Erken hamilelik belirtileri hakkında....

secidom bende kan verdm aile hekimlgne kan bozulur erken verdn falan demediler öle saçmalıkmı olur herkes on bucuktamı vericek bi tuhaflık var bu işte ins güzel sonuç alırsın ayrıca yazamadım kızlar ariver cetrina ve tebrik eden herkes saolun canlarım inş sizdende duycaz bu güzel haberleri kan sonucum cıksın paylasıcam

canım benim hadi güzel haberlerle gelen Allah bebeğini sana bagıslasın

İdrar testi yapana kadar cok hissettim oldugunu hatta kendimi korudum okadar ama testten sonra artik inanmiyorum olduguna onumuzdeki maclara bakicaz artik:KK31:

öyle tabkii canım benim sen hicc takma kafana güzel olacak her sey canım

amin canım nasıl miğdem bulanıyo anlatamam

canım ya geçer inşallah düüşünmemeye çalış elinden geldgince bunlar anne olmanın zorlukları ama sen güzel bir sekilde asacaksınnn ve bebeğinde seninle cok iyi olacak tuzlu cubuk tarzı seyler ye varsa mideni biraz rahatlatsın

canım ya geçer inşallah düüşünmemeye çalış elinden geldgince bunlar anne olmanın zorlukları ama sen güzel bir sekilde asacaksınnn ve bebeğinde seninle cok iyi olacak tuzlu cubuk tarzı seyler ye varsa mideni biraz rahatlatsın

saol canım ya elnden geldgnce destek olmaya calşysn inş sendende alcaz güzel haberler

kızlar benim aslında size sormak istediğim bir sey var benim suanda ufak bir rahatsızlığımdan kaynaklanan 3 gundur de eziyet gibi ağrım var.bu ay hic umudum yok ama agrıı kesici kullanmaya korkuyorum kullansam en azından daha rahat uyucam.eger ağrılarım daha kotu olursa doktora gidicem merak ettiğim gittiğimde korunmadığımı soylıcem bu durumda test yapıp mı ilaç verirler yoksa agrı kesici veririler mi.cunku ağrım devam ederse ancak aksam gidebilecem acilden geçiş yapacam:KK43:

Son düzenleme:
canım su sıralar soğuk aldın mı ya da doktoruna sorma gibi bi imkanın var mı
bilmiyom ki canım soğuk almışsam sorun yok kötü bişey olmaın da :)
Yoksa minik kelebeginmi geliyor:KK66:
keşke canımmmmmmmmmmmm
kızlar benim aslında size sormak istediğim bir sey var benim suanda ufak bir rahatsızlığımdan kaynaklanan 3 gundur de eziyet gibi ağrım var.bu ay hic umudum yok ama agrıı kesici kullanmaya korkuyorum kullansam en azından daha rahat uyucam.eger ağrılarım daha kotu olursa doktora gidicem merak ettiğim gittiğimde korunmadığımı soylıcem bu durumda test yapıp mı ilaç verirler yoksa agrı kesici veririler mi.cunku ağrım devam ederse ancak aksam gidebilecem acilden geçiş yapacam:KK43:

bi tek minoset içebilirsin cnım doktor ilaç vermez minosetten baska

X