Erken hamilelik belirtileri hakkında....

olmadım hala canımm..ara ara giren kasık ağrım var üç gündür..regl olucam diyorum ama olmuyorum..
test de yapmadım henüz..bikaç gün bekleyeyim geç olurum belki diye düşünüyorum çünkü.
geçen ay olmadım ya

kuzum öğle arasında gidip vereyim kanı diyorum ama çok korkuyorum ya yoksa diye

testler bozuk olabilir mi yaa çok tedirginim, ya da aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum açıkçası çok cesarette edemiyorum.

tutkum çoookkk sevindim .d tebrik ederim allah kucağına almayı nasip bz blydk hamileym yazacğnı metalik tat var griptndr dedğnde bn anlamştm çünkü gripte tatsızlık oluyo .d

bende kendımı umutlandırmamak ıcınn metalık tatı gripdennd dedim canm o çünküü hamılelık belırtılerınınn enrdeyse en belırgınıı resmen demır yutmuşumm gşbşydii ama bi gelioo bi gidiyoo anlamdım:)

canım bende bıde sen gıbı yoksa adet gecıkmesımı yasıorum dıye takıorum kafama ya.olsa dert olmasa dert..ınanırmısın bende bı belırtı yok gıbı goğuslerım bıle bugun acımaya basladı....arada kasık ve bel agrım oluo okadar..bıde hafıf bı akıntı..sende warmı akıntı

ah o kadar kolayy olsaydıı canımm davullarr çalınacak nerdeysee korkuyorummm ben kendıme inanaıyorumm halenn ben hamılemıyım yaa valla garipp bi tuaflıkk var üzerimdee

tutkummmm tebrık ederımmmm hayırlı uğurlu olsunnn yaa çok sevındımmmm

normal onlar canım ilk 3 ay boyunca oolur diye biliyorum... 2 gün geçti tatlımm... yarın sabah test yapabilirsin sonuç verir büyük ihtimalle.. gerçi doğru geçen ay söktürücüyle olmuştun.. olsun o zaman bekle bi kaç gün daha canım.. testler bazen moral bozuyoo

canım kan degerın kac cıktı kac haftalık olabılırmış yanı....yanı ovulasyonundamı hamış kalmışın

eczaneler getiriyor canım siparişle sor eczacıya medicelcilr özellikle

canım korkma korkma sakin ol.. testler bozuk değil... idrar testinde pozitif çıkıyosa kanda hayli hayli çıkar:)

moral bozmak yooook.. korkmak da yok.. (söyleyene bak :) )

olmazsa diğer ay var bebeğim..öyle hemen kötü düşünmee..sonuçta sen hamile kalabiliyorsun bunu biliyoruz ve bu emin ol çok güzel bir şey
biri bozuk olsa diğeri olmaz bence sen cesaretini topla ve doğruca bir hastaneye gidip kan ver..
iyi düşün ki iyi olsun bitanem..
o şeyleri unutuyorsun..onlar bitti gittii.. artık yeni hayaller umutlar var..
öyle kötü düşünürsen vücudunda kötü etkilenir )
biz yanındayız..

canım gunaydın yenı ay yenı umut.....inşallah hepımız olcaz bıgun

eczaneler getiriyor canım siparişle sor eczacıya medicelcilr özellikle

sordum geçen ay canım ne olduğunu bile bilmiyolar o ne dediler hep :)))))))) doktorum bile söyleyince şaşırdı sen nerden biliyosun bilme o kadar şey iyi değil dedi :)))))))) soğan kürünü anlatır mısın canım

işte bende aynı düşünce içinde olduğum için beklemeyi tercih ediyorum..
evett olunca üzül olmayınca üzül..
oysa rahattık bu ay ne güzel

benimde kasık ağrım oluyorççböyle iğne gibi bişe batıyor.5 saniye sonra geçiyor..
evet akıntım var..sarımsı.. sende var mı?

canım kan degerın kac cıktı kac haftalık olabılırmış yanı....yanı ovulasyonundamı hamış kalmışın

doktora yarın gidicemm canmm kan testımm 498 cıktıı 4 haftadan bı kaç gün fazla oldugunu gösteriyor deger işte yarın baktırıcamm tekrarr yarın 4 haftaa 5 günlük oluyoo anlıcaz bakalım ne zamann döllenmiş yarını beklıyorum merakla:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…