Erken hamilelik belirtileri hakkında....

doktora yarın gidicemm canmm kan testımm 498 cıktıı 4 haftadan bı kaç gün fazla oldugunu gösteriyor deger işte yarın baktırıcamm tekrarr yarın 4 haftaa 5 günlük oluyoo anlıcaz bakalım ne zamann döllenmiş yarını beklıyorum merakla:)

ee 4 hafta oluosa canım5 aralıktamı dollendı ozaman sen ozaman adet deılmıydın

doktora yarın gidicemm canmm kan testımm 498 cıktıı 4 haftadan bı kaç gün fazla oldugunu gösteriyor deger işte yarın baktırıcamm tekrarr yarın 4 haftaa 5 günlük oluyoo anlıcaz bakalım ne zamann döllenmiş yarını beklıyorum merakla:)

ayyy maşallahhh yaaa :))
nasıl heyecanlandım nasıl sevndim sanki kendi hamilelik haberimi almış gibiyimmm :)

tutkucum peki sende akıntı ya da göğüs ağrısı ya da kasık ağrıları var mıydı??
demir tadını biliyorum ama o bende yok :KK43:

işte bende aynı düşünce içinde olduğum için beklemeyi tercih ediyorum..
evett olunca üzül olmayınca üzül..
oysa rahattık bu ay ne güzel :KK43:

benimde kasık ağrım oluyorççböyle iğne gibi bişe batıyor.5 saniye sonra geçiyor..
evet akıntım var..sarımsı.. sende var mı?

ewet war canım benımde sarımsı bı akıntı..kuboş ya hamılemıyız deılmıyız ne oluo bıze bel agrın warmı pekı

ee 4 hafta oluosa canım5 aralıktamı dollendı ozaman sen ozaman adet deılmıydın

canım bebegıı son adet taıhındenn ıtıbarenn saıyyolar zaten benım kan degerımde 4 haftalıgı gösterıyoo sat dan itibaren başlıyoo haftalar sayılmaya
3 hafta 10 - 50
4 hafta 5 - 425
5 hafta 20 - 7300
6 hafta 1,080 - 56,000
7 -12 hafta 7,650 - 290,000
13-16 hf 13,300 - 250,000
17-24 hf 4,000 - 165,000

Günaydın canım

şimdi gördüm canım yazdığını ben de ramel girdi ama bana yazmamış dedim :KK14: nasılsın canım haftasonu ara ara girdin

canım haftasonu memlekete gıttık orda gırdım gorumceden..senı merak ettım kubrayı..bıde baktım kı tuttku hamış..yazmammı canım ben sana..bızde ıyıce baglandık bırbırımıze bıde trıplere başlıoz gercek hayatta gıbı:KK52::KK52::KK52:

canım korkma korkma sakin ol.. testler bozuk değil... idrar testinde pozitif çıkıyosa kanda hayli hayli çıkar:)

inşallah canım inşallah hakkımda hayırlısı olur.

moral bozmak yooook.. korkmak da yok.. (söyleyene bak :) )

olmazsa diğer ay var bebeğim..öyle hemen kötü düşünmee..sonuçta sen hamile kalabiliyorsun bunu biliyoruz ve bu emin ol çok güzel bir şey :KK66:
biri bozuk olsa diğeri olmaz :KK66: bence sen cesaretini topla ve doğruca bir hastaneye gidip kan ver..
iyi düşün ki iyi olsun bitanem..
o şeyleri unutuyorsun..onlar bitti gittii.. artık yeni hayaller umutlar var..
öyle kötü düşünürsen vücudunda kötü etkilenir :KK66:)
biz yanındayız..

sen var ya moral kaynağısın kuzum benim.

aslında ben de senin gibi düşünüyorum ama içimde bi tedirginlik var nedense Rabb'im hayırlısını versin inşallah..

o zamaaaannnn sen de test yaapp lütfeeennn çok merak ediyoruz çokkkk :))

ben sana pas verırım banada kımse pas vermıoo nasılsın tatlım ne durumdasınn bırde buu akıntı çok yoğun olduğunda nedenı ne olabılırr

canım benim kıyamam sana... adet günün geçti mi tatlım yoksa hamile miydin... ben 2 gün gecikmeyle adet oldum canım... bugün yedim kırmızı kartı :)) akıntının yoğun olması hamileliğe de işaret olbilir cnım

bende burdayım tutkucum gözünaydın hayırlı olsun bende bugün yarın hasta olmazsam hamişim sanırım bekliyorum bakalım

Son düzenleme:
canım bebegıı son adet taıhındenn ıtıbarenn saıyyolar zaten benım kan degerımde 4 haftalıgı gösterıyoo sat dan itibaren başlıyoo haftalar sayılmaya
3 hafta 10 - 50
4 hafta 5 - 425
5 hafta 20 - 7300
6 hafta 1,080 - 56,000
7 -12 hafta 7,650 - 290,000
13-16 hf 13,300 - 250,000
17-24 hf 4,000 - 165,000

tamam ıste bende onu dıorum canım senın degerde 4 hafta gosterıo ozaman bı ay olmuş dollenelı ama adettın ozaman

ayyy maşallahhh yaaa :))
nasıl heyecanlandım nasıl sevndim sanki kendi hamilelik haberimi almış gibiyimmm :)

tutkucum peki sende akıntı ya da göğüs ağrısı ya da kasık ağrıları var mıydı??
demir tadını biliyorum ama o bende yok :KK43:

canım demirr tadını ben arkdaslarıma sordum bazılarında vardı bazılarıdna yoktu ama ben bı ara foruma girmek istemedim neden biliyomusun hatta özgeyle de konusdum sonra dayanamadımm vazgeçtimm birisii diyecekk ki şu şu belırtım var kendıme bakıcam öle bi belirtimm yokk dıcem kesın hamıle deglım bu belırtıler ınan herkez aynı degıll bende metal tadı vardıı ve bebegıı hıssettım hamıle oldıgumuu hıssettım adet gununee kadar elım karnımdaydıı son 3-4 gündürr de göğüs uçlarım hafif hafif sızlarken sımdı dokunulmuyoo adetim 2 gün geçtii 1 gün geçtiginde sabah hemenn idrar testı yapdım sabahın 7sinde pozitif cıkınca ınanamadımm hemen bıtane daha yaptım farklı ıdrarlaa oda cıkınca şoka girdim öglnden sonra bıtanedaha :KK70: sonra da kan testı yaptırdım neden acele ettım dıye sor cunku adetlerım düzensiz degıldıı gününde olurum yadaa geri gelir o kadar kendımden emin oldugum için hemen yaptım şimdede kasıklarım patlıcakmış gibi ve içerdenn bi agrıı g,r,yoo derinlerden hafif hafiff

canım haftasonu memlekete gıttık orda gırdım gorumceden..senı merak ettım kubrayı..bıde baktım kı tuttku hamış..yazmammı canım ben sana..bızde ıyıce baglandık bırbırımıze bıde trıplere başlıoz gercek hayatta gıbı:KK52::KK52::KK52:
ben de merak ettim seni.. hadi inşallah olmazsın canım ya hamişim diye yaz buraya :))) evet Tutku dün verdi haberi test yapmış paylaştı kalklıp hlay çektim mutluluktan :))))) hee canım yazmazsan trip de atarım vallahhhhhhh ben zaten çok alınganımdır.. :))) :KK19: :KK9:
tatilden dönüştü özgem canımm..
hatta girdi bir ara konuştuk.sabahları kötü oluyormuş o yüzden giremiyor artık..biraz zaman geçsin gelirrr :KK66:))

aaa öyle mi bn hiç görmedim canım benm kıyamam sağlık olsun bebiş için katlanıcak bi süre... :)

X