Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bılmıorumkı canım
ama genelde ruyamda gorduklerım cıkar
senıde hıssettım sadece
yazdıklarını okuyunca

Ben de daha adet olamadim yaa sari kivaminda akintim var kasinti var mantar enfeksion belirtisi bunlar ama adetimi etkiler mi bugun 32. Gun normalde en fazla 29. Gun hasta olurdun adet duzensizligi baslamaz ins
Yardmci olacaj yok muuu? Buna benzer bi sikinti yasyan oldu mu yardimci olurmusunuuz pazartesini bekleyip doktora gitcem zaten

gunaydın yasencım
ben cok halsızım ya
calışmak cok zor oluo
kafam masadan kalkmıo
sen nasılsın

Normal canım ya bende öyleydim hala öyleyim :) yataktan kalkamıyodum valla benim bulantılarm hala drvam ya aşırı değil ama var yani sende normalsn canım

bebeğim kıyamam sana ya.. şimdi de sana ağlıyorum... bugün çok ağladım ya adetten olsa gerek bayağı bi duygusallaştım... canım adetinin kaçıncı günü bugün soğan kürünü denemeni şiddetle tavsiye ederim kistten eser kalmayacak sendeeeeee...

Ramelim bitanem desteklerin için teşekkür ederim ama felaket sancım var doktora gidecem randevu saatimi bekliyorum...ama dayanamıyorum delirdim sancıdan.. acba kist mi oluşmuş bende...
Gizzz sen de üzülme canım benm çok sağol desteğin için.. umarım her şey güzel olur

aglama banada sanada yeter ama aaaa:) benım temızlenıp yenıden olusuyor yanı gobekten baktı oyle dedı kuzu ne kadar dogru bılmıyorum kendı halıne bıraktım bende cok gerılmıstım sımdı bebek derdıne dustugum gunlerden daha ıyıım

adetime 3 gün var ama az önce pedimde kahverengi damla kadar leke vardi kesin adet olucam ooffff hayirlisi allahtan ne diyelim..

KIZLARRR ben adet olmadım daha göğüs hariç hiç bi belirtimde yok adete akıntım var beyaz oldum sanıyorum bakıyorum yok ama..

gıt bakalım doktora canım manayla bı bakar
bakalım ne dıcek

canım gercekten sen bu soğan suyunu yapsana
sonucta hıcbı zararı yk icindekı butun herseyı temızler
bakarsın hamış olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…