Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Canim onun bi etkisi yok benim de ayni sekilde tam dugun gunune geliyodu hem de 1hafta kullandim ben tatilde havuza falan girebilmek icin.biraktiktan 3gun sonra regl oldum ve ilk denemede hamila kaldim onla alakasi yok yani.tlf.dan giriyorm hepsini okuyamadim adet oldun mu sen

AMA çarşmba yaptım yoktu canm ondan sonra hevesim kırıldı çok erkendi ama ne biliyim yaa öylemi hissediyorsun

bilmiyorum neden ama bir haftadır senin hamile olduğunu hissediyorum hayırlısı allah dan.. canım bugünde gelmezse bişey yarın sabah test yapsana.. kk da okudum bi topikte bayanın bir regeline 5 gün kala test yapmış negativmiş 3 gün kala yapmış ve pozitiv çıkmış hem sen geç yumurtlamamışmıydın ben öyle hatırlıyorum..

canım geç yumurtladn bk ramele onunda idrarda çkmamştı bnce kan vrmelsn umudnu yitrmemelsn

okadar kotu bı tadı yok aslında canım

canım ben anlamadım kı bende ne oldugunu ıkısıde kıst onemlı degııl dedı cunku kanamayla atyıorum bırı tedavıye ılaca gerek yok dedı dıgerı hıc tahlıl muayene yapmadan ostrojen fazla kıst var dedı.. yanı bende ne oldugunu bılmıyorum bıraz dınlenıcem olmazsa sonra baska doktora gıdecegım gercekten ısı bılen

bilmiyorum neden ama bir haftadır senin hamile olduğunu hissediyorum hayırlısı allah dan.. canım bugünde gelmezse bişey yarın sabah test yapsana.. kk da okudum bi topikte bayanın bir regeline 5 gün kala test yapmış negativmiş 3 gün kala yapmış ve pozitiv çıkmış hem sen geç yumurtlamamışmıydın ben öyle hatırlıyorum..

Ayyy öylem hissediyorsunnn akıntım var canım pazartesine kadar beklıcem olmazsamtabi evet geç ymurtladım

Ramel canım doktordan dönüyorum şimdi
sana bi tek minosetveririm ağrı için dedi ve Klomen verdi
secido soğan suyunu dene canım
fbcan adet oldum Ben de tel den girdim

tekrar ıyı bır doktora gıdıp sorunun ne oldugunu ogreneyım olmazsa sogan suyuna baslayayım

biraz geçemedim ama sonuclarıı aldımmm dun şükürler olsun ki bi problem çıkmadı:) karar verdimmm bu ay hiccc hesap kitap yapmıcam akısınaa bırakıcam:KK1: tutkuuu ozgemmm kubrak ramel ariver azize fbcann giz ve digerrr kızlarrr hepinizz ayrı ayrııı ozlendiniz umarımmmmmm adet olmayı bekleyenler olmamıstırrr umarımmmmmm bebekleriii olannn anneciklerimizdeeee gayet iyidir:KK16:

biraz geçemedim ama sonuclarıı aldımmm dun şükürler olsun ki bi problem çıkmadı:) karar verdimmm bu ay hiccc hesap kitap yapmıcam akısınaa bırakıcam:KK1: tutkuuu ozgemmm kubrak ramel ariver azize fbcann giz ve digerrr kızlarrr hepinizz ayrı ayrııı ozlendiniz umarımmmmmm adet olmayı bekleyenler olmamıstırrr umarımmmmmm bebekleriii olannn anneciklerimizdeeee gayet iyidir:KK16:

çok şükür canm benm takmıcazzz artıkkkkkkk

X