Erken hamilelik belirtileri hakkında....

var canım iyi huylu bir kitlem var agrı yapıyor ama bu defa ilaç kullanamıyorum diye üc gündür dayanılmaz bir ağrısı var resmen göğsüm kopacak gibi:KK43:

canım sen o zman en iyisii doktoruna bi görün.hem dersin hamilelikten şüpheleniyorum o yüzden ilaçta alamıyorum diye.Allah korusun başka bi sıkıntı olmasın yani adetin bimesi bekleyipte geç kalma bence

QUOTE=secido;34068879]tamam canım iyi uykular inşallah agrıların azalırda biraz uyurusun seviyorum senı :):KK19:[/QUOTE]

:13:bnde seviom seni secidommm cok saol ogleden sonra görüşmek uzere dikkat et kendine gorusmekk uzeere

canım eşim çok istemiyor tüm gün internetin başında olmamı bende kırmak istemiyorum çok kararlı çünkü ve oldukçada zararlı söz dinliyorum bu aralar :) baş ağrım arttı çünkü

haklısın ama ozledıkkk :) sız saglıklı olunda bız ozlerız sorun değil:KK9:

canım benimm bnde bzdee cokkk ozledikkkkkkk gel tabiiii unutmaaa biziiiiii nasılsınnn neler yapıyorsun nasıl gidiyor bebeğin nasıl canımmmmmmmmmmmmmmmmm:KK16:

evettt artık haftada 2-3 kere 20 şer dakika gireceğimm :) unuturmuyumm hiçç bitanemmm aklım sürekli sizde ama biliyorsun işte istemiyordu :) bebişş çok iyi teyzoşuuu kımıl kımıll maşallah :) hissediyorum artık :) sen nasılsın canımmm son durumlarrr ne nasıl gidiyorr

bendee iyiyimm teşekkürlerrr canımm mesele bilip bilmemesi değil tabiki bilmez ama girmemi istemiyor tüm gün karşısında oturmamı istemiyor nasıl yalan söyleyeyim mesele sorduğunda doğruyu söyleyebilmem ve siteyle bir derdi yok internete girmemi istemiyor ki hakikaten de yoruyor başımı ağrıtıyor

hımm ıyı bakalım canım
bebeışın nasıl kac hafta odunuz bızım bıle 10 hafta bıtıo yarın

ogleden sonra kan sonucumu alayım sonrasında yapaayım bebıs 14 haftalık olmus masallah Arvıerde gelseydı keske:KK53:

evet canım kaynat iç ama emin ol önce tamm mı eğer hamişsen zarar verir allah korusun 14 değil 15. haftadayız bu geriden geliyor :) tabi teyzoşuuu büyüdü bebeişimiz koca adam olduuu allah sizede tez zamanda nasip etsinn :)

canım sen o zman en iyisii doktoruna bi görün.hem dersin hamilelikten şüpheleniyorum o yüzden ilaçta alamıyorum diye.Allah korusun başka bi sıkıntı olmasın yani adetin bimesi bekleyipte geç kalma bence

yok canım adetin bitmesi deil başlaması lazım 3gun sonrsa cok dokrtoa gittim canım hepsi bu iyi huylu die alınmaz zaten bunlar süt bezleri hamile olursan bebek bunu alır goturur dediler tamamen kadınsal her kadında var ama kiminde böyle yüksek ağrısı olur bu da iyi huylu olduğundan kaynaklı dediler yani ne alıyorlar ne bir sey yapıolar sadece agrı kesiciler veriolar bide arada cok ağrıda iğne vuruolar o yüzden elimden birsey gelmiyor simdi biraz çıkıp uyucam uuyandıgımda inşallah burda olursunuz konuşuruz biraz ozlemişim sizi cok

evet canım kaynat iç ama emin ol önce tamm mı eğer hamişsen zarar verir allah korusun 14 değil 15. haftadayız bu geriden geliyor :) tabi teyzoşuuu büyüdü bebeişimiz koca adam olduuu allah sizede tez zamanda nasip etsinn :)

Amin canim amin insallah bir avazda dogurup saglikla kucagina alirsin.. Bize dua et olurmu cok ihtiyacimiz var buna:KK43:

hımm ıyı bakalım canım
bebeışın nasıl kac hafta odunuz bızım bıle 10 hafta bıtıo yarın

15.haftadayız canım benm göbüş hafiften belli ediyor kendini yada bana öyle geliyor :) pilatese başladım sizde başlayın kızlar çok iyi geliyor ama tabi çok bilinli bir şekilde hamile pilatesi farklı

evettt artık haftada 2-3 kere 20 şer dakika gireceğimm :) unuturmuyumm hiçç bitanemmm aklım sürekli sizde ama biliyorsun işte istemiyordu :) bebişş çok iyi teyzoşuuu kımıl kımıll maşallah :) hissediyorum artık :) sen nasılsın canımmm son durumlarrr ne nasıl gidiyorr

canım benim ben biraz rahatszıım tek yonlu bi gogus ağrım var o da kistten kaynaklı benim gogsute var ama Allah a şükür iyi huylu bir zararı yok tek zararı dayanılmaz ağrılarım 3 gun kaldı regl olmama ondan ilaç almıyorum bekliyorum regl gunum gelsin duruma gore ilaç alıyım da ağrım hafiflesin:KK43: cok cokselam soyleeeeee o bebişinee bendennn kımıl kımıl olsun zaten kıyamam onaaaaa bennn canım Allah sağlıkla kucağına aldırsın ama bnm simdi biraz uyumam lazım geldiğimde nolur burda ol bugunluk biraz sohbet ederiz

15.haftadayız canım benm göbüş hafiften belli ediyor kendini yada bana öyle geliyor :) pilatese başladım sizde başlayın kızlar çok iyi geliyor ama tabi çok bilinli bir şekilde hamile pilatesi farklı

onu bende arastrdım canım
dusunuorum bende baslmay
ama nette 4. aydan sonra fılan yazıo
ucretı nekadar senınkının

yok canım adetin bitmesi deil başlaması lazım 3gun sonrsa cok dokrtoa gittim canım hepsi bu iyi huylu die alınmaz zaten bunlar süt bezleri hamile olursan bebek bunu alır goturur dediler tamamen kadınsal her kadında var ama kiminde böyle yüksek ağrısı olur bu da iyi huylu olduğundan kaynaklı dediler yani ne alıyorlar ne bir sey yapıolar sadece agrı kesiciler veriolar bide arada cok ağrıda iğne vuruolar o yüzden elimden birsey gelmiyor simdi biraz çıkıp uyucam uuyandıgımda inşallah burda olursunuz konuşuruz biraz ozlemişim sizi cok

yanlış yazmışım canım adetin başlamsını bekleme diyecektim..anladımm..inşallah bi an önce geçer ağrıların Rabbim şifa versinn canım benim,hadi sen uyu.belki uyuyunca geçer inşallah.konusuruz inşallah canımm

he bıde canım
karın catlakları ıcın yag fılan kullanmaya basladınmı

Amin canim amin insallah bir avazda dogurup saglikla kucagina alirsin.. Bize dua et olurmu cok ihtiyacimiz var buna:KK43:

aminn canımm benimm yaklaştıkça korkum artıyor çok korkuyorum doğumdan hep kal annem içerde diyorum :) ne güzel yan yanan can canayız böyle diyorum :) ediyorum canımmm benimmm merak etme :) hep aklımdasınız

X