidir :KK43:(
o yüzden ayaklarını sıcak tut..sakın kasıklarına sıcak su koymaa..
çünkü sıcak su ordaki damarları etkiliyormuş :KK66: sağlıkçı bir arkadaşım söylemişti..bende o günden beri ayaklarıma koyarımm..battaniyeye sarıll..laptop ise kullandığın al kucağınaa :) birde yanına sıcak bir çay kahve hangisini istersen onu alll.. :KK66:
ohhh missss :) valla yanına gelesim geldii bu halde oturalımm :))

aaa benden hafif bi sıcaklık geldi sankiii..
ben bi wcye gidiyorummmmmm :)

bızdede yok ewde net canım..oyuzden gıremıom..benım eş sokmazkı sınır olur ben onla ılgılenmedım mı:KK52::KK52::KK52:

eşim bi bilse benm tüm gün net başında olduğumu kapatır neti zaten sözde ders çalışmam için bağlatmıştı hiç çalışmıyorum :)))))))) akşam da pek girmiyorum huylanmasın diye ama bazen anlıyor bii ara kapatıcam neti dedii korktum vallahhh :)))))))))

ayyyyyyyyyyyyy inşallah ya wal dunyalar benım olur guzum..haftasonu memleketteydım tezemın kızının 20 gunluk kızı war bı tatlı gormen lazım..hıc ındırmedım kucagımdan...cok guzel bı duygu

ahhh inşallahhhhhhhh..
benimde eşimin yeğeni var. 25 aylık olduuu :)) ahhh varyaa onu içime sokasım geliyorrr :))
bizimde olur inşallahhhhhh .)

eşim bi bilse benm tüm gün net başında olduğumu kapatır neti zaten sözde ders çalışmam için bağlatmıştı hiç çalışmıyorum :)))))))) akşam da pek girmiyorum huylanmasın diye ama bazen anlıyor bii ara kapatıcam neti dedii korktum vallahhh :)))))))))

boşwer akşamlarıda eşlerle ılgılenelım canım..iletişim olmadımı kopukluk oluo..zaten tum gun konuşuoruz bıraz ozleyelım merak edelım bırbırımızı ne oldukı dıye

çoook iyi anlıyorum canımm..bende deliririm adet sancım çok olurr aynı senin gibii :KK43: hele o ay ayağımı üşüttsüysemm bittiğimin resmidir :KK43:(
o yüzden ayaklarını sıcak tut..sakın kasıklarına sıcak su koymaa..
çünkü sıcak su ordaki damarları etkiliyormuş :KK66: sağlıkçı bir arkadaşım söylemişti..bende o günden beri ayaklarıma koyarımm..battaniyeye sarıll..laptop ise kullandığın al kucağınaa :) birde yanına sıcak bir çay kahve hangisini istersen onu alll.. :KK66:
ohhh missss :) valla yanına gelesim geldii bu halde oturalımm :))

aaa benden hafif bi sıcaklık geldi sankiii..
ben bi wcye gidiyorummmmmm :)
aaaa öyle miben hep kasıklarıma koyuyodum hatta şimdi havlu ısıtmaya kalkacaktım... kalk gel canım kahve içeriz dertleşiriz.. :)))))) koş koş bak canım nolur adet olmuş olmaaaaaaaaaa :18: :18:
kızlar bırzdan yemege cıkacam...oğleden sonra gorusuşurzzzzzzzz

tamam canım afiyet olsun

ahhh inşallahhhhhhhh..
benimde eşimin yeğeni var. 25 aylık olduuu :)) ahhh varyaa onu içime sokasım geliyorrr :))
bizimde olur inşallahhhhhh .)
bizim yani eşimin yiğeni yeni geldi dün tüm gün kucağımdaydı.. çok tatlı bişey ya.. eşim de çok ilgilendi bebekle hatta dedi ki büyü de maça götürecem seni maç oynıcaz birlikte bak neler yapıcam sana.. o an üzüldüm sanki benm hiç çocuğum olmıcak gibi öyle bi konuştu ki :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK43: :KK43: :KK43:
boşwer akşamlarıda eşlerle ılgılenelım canım..iletişim olmadımı kopukluk oluo..zaten tum gun konuşuoruz bıraz ozleyelım merak edelım bırbırımızı ne oldukı dıye

vallah benmki hiç öyle değil telefondan nette takılıyo hep kaç gündür soğuğuz zatn sinirlendiriyo beni....

aaaa öyle miben hep kasıklarıma koyuyodum hatta şimdi havlu ısıtmaya kalkacaktım... kalk gel canım kahve içeriz dertleşiriz.. :)))))) koş koş bak canım nolur adet olmuş olmaaaaaaaaaa :18: :18:

tamam canım afiyet olsun

ahhh yakın olsakkk kesin gelirdimmm :KK66:)
havlu ısıt canım ama beline sar.kasıklarına koyma :KK66:
olmamış bu aradaa :) gelen giden yokkk :))

ahhh yakın olsakkk kesin gelirdimmm :KK66:)
havlu ısıt canım ama beline sar.kasıklarına koyma :KK66:
olmamış bu aradaa :) gelen giden yokkk :))

oh oh çok sevindim canım olmasın gelmesin :))) tamam tatlım öyle yaparım..zaten hepimiz yakın olsaydık var ya düşünemiyorum nolurdu:))))))))))))9

bizim yani eşimin yiğeni yeni geldi dün tüm gün kucağımdaydı.. çok tatlı bişey ya.. eşim de çok ilgilendi bebekle hatta dedi ki büyü de maça götürecem seni maç oynıcaz birlikte bak neler yapıcam sana.. o an üzüldüm sanki benm hiç çocuğum olmıcak gibi öyle bi konuştu ki :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK43: :KK43: :KK43:

vallah benmki hiç öyle değil telefondan nette takılıyo hep kaç gündür soğuğuz zatn sinirlendiriyo beni....

benim eşimde aynıydı canım.yeğeni olduğunda deli gibiydi :) hala daha sayıklar bikaç gün görmesin :)
maça gidicez birlikte falan diye ama şimdi geçti o halleri :KK66: kendi bebeğiyle yapmak istiyor :KK66:
o yüzden bu geçici bir aşama..asla takılıp üzme kendini :KK66: hem senin bebeğin hepsinen güzel yada yakışıklı ve tatlı oluurrrr :KK66:
yahu sen gibi anneden çirkin çıkar mı zaten :KK66:
elbette olacakkk :KK66: sen beni dinlee..bi moralini yüksek tut..öyle herşeye takılıp üzülmee.. hem şunuda unutma çok gençsin ve gençlerin hamile kalması daha kolaydır..bence siz ovülasyonu zamanını denk getiremiyorsunuz..bak ben sana diyip..bu ay takip et tarihlerini olacakkk..ben inanıyorummmm..
sende inannn ve rahat olllll :KK66: bak ben ne rahat bir ay geçirdimmm.. :KK66:

oh oh çok sevindim canım olmasın gelmesin :))) tamam tatlım öyle yaparım..zaten hepimiz yakın olsaydık var ya düşünemiyorum nolurdu:))))))))))))9

:)) evitt olmasınnn :))

yaaa süperr olurduuuuuu :)) ne eğlenirdik birliktee..
sen nerde oturuyordun canım?

hayırdır siz neden soğuksunuz ki tatlım??
bu arada yemeğe çıktın sanırım afiyet olsunnnn :)
regl olmadan yemekten dönnnn :)

X