Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlar gunaydın..........ben geldım.........dun adet gunumdu hala olmadım beklıorum of cok zor........kubra sen naptın durumlar nasıl.........fbcan sen en garantı bı kan testı yap

canım günaydın..eskileri okuyorum ve şoka giriyorum :)) mutluluktannnn :KK52::KK52:

bende olmadım canım..2 gün geçti..arada kasık ağrım oluyor olacakmışım gibi ama bişey olmuyor..
eşimde bekle yap diyor test..geçen ay geç olunca bu ay heveslenmeyelim diyor..
bacak ağrılarım var. tamam olucam diyorum ama yok olmuyorum..
göğsümün yanları ağrıyor hala..
idrarda çıkar artık dimi?
dün gece Büşra ile telden konuştuk..o bana yap artık diyor :)) bende korkumdan yapamıyorum :))

kuzum bilmiyorum ki yaa bu kadar çabuk olur mu pek inanasım gelmiyor.Dün 2 tane test yaptım ilki çok net çıktı test mi bozuk acaba dedim, akşam bir tane daha yaptım o da tam net değil ama belirgin 2. çizgi çıktı.Ama çok hastayım varsa da bu hastalıkla öksürükle bişey olur mu diye düşünüyorum.Bugün kan mı versem acaba diyorum.

canımm benimmmm :)) bence hemen bir kan testi yaptırrr :KK66: düşükten sonra hemen hamile kalındığını duymuştum benn..
bebişe bişey olmazzz.. o daha yok gibi bişey kii :)) nasıl anlasın..
sen ilaç alma sakın..bol bol c vitamini yee..ıhlamur iç :KK66:
sonra bir de kan testi yaptırrr :KK66:)

canım kan ver inşlh birşey olmaz merak etme bebeğimmm

öyle yapıcam canım hasta hasta işe geldim ama eve gidicem sanırım, giderken veririm kanı da

kızlar gunaydın..........ben geldım.........dun adet gunumdu hala olmadım beklıorum of cok zor........kubra sen naptın durumlar nasıl.........fbcan sen en garantı bı kan testı yap

Tatlım öyle yapıcam yaaa içim içimi yemesindense yoksa da en azından bileyim

canım günaydın..eskileri okuyorum ve şoka giriyorum :)) mutluluktannnn :KK52::KK52:

bende olmadım canım..2 gün geçti..arada kasık ağrım oluyor olacakmışım gibi ama bişey olmuyor..
eşimde bekle yap diyor test..geçen ay geç olunca bu ay heveslenmeyelim diyor..
bacak ağrılarım var. tamam olucam diyorum ama yok olmuyorum..
göğsümün yanları ağrıyor hala..
idrarda çıkar artık dimi?
dün gece Büşra ile telden konuştuk..o bana yap artık diyor :)) bende korkumdan yapamıyorum :))

senın 2 gun gecmış canım bencede yap bı ıdrar testı tek cızgı cıkarsa kan testı yaparsın..baksana tutkuda cıkmış ıdrarda..bende olmadım bugune bekleyeyım dıorum cok nadır 26.gunde oldugum oldu cunku cıkta heweslenmek ıstemıorum........kız hadı yap test

senın 2 gun gecmış canım bencede yap bı ıdrar testı tek cızgı cıkarsa kan testı yaparsın..baksana tutkuda cıkmış ıdrarda..bende olmadım bugune bekleyeyım dıorum cok nadır 26.gunde oldugum oldu cunku cıkta heweslenmek ıstemıorum........kız hadı yap test

kübraaa haala yapmadınmı yaa yapın işte ramel sende hadiiiii

gunaydınnn kızlarr gununuz guzel geçsınn benım bı sorunum var hayatımda hıç olmadığı kadar akıntım var bembeyaz ama çok yoğun nedenını bılen var mı

öyle yapıcam canım hasta hasta işe geldim ama eve gidicem sanırım, giderken veririm kanı da

Tatlım öyle yapıcam yaaa içim içimi yemesindense yoksa da en azından bileyim

ee yanı canım..en azından ıcın rahatlar...bnde beklıorum bakalım olacakmıyım..

Günaydın kızlar... malesef büyük bi sancıyla birlikte ben adet oldumm bu ay da umutlar suya düştü

canımmm günaydınnnn..
üzülmekkk yokk..madem söküldüüü o zaman yepyeni bir umut başlıyor :) bol bol çalışmalar sizi beklerr..
umutlar suya düşmez..vardır elbet bir zamanıı..

hem doktorada gittin.herşey yolunca dedii..
bundan sonrası artık önce ovülasyonu tarihlerine bağlı sonrada Allah'a.. :KK66:

kübraaa haala yapmadınmı yaa yapın işte ramel sende hadiiiii

yapmadımmm :)) kızma banaa.. mazeretim var çünkü uyuyakalmışımm :KK43:(
hemen giyinip çıktım evden..

yarın ilk idrarla yaparım diyorum..regl olmazsam tabii :))
yaa kafam karışıkkk :KK43:

tatlım çok düşünüyosun ondan belki de

hiç düşünme yaa şöyle düşün kendini çok kastığın ay da olmadı akışına bırak olmazsa 1 ay daha olmasın de

bi uğraş bul kendine bişilerle oyalan, gez, film izle ne biliyim yani bebek düşüncesinden seni uzaklaştıracak bişiler bul.Bir de ilişki esnasında stresli olmamak gerekiyormuş.Bebeği düşünmek yerine yalnızca cinsel ilişki yaşıcaksın bişey düşünmeden.
öyle ypıcamım canım eşime bile yaklaşmıyorum bi haftadır artık düşünmicem bi sürü kitap aldım onları okucam...
canımmm günaydınnnn..
üzülmekkk yokk..madem söküldüüü o zaman yepyeni bir umut başlıyor :) bol bol çalışmalar sizi beklerr..
umutlar suya düşmez..vardır elbet bir zamanıı..

hem doktorada gittin.herşey yolunca dedii..
bundan sonrası artık önce ovülasyonu tarihlerine bağlı sonrada Allah'a.. :KK66:

Günaydın bebeğim... haklısın canım hemen geçti zaten.. hayatımsa ilk defa gecikti adetim bu da güzel bişeymiş adet gecikmeye başladığında vücut kendini hamileliğe hazırlarmış.. bu biraz umut oldu... hakkımızda hayırlsı canım.. sen naptın olmadın dimi

tebrik ederim..son 3-4 gündür..topiği takip ediyordum..bu gün mutlu haberi paylaşmışsın..böyle güzel haberler duymak inan insana iyi geliyor..umut oluyor.. benim bat 9 ocak .. sabırsızlıla bekliyorum.. umarım o güne kadar daha güzel haberler duyarız. bebeğini sağlıkla kucagına alırsın inş.

teşekkürr edermm canmm bekleyişinin sonu güzel olsun inş :)

evet canım ama gecikme olabilir mi sizce?
YANİ yumurtalar çatladı normalde olmadı gerekir mi.?yoksa ben düşündüğüm için acaba neden olmadım diye o etkiler mi olmamamı?
sol bacağım çekiliyor resmenn..regl olucam sanırımmm..

bende heveslenmek istemiyorum senin gibi canımm..
sende belirti var mı farklı bişey?

Kizlarrr kusura bakmayin giremedim kac gundur ama sinuzitim azitti ve cok hastalandim ise bile gidemedim yattim sadece:KK43:bu aksam biraz okiyim die girdim ve tutkumm cnm hamilesin harika,cok sevindim.fbcan tatlim sende de guzel haber var gibi cok mutlu oldum valla:)eee kizlarr kubrakk,ramel, ariver sizde nasil durumlar okudugum kadariyla gelen giden yok hala harika bu. Eee kizlar var mi daha grlisme.telden giriyorum.okuyabildigimce son gelismeller bole sanirim. Sizleri seviyorum kizlar ve hep yaninizdayim unutmayinnn:KK66:
saol canm teşekkürr edermm artıkk peşinizdeyim özgeyle senin :)

günaydın canım iyiyim adetim bitti yarın hem ovülosyon testine hemnde soğan suyuna başlıcam bende bebeğim

ben de adetim bitsin soğan suyuna başlıcam araştırdım ama hep farklı şeyler yazmış nasıl yapıyoruz canım adetin kaçıncı günü başlanıyo ne kadar sürüyo.. eşim ovülasyon testi almama izin vermedi eczanelerde yok yoksa gizli gizli alırdım... :)

TUTKUUU canımmm hayırlı olsun hemen anlatıyorsun bu ay neler yaptığını nasıl olduğunu nelere dikkat ettiğini :)))benimde adetim bitti ovülosyon testi sipariş ettim eczaneye

saol canm aminn inşş hayırlısı olurr yaa aslında pek bişey yapdım sayılmazz inanaırmısın kayganlaştırıcıı öldürüyorr dedıler ben kayganlaştırıcı kullandım hpp :)

tutkummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) gözlerime inanamıyorummmmmm..
bu nasıl güzel bir haberdir...
canımmm çok çok çok çomçok tebrik ederimmmmmmmmmmm..
harika bir hafta başlangıcı yaptırdın bizeee..

ayyy hala inanamıyorummm..
yeni annişşşşş :))))

Rabbim sağlıklı huzurla büyütüp kucağına almayı da nasip etsin inşallahhh :)
Kalp atışlarını duymadan kimseye söyleemmmeeee :)))[/Q
amannnnnnn tutkuuuumm hayırlı uğurlu olsunnnnnn inş bebeğin sağlıklı olur inş ısteyen herkeslere nasip olur
çoookkk heycanlandımm yaaa

X