Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Markasi onemli degil ama ovulasyon testini kesinlikle tavsiye ediyorum.
Diger turlu hergun yada gun asiri iliski erkeklere cok baski uygulamak gibi oluyor bence buda evliligi cok iyi etkilemeyebiliyor.
Biz gulen yuz ciktiginda ve sonraki gun birlikte olduk sadece ve oldu:)
Bu arada bu ay yataktan kalkmamaya calisiim soyle yatiim falan gibi seylerde yapmadim hic.
Ogreneli 4 gun olmasina ragmen asiri saskinim yalniz buda bi belirtidir belkı:)

canım ama sen 4 aylık hamilesin 4 ay öncemi kullandın o testi?

Markasi onemli degil ama ovulasyon testini kesinlikle tavsiye ediyorum.
Diger turlu hergun yada gun asiri iliski erkeklere cok baski uygulamak gibi oluyor bence buda evliligi cok iyi etkilemeyebiliyor.
Biz gulen yuz ciktiginda ve sonraki gun birlikte olduk sadece ve oldu:)
Bu arada bu ay yataktan kalkmamaya calisiim soyle yatiim falan gibi seylerde yapmadim hic.
Ogreneli 4 gun olmasina ragmen asiri saskinim yalniz buda bi belirtidir belkı:)

her sabah baktın değilmi o teste ona göre davrandın yani

benim adetimin 3.günü canım ne zaman ve nasıl kullanıyım ilişkiye ne zamn başlıyım peki?

8.gunden ıtıbaren ovulasyon testı yapmaya başlarsan ne zmn yumurtlayacagını takıp edebiliyorsun canım. Gülen yüz çıktığında yada test kalem tıpıyse ıkı cızgıde koyu renk olduğunda 2 gunu degerlendiriyosun o kadar:) hesapla kıtapla uğraşmak zorunda kalmıyosun. Bıde mesela ben bu ay 11 veya 12.gun yumurtladım ik bu bnm ıcın çok erken test yapmış olmasam o günleri boş gecırebılırdım:):KK9:

8.gunden ıtıbaren ovulasyon testı yapmaya başlarsan ne zmn yumurtlayacagını takıp edebiliyorsun canım. Gülen yüz çıktığında yada test kalem tıpıyse ıkı cızgıde koyu renk olduğunda 2 gunu degerlendiriyosun o kadar:) hesapla kıtapla uğraşmak zorunda kalmıyosun. Bıde mesela ben bu ay 11 veya 12.gun yumurtladım ik bu bnm ıcın çok erken test yapmış olmasam o günleri boş gecırebılırdım:):KK9:

hmmm anladım canım ben ozaman ovülasyn testimi yarın alıyorum ve regl bitimnden sonra bakmaya başlıyorum iki çizgi görünce ve gülen yüz görünce ogün ve ertesi gün yapıyorum inşlh bu sefer tutar :) 2 aydır deniyoruz olmadı acaba bendemi erken yumurtladım bilemıyorum ki :KK19::KK19::KK19:

Hıc kendını uzme canım daha erkendır vardır bı zamanı 2 ay Cook çok erken:):)
Ama bu sunu ye bunu ıcır hergüne ılıskı fln bu kadar bunyeyı zorlamayı tavsıye edıyorum yalnızca Allah'ın ol demesı gerekıyor bıde doğru günde ılışkı tabı :) çok zorladıkca hayal kırıklığı ve umutsuzluk o kdrcok oluyo. Aa bıde belki denk geldı ama bu ay spora başlamıştım:)

Hıc kendını uzme canım daha erkendır vardır bı zamanı 2 ay Cook çok erken:):)
Ama bu sunu ye bunu ıcır hergüne ılıskı fln bu kadar bunyeyı zorlamayı tavsıye edıyorum yalnızca Allah'ın ol demesı gerekıyor bıde doğru günde ılışkı tabı :) çok zorladıkca hayal kırıklığı ve umutsuzluk o kdrcok oluyo. Aa bıde belki denk geldı ama bu ay spora başlamıştım:)

Bende bu ay yürüyüşe başladım bide test alıcam reglmden sonra gün aşırı ilşki özellikle teste göre yapıcam bakalım artık Allaha kalmış :)

Selam kızlar nasılsınız
aranızda vagiflora tablet ve duphaston kullanan varmı acaba ben 2 aydır bunları kullanıyorumda merak ettim sizede böyle birşey önerildimi diye

Selam kızlar nasılsınız
aranızda vagiflora tablet ve duphaston kullanan varmı acaba ben 2 aydır bunları kullanıyorumda merak ettim sizede böyle birşey önerildimi diye

ben bı tek folbiol kullanıyorum canım baska da bı ılac kullanmıorumm 1 ay olacakk 3 gün daha kullanırsam :) ne ilaçları ki onlar öle

ben bı tek folbiol kullanıyorum canım baska da bı ılac kullanmıorumm 1 ay olacakk 3 gün daha kullanırsam :) ne ilaçları ki onlar öle

Vagiflora vajinal fitil cnm 7gün sabah akşam kullanıyorum hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş duphastonuda adetin 16 günü kullanıyorum 10gün sabah akşam oda tutunmasını ve düşük olmamasını sağlıyormuş bunları kullanmadığımda progesteron tahlilim 9.23 çıkmıştı geçen ay 27.35 çıktı doktorum böyle böyle tutacak dedi işte ama acaba kullananız varmı die merak ettim canım.

Ben hamileyim :)

4.ayimizdi bu ay. Adetime 4 gun kala ve yilbasi gunu ogrendim:)
Ama henuz sevinmek icin cok erken.
Bundan sonraki 2 hafta hersey yolunda gider insallah.
Dualariniz benimle olsun kizlar..

tebrik ediyorum canım benm Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah :nazar:

hadi kızlar güzel haberlerle gelirsiniz inşallah... benim adetim hala sökülmedi.. kahverengi akıbtıdan sonra akıntının rengi açıldı şeffaf oldu.. insan umutlanıyoo birraz ama umutlanmamaya çalışacam bugün adet günüm hyırlısııı

hadi kızlar güzel haberlerle gelirsiniz inşallah... benim adetim hala sökülmedi.. kahverengi akıbtıdan sonra akıntının rengi açıldı şeffaf oldu.. insan umutlanıyoo birraz ama umutlanmamaya çalışacam bugün adet günüm hyırlısııı
günaydınn canm nereyee kayboldunn yaa :))) bugun sökülürr belkii eger gelecekse senş çok umutlandırmadan gelsin adetin gelmeyeceksede sinyal etsin ya bide bu çıktıı bı kaç gün önceden gelır gıbı yapıp gelmemek :) illa insanı şüphelendırıp heveslendrıecekk illa :)

Vagiflora vajinal fitil cnm 7gün sabah akşam kullanıyorum hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş duphastonuda adetin 16 günü kullanıyorum 10gün sabah akşam oda tutunmasını ve düşük olmamasını sağlıyormuş bunları kullanmadığımda progesteron tahlilim 9.23 çıkmıştı geçen ay 27.35 çıktı doktorum böyle böyle tutacak dedi işte ama acaba kullananız varmı die merak ettim canım.

anladım canm düşükk yapdındamı gerk duydun yoksaa kendin mi istedin

X