Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bilmiyom ki canım soğuk almışsam sorun yok kötü bişey olmaın da :)

keşke canımmmmmmmmmmmm

bi tek minoset içebilirsin cnım doktor ilaç vermez minosetten baska

bende minoset yok canım ya bir ilaç var oda biraz agır 1000 mg ondan içmek istemedim.

canım parol ağrı kesicisinide içeblirmşsn doktor bana öle söyledi agrın olursa parol kullan dedi

canım ben türkiyede olmadığım için o ilaçlardan bulamadım birse burda agrı kesiciyi gidip alamıyorsun ancak doktor yazarsa verebiliolar böyle de saçma bir sistem var bende bulanan da cok agır kullanmaya korkuyorum biraz daha dayanmaya calıscam zaten bir kac gun kaldı regl olursam rahatlıkla içerim

canım ben türkiyede olmadığım için o ilaçlardan bulamadım birse burda agrı kesiciyi gidip alamıyorsun ancak doktor yazarsa verebiliolar böyle de saçma bir sistem var bende bulanan da cok agır kullanmaya korkuyorum biraz daha dayanmaya calıscam zaten bir kac gun kaldı regl olursam rahatlıkla içerim

anladım canım inş ağrın gecer adette olmaz güzel haber verirsin:)

merhaba arkadaşlar nasılsınız ben biraz bugün duygusal gibiyim konuşacak birilerini arıyorum :KK14::KK14::KK14:

hadi bana gönülden bir hamile anne duası yap :KK70: canım benim cok cok teşekkür ederim Rabbim sana evladını bagıslasın

valla canım her duamda aklıma sen ariver secido ve diğer isteynler geliyo inş dualarımız kabul olur :)ya cok merak edyrm tam ne kadarlık

valla canım her duamda aklıma sen ariver secido ve diğer isteynler geliyo inş dualarımız kabul olur :)ya cok merak edyrm tam ne kadarlık

canımsın Allah razı olsun senden :) inşallah olur canım :KK70: annesiii daha küçücük minnacık o :) inşallah sen ona iyi bakacaksın ve sağlıklı bi bebeğin olacak

evet caım şükürki öyle daha öğreneli 3gün oldu idrar testlerinde koyu bi şekilde cıktı kan sonucumu beklyrm ne kadarlık oldğnu bilmek için senin derdin ney anlat bakıym

Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına alıp büyütmeyide nasip atsin cümle ümmeti muhammaetle birlikte inşaallah canım benim bi sıkıntım yok çok şükür. biraz depresifim sanırım konuşacak birilerini arıyorum sanki bilemedim canım

canımsın Allah razı olsun senden :) inşallah olur canım :KK70: annesiii daha küçücük minnacık o :) inşallah sen ona iyi bakacaksın ve sağlıklı bi bebeğin olacak

inş canım dün gece uyandm ıslaklık hissettm kanama oldu diye korktum şükürki akıntymış

Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına alıp büyütmeyide nasip atsin cümle ümmeti muhammaetle birlikte inşaallah canım benim bi sıkıntım yok çok şükür. biraz depresifim sanırım konuşacak birilerini arıyorum sanki bilemedim canım

amin inş hepimize canım olma depresif ya neyi takysn kafana

inş canım dün gece uyandm ıslaklık hissettm kanama oldu diye korktum şükürki akıntymış

korkma canım Allahın izniyle bişey olmaz inşaallah insan ilk başta hep öyle sanıyo sonraları alışıyo hep annelik duygularıyla aman bişey olmasın diye tedirgin oluyo

X