Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kıyamammmm sana bennnnnnnnnn :) heycanlıııı seni :) bnde cok gec uyudum hatta hic uyumadım ama erken uyandım zaten bu yüzden suan midem bulanıyor uykumu alamadım :KK43: az kaldı be tutkucum cidden diyorum olma beynine emir mi verirsin vücudna tehdit mi çekersin olma tamam mı:KK16:

sen dinlen biraz istersen canım bende kalkayıp kahvaltıı hazırlayayım veletlere :) hehehe inşş hayırlısı neyse hakkımda o olsun belkı de bu ay sırası degıldıı bebegınn ne bellii :)

sen dinlen biraz istersen canım bende kalkayıp kahvaltıı hazırlayayım veletlere :) hehehe inşş hayırlısı neyse hakkımda o olsun belkı de bu ay sırası degıldıı bebegınn ne bellii :)

hayırlısı olsun canım dualarım seninle :) bi saatte geri uyurum belki zaten :KK70: hadi sen kahvaltı hazırla ve ye canım..görüşürüz yine beni habersiz bırakma..opldun canım:KK19:

hayırlısı olsun canım dualarım seninle :) bi saatte geri uyurum belki zaten :KK70: hadi sen kahvaltı hazırla ve ye canım..görüşürüz yine beni habersiz bırakma..opldun canım:KK19:

sen burdamısın daha cıkıcakmısın canm hiç kalkasım yok biliyomusun yaa kardesımde var yanımda az kalksada yardım etse karar veremedım yada daha herkez uyuyoo bennde mı uyusamm 1 saat felan daha akşam da sormuştum kaçda kalkarsınız dye geç kalkıyolarmışş 11 gibi felan mı kalksam napsam bılemedım elımı kaldırasım yok:KK43:

sen burdamısın daha cıkıcakmısın canm hiç kalkasım yok biliyomusun yaa kardesımde var yanımda az kalksada yardım etse karar veremedım yada daha herkez uyuyoo bennde mı uyusamm 1 saat felan daha akşam da sormuştum kaçda kalkarsınız dye geç kalkıyolarmışş 11 gibi felan mı kalksam napsam bılemedım elımı kaldırasım yok:KK43:

gec uzan istersen canım belki bi saatte olsa uyursun bende cok yorgunum ama uykum kaçtı cek bnm gbi battaniyeyi üstüne belki uyursun dinlen ama kalkma simdi zaten uyanan yok canımsın

gec uzan istersen canım belki bi saatte olsa uyursun bende cok yorgunum ama uykum kaçtı cek bnm gbi battaniyeyi üstüne belki uyursun dinlen ama kalkma simdi zaten uyanan yok canımsın

tamam begem ben kaçtım akşamaa girebilirsem yazarım öpüldün görüşürüz :) sende dinlen

KIZLAR bugun 4. günüm adetimin bende ovülsyon testi kullanıcam artık 7. gününden itibaren

büşra benid bugün adetimin 12.günü bn gecktm ovulasyon içn artık adet olursam dğr ay alcm

Herkese günaydın
Ben hamileyim :)

4.ayimizdi bu ay. Adetime 4 gun kala ve yilbasi gunu ogrendim:)
Ama henuz sevinmek icin cok erken.
Bundan sonraki 2 hafta hersey yolunda gider insallah.
Dualariniz benimle olsun kizlar..
hayırlı olsun arkadaşım inşallah sağ salim kucağınada almak nasip olur

hadi kızlar güzel haberlerle gelirsiniz inşallah... benim adetim hala sökülmedi.. kahverengi akıbtıdan sonra akıntının rengi açıldı şeffaf oldu.. insan umutlanıyoo birraz ama umutlanmamaya çalışacam bugün adet günüm hyırlısııı
inşallah adet olmazsın gülşüm hamilesindir benimde 2 gün geçti gelen giden yok akşam ilişkide kasıklarımda felaket bi sğrı oldu eşimede söylememiştim adetimin geçtiğini korktu adancık bugün test yaptım negatif pazartesiye doktrdan randevu aldım inşallah kötü bişey yoktur

Kızlarr ben hala regl olmadım.telefondan giriyorum.hem size söyleyeyim dedim hem de acaba vücudumu dinlediğim için mi olamıyorum diye sorayım dedim??sizce psikolojik olabilir mi??yumurtalarım çatlamıştı biliyorsunuz :)

Ben 2 ocakta regl oldum. Tam bat zamanimda. Su ara askiya aldik bebek isini. Bir kac ay sonra tekrar dencez :)

Herkese günaydın hayırlı olsun arkadaşım inşallah sağ salim kucağınada almak nasip olur

inşallah adet olmazsın gülşüm hamilesindir benimde 2 gün geçti gelen giden yok akşam ilişkide kasıklarımda felaket bi sğrı oldu eşimede söylememiştim adetimin geçtiğini korktu adancık bugün test yaptım negatif pazartesiye doktrdan randevu aldım inşallah kötü bişey yoktur
inşallah canım benm bu durumdan eşlerimiz çok etkileniyo zaten ben yansıtmıyorum artık
Kızlarr ben hala regl olmadım.telefondan giriyorum.hem size söyleyeyim dedim hem de acaba vücudumu dinlediğim için mi olamıyorum diye sorayım dedim??sizce psikolojik olabilir mi??yumurtalarım çatlamıştı biliyorsunuz :)
inşallah olmazsın canım ben de olmadım
günaydınn canm nereyee kayboldunn yaa :))) bugun sökülürr belkii eger gelecekse senş çok umutlandırmadan gelsin adetin gelmeyeceksede sinyal etsin ya bide bu çıktıı bı kaç gün önceden gelır gıbı yapıp gelmemek :) illa insanı şüphelendırıp heveslendrıecekk illa :)

temizlik yapmaya çıktım sonra da gezmeyeccanım :))))))))))))hiç sorma ya akıntı geliyo adet oldum sanıp lavaboya koşuyorum bişey yok umutlanmaya başlıyorum artık çünkü ilk defa öyle bişey oluyor normalde kahverengiden sonra akşama sökülürdü bu sefer hem sökülmedi hem de şeffaf akıntıya döndü rengi.. allahım sen yardım et delirecem artık

inşallah canım benm bu durumdan eşlerimiz çok etkileniyo zaten ben yansıtmıyorum artık

inşallah olmazsın canım ben de olmadım

temizlik yapmaya çıktım sonra da gezmeyeccanım :))))))))))))hiç sorma ya akıntı geliyo adet oldum sanıp lavaboya koşuyorum bişey yok umutlanmaya başlıyorum artık çünkü ilk defa öyle bişey oluyor normalde kahverengiden sonra akşama sökülürdü bu sefer hem sökülmedi hem de şeffaf akıntıya döndü rengi.. allahım sen yardım et delirecem artık

sakin ol canımm bekleyelim görelim bende olmadımm daha halenn belim agrıyorr sinyall verıyorr oldum olacam sanırım :)

tutkuuuuuuuuuuu beni kandırıp buralara mı geldin sen :KK4:

arkadaşlar sıkmayın kendinizi , bekleyişin ne kadar zor olduğunu biliyorum ama böyle oluncada stresten gecikiyor.

X