Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım bence sen adet olmucaksın
suan ole gectı ıcımden

Aglama birtanem bende seninle ayni durumdayim catlatma ignesini beklerken yumurtalar hemen kist olmus dedi bende cok aglamistim ama kendime geldim ve dedimki bunlarin hepsi bahane rqbbim ol derse olur sadece biz elimzden geleni yapip tevekkul edelim baska caremizde yok rahat birak kendini ben oyle yaptim ve 9. Aydir evliyim olmadi sakin uzulme isyan etme dua edelim eminimki bize guzel haberleri alacagiz rabbim kucaklarimiza hayirli evlatlar versin....

Forumu yeni takip etmeye basladiim :) cok hos guzel sohbetleriniz vaar, girmeden bakmadan okumadan edemiorum artik buraya:))

canım bence sen adet olmucaksın
suan ole gectı ıcımden

nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :))
keşkeee öyle olsa varya süpriz olur vallahi bana da çünk kahve rengi akıntım olduğu için kendime adete hazırladım geçi dün ve bugun olmadı öyle akıntım ama bilmiyorummm içine doğan oluyormu kızzzz

beklemekteyimmmmmmmm akalım ne olucak bu yoksaaaa bumu

yok canım günüm bugundü bakalım ne olucak yada düğer ay gbi gecikmeli olucam bilmiyorum bebek yoktur gbime geliyor oyüzden heveslenmekte isemıyorum açıkçası..

Sen heveslenme ama gönlünü ferah tut canım rabbim kimseyi boş cevirmez hrrşeyin bir zamanı vardır hiç üzülüp ümitsizliğe kapılma demek zamanı değilmiş de..hiç belli olmaz sen düşünme herşey kendiliğinden gelişsin

öyle yapıorum canım dikkate dersen bu 3-4 gündür sesim çıkmıyor vardır bi hayır

Ben de daha adet olamadim yaa sari kivaminda akintim var kasinti var mantar enfeksion belirtisi bunlar ama adetimi etkiler mi bugun 32. Gun normalde en fazla 29. Gun hasta olurdun adet duzensizligi baslamaz ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…