Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kız git uyandr eşini ben dayanamazdımm vallah emin ol negatif çıksa tamam derim yanılma payı olur ama seninki silik bile değil koyu çıkmış canım benimm... ama yine de yap kan tahlilini için rahat eder :)))

sence sadece kan testini yaptırıpp bi ka ç gün sonrada doktora mı gitsem yaa sımdıı burdakı özell bitane var oda doktorları tanımıyorumm ama kıme sorsam devlltte bı doktoruu cok öneriyolarr ben dıyorum önce kan testını yaptırıyımm sonrada o kadından randevu alayım gerçektenn şuann şaşkınımm halen benım adetım bekledıgımde olur geçikmez di geri gelirr ama gecikmezz ısde sabah 7 de kalkdımm baktım halen adet olmamışım hemen yaptım testı ılkı cok koyu cıktıı sonra bıdaha gıttım wcyee bıdaha yaptım test o bıraz dıgerıne gore sılık cıkmıss

sence sadece kan testini yaptırıpp bi ka ç gün sonrada doktora mı gitsem yaa sımdıı burdakı özell bitane var oda doktorları tanımıyorumm ama kıme sorsam devlltte bı doktoruu cok öneriyolarr ben dıyorum önce kan testını yaptırıyımm sonrada o kadından randevu alayım gerçektenn şuann şaşkınımm halen benım adetım bekledıgımde olur geçikmez di geri gelirr ama gecikmezz ısde sabah 7 de kalkdımm baktım halen adet olmamışım hemen yaptım testı ılkı cok koyu cıktıı sonra bıdaha gıttım wcyee bıdaha yaptım test o bıraz dıgerıne gore sılık cıkmıss

tatlım önce bi kan tahlili yaptır zaten tahlilde kaç haftalık olduğunu da söylüyorlar 5 haftadn önce ultrasonda görünmez ona göre hesaplarsın... ama bi an önce iyi bi doktor bul kendine çünkü artık her ay o doktora gideceksin...

Arkadadim benim dün yaptigim testte bunun ceyregi kadar bile belli degildi çizgi. Esim gormek icin epey ugrasti :) ama kanda çıktı bence hamilesin :))))))
inşş testt yanılmıyodurr hadi biri yanılıyo digerıde mı yanılıyoo valla kanda negatıf cıkarsa bu firmayı şikayet ederm :)

tatlım önce bi kan tahlili yaptır zaten tahlilde kaç haftalık olduğunu da söylüyorlar 5 haftadn önce ultrasonda görünmez ona göre hesaplarsın... ama bi an önce iyi bi doktor bul kendine çünkü artık her ay o doktora gideceksin...
canımm benım aslındaa söylemıcektımm ama ınan dayanamadım sizin yüzünüze vurur gibi oluyoo nolrur sabredınn vee stresıı bırakın bakın ben burda cokk okudumm nerdeysee bütün hamılelıkle ılgılı bloklarıı ınternettekıı yazıları okudum ve stresın kafaya takmanın cokk büyükk payı var gebelıkk olusmasında ben hiç umursamadım farkındaysanızz hiç bi belirtimii yazmadım ama vardıı :)

canımm benım aslındaa söylemıcektımm ama ınan dayanamadım sizin yüzünüze vurur gibi oluyoo nolrur sabredınn vee stresıı bırakın bakın ben burda cokk okudumm nerdeysee bütün hamılelıkle ılgılı bloklarıı ınternettekıı yazıları okudum ve stresın kafaya takmanın cokk büyükk payı var gebelıkk olusmasında ben hiç umursamadım farkındaysanızz hiç bi belirtimii yazmadım ama vardıı :)

canım saçmalama niye söylemiceksin... biz burda artık bi aile olduk... biri hamile olduğunda üzülmüyoruz ki çok seviniyoruz bize umut oluyor çünkü ve tabiisi teyze oluyoruz canım benm :)))) haklısın canım ben adet oluyum önümüzdeki ay çok rahat bırakıcam kendimi yeni hobiler bulacam kitap okucam çıkıp gezecem evde oturmıcam düşünecek vaktim olmayacak yani... ben senin hamiş olduğunu hissediyodum zaten :)))))))))

anammmmmmmmmmm hamilesin canım sen bariz ikinci çizgi ben burdayım diyooo oleyy be ayyy ben hamileymişim gibi sevindim.. ohhhh yandan yandan Tutkumm hamiş olduuuuuu :KK76: :KK76: :KK76: kız dur kalkıp halay çekecemmmm :KK52:

canım ben adetime 4 gün kala yaptım kan tahlili negatif çıktı.. 2 gün sonra da doktorumla görüştüm çok erken daha belli olmaz adetin geçmesini bekle rahim duvarı çok kalınlaşmış gebe olma olasılığın yüksek ama ultrasonda görünmez dedi... ben de bekliyorum işte yarına kadr olmazsam test alıp yapıcam canımm

Tatlim dün doktora gittigimde daha adetime 2 gün var dedimmm niye geldin dedi :))) hamile olduğunu ne dusundurdu sana dedi. Buyuk ihtimal vatsa da cikmaz dedi ama cikti cok şükür :))) doktorlar daha garantici oluyo

Tatlim dün doktora gittigimde daha adetime 2 gün var dedimmm niye geldin dedi :))) hamile olduğunu ne dusundurdu sana dedi. Buyuk ihtimal vatsa da cikmaz dedi ama cikti cok şükür :))) doktorlar daha garantici oluyo

evet canım olassılıkla uğraşmıyolar... ama olsun bak çıkmış ne güzel :))) katlanmaya da devam edicek yeter ki stres yapma bol bol dinlen ağır iş yapma kendine dikkat ettt

canım saçmalama niye söylemiceksin... biz burda artık bi aile olduk... biri hamile olduğunda üzülmüyoruz ki çok seviniyoruz bize umut oluyor çünkü ve tabiisi teyze oluyoruz canım benm :)))) haklısın canım ben adet oluyum önümüzdeki ay çok rahat bırakıcam kendimi yeni hobiler bulacam kitap okucam çıkıp gezecem evde oturmıcam düşünecek vaktim olmayacak yani... ben senin hamiş olduğunu hissediyodum zaten :)))))))))

bende hissetttim canımm acaba dıyorum o gün gelenn kan yerleşme kanamasıydıı acaba erken döllenmemii bilemiedim agzımda metall tad vardıı söylüyodumm hep ama gribee yoruyodumm kasıklarımda hafif hafif sızlama oluyoduu onuda belli etmedm hiç kimseyee belim hiç agrımadıı göğüslerim uçları dokununca acıyoo ve iştahım açıldı gece kalkıpp yemekk yedım ıkı defa yemek yedıkden sonra hiç yememısım gibi tekrar acıkdım bi kaç defaa bunlar az oluyoduu bende sürekli olmayınca emin olamadım ama hisseeddmm bebek oldugunu ama sımdı bısey hıssedmıyorum karnımda bısey yok gbii yaa :KK43:

bende hissetttim canımm acaba dıyorum o gün gelenn kan yerleşme kanamasıydıı acaba erken döllenmemii bilemiedim agzımda metall tad vardıı söylüyodumm hep ama gribee yoruyodumm kasıklarımda hafif hafif sızlama oluyoduu onuda belli etmedm hiç kimseyee belim hiç agrımadıı göğüslerim uçları dokununca acıyoo ve iştahım açıldı gece kalkıpp yemekk yedım ıkı defa yemek yedıkden sonra hiç yememısım gibi tekrar acıkdım bi kaç defaa bunlar az oluyoduu bende sürekli olmayınca emin olamadım ama hisseeddmm bebek oldugunu ama sımdı bısey hıssedmıyorum karnımda bısey yok gbii yaa :KK43:

daha çok erken canım benm ya hissetmezsin varlığını nokta kadar bişey zaten.. ben sana yerleşme kanaması demiştim sen umutlandırma demiştin dimi canımmmmmm :))) :KK47:

Arkadadim sen de mi grip oldun. Bende carsambadan beri gribim. Atesim falan da vardi. Dun bi arkadadimla konustum baska bi arkadasi da gripmis sonradinda bi vakmis hamile. Yani acaba grip de bi hamilelik belirtisi mi?

daha çok erken canım benm ya hissetmezsin varlığını nokta kadar bişey zaten.. ben sana yerleşme kanaması demiştim sen umutlandırma demiştin dimi canımmmmmm :))) :KK47:

kötü anlamda demedim ama cnım zaten sızde bana belırtılerıı bıre bır yaşasanız ben sızzee kesın hamılesın dıyememm bende olsam bende umutlandırmam sımdı özeli aradımm gidip yaptırıcamm test :)

evet canım olassılıkla uğraşmıyolar... ama olsun bak çıkmış ne güzel :))) katlanmaya da devam edicek yeter ki stres yapma bol bol dinlen ağır iş yapma kendine dikkat ettt

Agzindan bal damliyo tatlim allah razı olsun :) dualarim seninle inşallah sende hamissindir ve bana nedense öyle geldi.

Agzindan bal damliyo tatlim allah razı olsun :) dualarim seninle inşallah sende hamissindir ve bana nedense öyle geldi.
çok sağol canım keşke ya keşke.. o kadar çok sevinirim ki hayal bile edemiyorum şu an.. hamişlerin duası kabul olur tatlım Allah razı olsun senden :))
kötü anlamda demedim ama cnım zaten sızde bana belırtılerıı bıre bır yaşasanız ben sızzee kesın hamılesın dıyememm bende olsam bende umutlandırmam sımdı özeli aradımm gidip yaptırıcamm test :)

biliyorum canım benm şaka yaptım zaten... güzel haberlerle gel canım ama ben bugün evde olmıcam akşam girerim anca sen yine de haber ver yoksa merak ederim :))))

çok sağol canım keşke ya keşke.. o kadar çok sevinirim ki hayal bile edemiyorum şu an.. hamişlerin duası kabul olur tatlım Allah razı olsun senden :))

biliyorum canım benm şaka yaptım zaten... güzel haberlerle gel canım ama ben bugün evde olmıcam akşam girerim anca sen yine de haber ver yoksa merak ederim :))))

tamam ben sonucu aldıgımda yazarım :) merakk etmee canm

Şimdi hepimiz icin dua ettim kizlar. Senin özellikle ismini soyledim tatlim.rabbim kabul eder inşallah :)

Tutkuuuuuuuu :) ay kuzum hamilesin seeenn bu yoruma acik bir goruntu degil kiii :) tebrik ederim tatlim cok cok cokkkk sevindim :) yarin hemen doktora git

doktoraa salı gidiyorumm canımm degerimde 498 çıktıı :)))) buda 4 haftalıgaa dng gelıyoo hatta 4 haftadan bı kaç gün fazla :)

Sat ne zamandi cnm? iste sati baslangic olarak alman lazim :) degerin coookk guzel ayyy cok mutlu oldummmm :) hayirli saglikli bir evlat olur insallah.esine soyledin mi, telefondan giriyorum tum yazilanlari okuyamadim yani kacirmis olabilirim :)

Walla 2 gundur yatiyorum ben de hastayim salgina sebep olan bi virus varmis ona yakalanmisim bugun biraz kendime geldim.sabahta bi tane testim vardi onu yaptim hala regl olmadigim icin 2. Cizgi cikti yaaa ben anlamadim hicbisey.esim nobetci eczaneden test alcak bi tane daha yapcam.ama test bozuk olabilir mi acaba cunku alt tarafinda da leke var cok kafam karisti yineee

sat ne zamandi cnm? Iste sati baslangic olarak alman lazim :) degerin coookk guzel ayyy cok mutlu oldummmm :) hayirli saglikli bir evlat olur insallah.esine soyledin mi, telefondan giriyorum tum yazilanlari okuyamadim yani kacirmis olabilirim :)

walla 2 gundur yatiyorum ben de hastayim salgina sebep olan bi virus varmis ona yakalanmisim bugun biraz kendime geldim.sabahta bi tane testim vardi onu yaptim hala regl olmadigim icin 2. Cizgi cikti yaaa ben anlamadim hicbisey.esim nobetci eczaneden test alcak bi tane daha yapcam.ama test bozuk olabilir mi acaba cunku alt tarafinda da leke var cok kafam karisti yineee

canım ümitlndirmek istemiyorumm cunku korkuoorumm hayal kırıklıgından :KK43: sen eşini bekle bak çizgii var diyosunnn inşşş yapacagın testtede vardırr ve ufacıkda bı cızgı görsen hemennn gitt kan testınee hiç bekleme eşime söyledim canım bugun pazar oldugu ıcın sabah yaptım testı o da evdeydı degerım salı gene bakıcamm ıstee 2 katına cıkmasıı lazımm ben halen ınanamıyorumm ben hamıleyımm ınanamıyorumm yanii allahımmm nolurr kımseyıı bekletmesınn benıı ılk ayımda sevındırdıı ama cok içten duaa ettımm çokkkkk görmenn lazımm allahım huyumu bılıyorsun ufack bişey de heveslenuıyrumm ne olurr benı cok begkletmee dedımm:) bana mutlakaa haber ver canımm olumluu olumsuzz kalbimm seninlee inşşş olumludurr gerçekden çokk içten söyluyorummben mutluyum sizde mutluu olsunn allahım herkesin yüzünü güldürsün :)

doktoraa salı gidiyorumm canımm degerimde 498 çıktıı :)))) buda 4 haftalıgaa dng gelıyoo hatta 4 haftadan bı kaç gün fazla :)

Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.ne güzel bir haber güzel annecik :KK16::KK16::KK16: ayyyy kendim olmuş gibi tuhaf bi his geldi yahu çok mutlu oldum:KK52::KK52::KK52::KK52:

X