Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarr merhaba

çok ihmal ettim sizi biliyorummm

bugün kontrolüm vardı bebişim iyi çok şükür, sonraki kontrolümüz 2 hafta sonra.
o zamana kadar tabi 11. haftanın içinde oluyoruz doktor solucan gibi hareket etmeye başlamış olucak hareketlerini de göreceğiz dedi :)

ama ben pek iyi değilim, bulantılarım halsizliğim, üstüne bir de yine gribim 2 gündür boğazlarım falan fena.İlaç içmekten içimde ilaç ağacı çıkacak.Şuan kullandığım 7 tane ilaç var.İşe gelene kadar enerjim bitmiş oluyor.

siz nasılsınız arasıra girip baktım ama yazmaya takip etmeye fırsatım olmadı işler güçler yığınla :KK43:

güzel haber var mı kimseden?

Büşra buraya da yazmamış sanırım kaç kez yazdım whatsapptan ama cevap yok :KK43:

kızlarr merhaba

o zamana kadar tabi 11. haftanın içinde oluyoruz doktor solucan gibi hareket etmeye başlamış olucak hareketlerini de göreceğiz dedi :)

ama ben pek iyi değilim, bulantılarım halsizliğim, üstüne bir de yine gribim 2 gündür boğazlarım falan fena.İlaç içmekten içimde ilaç ağacı çıkacak.Şuan kullandığım 7 tane ilaç var.İşe gelene kadar enerjim bitmiş oluyor.

siz nasılsınız arasıra girip baktım ama yazmaya takip etmeye fırsatım olmadı işler güçler yığınla :KK43:

Büşra buraya da yazmamış sanırım kaç kez yazdım whatsapptan ama cevap yok :KK43:
geçmiş olsun canım meyve yemeğe çalış.. bebişin hareketlerini görünce kontrolleri iple çekeceksin rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..:nazar::nazar:

kızlarr merhaba

canım bende ıyı deılım
cok halsızım işe zar zor gelıorum
cuma gunu bızımde kontrolumuz war kalp atışalrını duyacaz bakalm
allah nasıp ederse
watsapp yukledım numaranı ozelden yazsana canım

kızlarr merhaba

geçmiş olsunn cnm yaa.. hamılelık zor bı surec galıba bende 5 haftalık gebeyım ama ben ben degılım sankıı hem hasta gıbıyım hallım yook ... ilk başta boyle zorlanıotsak sonrasını dusuneıroum Allah yardımcımız olsun... Dıkkaat et kendıne :))

canım bende ıyı deılım
cok halsızım işe zar zor gelıorum
cuma gunu bızımde kontrolumuz war kalp atışalrını duyacaz bakalm
allah nasıp ederse
watsapp yukledım numaranı ozelden yazsana canım

canım o halsizlik bende de hat safhada işe gelene kadar enerjimin tamamı zaten bitmiş oluyor :KK43:

canımm kaç oluyo tam olarak cuma günü? galiba benden 1 hafta geridesin dimi ona göre 7+2 falan mı oluyor? ben bugün tam 8+0 ım.o duygu o an var ya çok değişik çok güzel inan.hadi bakalım hemen Cuma olsun o zaman :)

demir vitamin takviyesi verdi doktor ama bana mısın demiyor :KK43:

Allah yardımcımız olsun bakalım şimdiden böyleysek karnımız burnumuza geldiğinde napıcaz merak ediyorum :)

bi de inanılmaz gazım var yaaa karnım o kadar çok şişti ki mont giymesem otobüste 4+5 aylık sanıp yer verirler yani o derece :) doktor onun için de ilaç verdi bakalım umarım işe yarar.

geçmiş olsunn cnm yaa.. hamılelık zor bı surec galıba bende 5 haftalık gebeyım ama ben ben degılım sankıı hem hasta gıbıyım hallım yook ... ilk başta boyle zorlanıotsak sonrasını dusuneıroum Allah yardımcımız olsun... Dıkkaat et kendıne :))

hayırlı olsun.ben de 9 un içindeyim ama bu zamanlarda 1 gün bile o kadar farkediyo ki bi günün bi gününü tutmaz normal yani merak etme :) az önce ramell e aynısını yazdım bende şimdiden böyleysek 3+4 ay sonra naparız bilemedim :)

sen de dikkat et tekrar tebrik ederim.Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

canım o halsizlik bende de hat safhada işe gelene kadar enerjimin tamamı zaten bitmiş oluyor :KK43:

canımm kaç oluyo tam olarak cuma günü? galiba benden 1 hafta geridesin dimi ona göre 7+2 falan mı oluyor? ben bugün tam 8+0 ım.o duygu o an var ya çok değişik çok güzel inan.hadi bakalım hemen Cuma olsun o zaman :)

demir vitamin takviyesi verdi doktor ama bana mısın demiyor :KK43:

Allah yardımcımız olsun bakalım şimdiden böyleysek karnımız burnumuza geldiğinde napıcaz merak ediyorum :)

bi de inanılmaz gazım var yaaa karnım o kadar çok şişti ki mont giymesem otobüste 4+5 aylık sanıp yer verirler yani o derece :) doktor onun için de ilaç verdi bakalım umarım işe yarar.

canım son adetıme gore bugun 7+6 yız..
8 hafta bıttı yanı
senle 1 gun war aramızda ozaman
doktorum bana vıtamın fılan wermedı
aslında kan testı yapıldı ama hersey normalmış
ıcınde vıtamın ıcın yapılan testler warmıydı bılmıorum
bendede sıskınlık war karnımda kocaman oluo sankı:KK52::KK52:

canım son adetıme gore bugun 7+6 yız..
8 hafta bıttı yanı
senle 1 gun war aramızda ozaman
doktorum bana vıtamın fılan wermedı
aslında kan testı yapıldı ama hersey normalmış
ıcınde vıtamın ıcın yapılan testler warmıydı bılmıorum
bendede sıskınlık war karnımda kocaman oluo sankı:KK52::KK52:

duyabilir misin acaba diye sordum çünkü sat değil boyutuna göre haftası önemli olan.baktın mı bu arada verdiği ultrason kağıdına yazıyor mu orda bişey?mesela benim sata göre 3+4 gün geriden geliyor.

benim asıl kan testlerimi daha yapmadı doktor muhtemelen bir sonraki gidişimde yapıcak riskin geçmesini bi bekleyelim boşa gitmesin o kadar tahlil.haklı da aslında bir sürü maaliyet bi kan testi yaptırıyosun 100 TL.

daha da ilaç vermez herhalde yemek yememe gerek yok ilaçlarla doyarım artık o zaman :)))

duyabilir misin acaba diye sordum çünkü sat değil boyutuna göre haftası önemli olan.baktın mı bu arada verdiği ultrason kağıdına yazıyor mu orda bişey?mesela benim sata göre 3+4 gün geriden geliyor.

benim asıl kan testlerimi daha yapmadı doktor muhtemelen bir sonraki gidişimde yapıcak riskin geçmesini bi bekleyelim boşa gitmesin o kadar tahlil.haklı da aslında bir sürü maaliyet bi kan testi yaptırıyosun 100 TL.

daha da ilaç vermez herhalde yemek yememe gerek yok ilaçlarla doyarım artık o zaman :)))

canım kontrole en son 2 hafta once gıtmıştık
doktor dıger geldıgınızde duyarız dedı
ama bılmıorum tabı...inşallah duyarız
zaten 7. haftada duyuluo ya benı doktor8.hafta bıtımınde cagrdı
heralde kesın olsun dıye ole soledı
ya benımkagıtta yazmıo baktımda..
doktorda orda yazmaz dedı anlamadım bışey

canım kontrole en son 2 hafta once gıtmıştık
doktor dıger geldıgınızde duyarız dedı
ama bılmıorum tabı...inşallah duyarız
zaten 7. haftada duyuluo ya benı doktor8.hafta bıtımınde cagrdı
heralde kesın olsun dıye ole soledı
ya benımkagıtta yazmıo baktımda..
doktorda orda yazmaz dedı anlamadım bışey

benim her kağıdımda yazıyo hatta doktor bebeği ölçüyo boyuna göre haftasını ve gününü veriyo.canım 8+1 kesin duyarsın bence canım iyi yapmış garanti olması için.bak sende görüceksin yarın kafası falan belli olcak hep artık :)

benim her kağıdımda yazıyo hatta doktor bebeği ölçüyo boyuna göre haftasını ve gününü veriyo.canım 8+1 kesin duyarsın bence canım iyi yapmış garanti olması için.bak sende görüceksin yarın kafası falan belli olcak hep artık :)

ben daha keseyı gordum canım
bebeişimi hıc gormedim
inşallah gorurum
ınsan gormeyınce boş gebelıkmı fılan dıye dusunuo ınsallah ole deıldır
dua et bana

merhaba kızlar. bugün adet günüm dün pembemsi su geldi peçeteye silince gordum bugun kahverengi oldu ve akıntı gibi. hala gelen giden yok. hiçbir belirtimde yok sadece gögüs uçlarıma dokununca acıyo lütfen yardım edınnnnnnn

merhaba kızlar. Bugün adet günüm dün pembemsi su geldi peçeteye silince gordum bugun kahverengi oldu ve akıntı gibi. Hala gelen giden yok. Hiçbir belirtimde yok sadece gögüs uçlarıma dokununca acıyo lütfen yardım edınnnnnnn

adet öncesi böyle lekelenmeler olabiliyor. Lütfen sakin ol ve birkaç gün daha bekle. Eğer akıntın beyaza dönerse tekrar test yaparsın. Inşaallah gönlünden geçen olur.:KK16:

adet öncesi böyle lekelenmeler olabiliyor. Lütfen sakin ol ve birkaç gün daha bekle. Eğer akıntın beyaza dönerse tekrar test yaparsın. Inşaallah gönlünden geçen olur.:KK16:

saol cnm. bebek için deneme yapmadıgım donemlerde adetım dırek gelırdı.şimdi eger hamıle degılsem psıkolojık olarak geciktiriyorum galiba. ben düşündükçe gecikiyor sankı. of dedıgın gıbı bır ıkı gun beklıyım zaten gelecekse akşama artık gelir.... beklemek çok zorrmuşşş

saol cnm. Bebek için deneme yapmadıgım donemlerde adetım dırek gelırdı.şimdi eger hamıle degılsem psıkolojık olarak geciktiriyorum galiba. Ben düşündükçe gecikiyor sankı. Of dedıgın gıbı bır ıkı gun beklıyım zaten gelecekse akşama artık gelir.... Beklemek çok zorrmuşşş

evet psikolojik olarak kendimizi çok etkiliyoruz. Hormonlar da etkileniyor. Heyecanını anlıyorum ben de senin gibiydim. Dediğin gibi bekle biraz, sabret ve bolca dua et canım. Hakkında hayırlısı :KK16:

evet psikolojik olarak kendimizi çok etkiliyoruz. Hormonlar da etkileniyor. Heyecanını anlıyorum ben de senin gibiydim. Dediğin gibi bekle biraz, sabret ve bolca dua et canım. Hakkında hayırlısı :KK16:

Amın canım hakkımızda hayırlısı

Kizlar busrayla konustum adet olmus.buraya bir sure girmeyecegini soyledi.siteye girdikce daha cok dusunuyorum kendimi cok bunaltiyorum dedi.sizlere iletmemi soyledi.
Bence de en iyisini yapti cunku gercekten cok takiyo kafasina ve eger rahat olacaksa bir sure girmemesi daha iyi olucak onun icin.

Kizlar busrayla konustum adet olmus.buraya bir sure girmeyecegini soyledi.siteye girdikce daha cok dusunuyorum kendimi cok bunaltiyorum dedi.sizlere iletmemi soyledi.
Bence de en iyisini yapti cunku gercekten cok takiyo kafasina ve eger rahat olacaksa bir sure girmemesi daha iyi olucak onun icin.

hayırlısı olsun bakalım canım bir süre uzak kalsın bakalım inşallah daha iyi olur onun için inşallah bidahaki ay tutar allah hakkında hayırlı olanı versin

X