Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bıtanemm saol yaa baana bı cevap veren çıktı adet gunume daha çok var 10 gun yumurtlama gunlerımde gectı hayatımda ben böyle bı akıntı süt beyazz ve su gıbı akıntı oluyo kasıktada ağrı var ama ara ara dum mısafır vardı çok iş yaptım ona bağladım başka bi belirti falanda yok bılmıyorum bu akıntının sebıbını eşim bıle fark ettı kaç kere çamaşır değiştim dunn neden kıı

tamam ıste bende onu dıorum canım senın degerde 4 hafta gosterıo ozaman bı ay olmuş dollenelı ama adettın ozaman

sımdıı adettenn yumurtalama dönemıne kadar olann dönemm kimyasal gebelık dönemii döllenme vaktii yumurtayla sperm bulusabılırse normall gebelık oluyoo bulusamazlarsa zaten sonunda adet meydana gelıyoo canm tıpda bunuu son adet tarıhınden ıtıbaren hesaplıyoolar benım bebegımın döllenmetarihii yaa 18 aralık ya 19 yada 20 bılemıyorum ki hangisi normal döllenmden bu yana 2 hafta geçti

ewet war canım benımde sarımsı bı akıntı..kuboş ya hamılemıyız deılmıyız ne oluo bıze bel agrın warmı pekı

yaa bilmiyorum canım..
bak biraz önce kasık ağrım vardı hafiften.. bacağıma vuruyordu..şimdi geçti :))
noluyorrrrrrrr?? :))
vücudum delirdii :)
bel ağrım var..önce çok belirgindi ama şimdi hafif var :)

ben sana yazdım canım ıyı oku bak oncekı sayfaarı..hatta bat nezaman dıye sordum

oyyy kıyamam bıtanemm bat 16 sı sen naptın reg oldun mu yoksa hayırlı haber mı varr ben çok kötuyum ramelımm herhalde kuruntu yapıyorumm ama bıolmıyorum bu ay kımseyede bışey söylemedım ruyalarımda bı garıpp

eger bugunde olmazsam adet eşime derım test alır yarın sabah yaparım canım yada gece yaparım..wala cok merak edıorum..sende yapsana hadı baksana tutku oğlede yapmış cıkmış

canım yumurtlama gunlerınde olabılırsın ozaman..bayaz akıntı kokusu fılan yoksa kotu bışey deıl cunku..

eger bugunde olmazsam adet eşime derım test alır yarın sabah yaparım canım yada gece yaparım..wala cok merak edıorum..sende yapsana hadı baksana tutku oğlede yapmış cıkmış

canım öğlede yapsan akşamda yapsan varsa cıkıyoo yaa benım hepsii kopkoyuydu

canım ozge gelse sana daha cok yardımcı olabılr tecrube sonucta:))))))))))))))))) ama sen bıze belırtm war fılan demedın hıc ask olsun

işte o kasık ağrısı bende de varr..sanki böyle adet olacakmış gibi ağrıyoorr..sonra geçiyor
o yüzden test yapamıyorum..hani olursam boşuna yapmayayım diye..ama hep içimdeki test hamilesin diyor..
diğer hissettiklerimde hep acaba hamilemiyim diye heyecan vardı..
ama tabi kendi kendimede şartlamış olabilirim diye düşünüyorum biraz kafam karışık bu yüzden..

canım daha çok var sen çalışmalara devam et... yumurtluyo olabilirsin de akıntının sebebi bu da olabilir.. çok yorma kendini canım benm

canım benim işyerime eczane uzak..bugünde bekleyeyim artık.
yarın sabah yaparım testii.. gün içinde yapınca da çıkar mı ki?
hep sabah yapın diyorlar çünkü

canımm ama adeın gecıkmezee neysee 2 gün geciktii kendını yıpratmaa yap bı testt ne siz böle üzüldükçee bende üzülüyorumm varsadae beraber sevınırızz

canım öğlede yapsan akşamda yapsan varsa cıkıyoo yaa benım hepsii kopkoyuydu

eger ış ıkışına kadar adet olmazsam canım eşim alır bı suru test gece we sabah yaparım..allahım neolur olmayayım adet.......ama ne olur ne olmaz dıye ped bıle getrdım yanımda

saol canım teşekkürr edermm vallahi görmedim kusura bakmaa :)

önemli değil canım bende bugün yarın adet olmayı bekliyorum şu zamana kadar hiç gecikme olmazdı hep 2 gün öncesinden olurdum hala tık yok bugün yarın adet olmam gerek olmazsam napıcam ya hamişsem ? kafam çok karışık

SABAH aç karnına ve akşam yemek ten önce 1 bardak 15 gün iiçiyorsun adetin 7. günü başlıyorsun benim yarın 7. günüm beyaz sğanı ilk önce su kaynatıyorsun kaynayınca soğanı 4 e bölüp içiyorsun bununla hamile kalan çok sayıda kişi var inşlh bizde onlardan biri oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…