Erken hamilelik belirtileri hakkında....

gelirler kızlar artık bi çoka rkadasımız hamile ve çalışanlarda var uyku düzeni düzensizliği çekenler var şuan çok normal bende bi süre hiç giremedim paso yatıyodum bide şuan tatil normal yani endişelenmeyin gelirler

inşallah canım gelırler
kız ebbekte daha mı ock bulantı oluomuş ole dıolarda

inşallah canım gelırler
kız ebbekte daha mı ock bulantı oluomuş ole dıolarda

valla tatlım benim ilk 3 ay ne bulantım oldu ne aşermem 12.haftama girdim bulantılarım başladı feci şekilde Bi ara gitti gibi oldu ama hala devam ediyo Allahıma çok şükür yani belli olmuyo bu bulantı olayları herkeste farklı oluyo

benımde suan ole sıddetlı mıde bulantım hıc olmadı canım
ama son ıkı gundur mıdem ekşıo sankı
ama daha hıc afedersın ama kusmadım
ılerleyen aylarda nasıl olur bılmıorum
ben bırazdan cıkarım acanım
sımdıden ıyı akşamlar

normal olmaması herkeste aşırı olcak hemen olcak diye bi kanun yok canım dediğim gibi ebnde geç başladı Hadi hayırlı akşamlar görüşürüz yine dikkat et

benımde adet olmam gerekıyordu ama 4 gun gectı .... ama ayın 18ınde kan testı yapılmıştı 0.1 negatıf cıktı.... olmam ımkansız ama ılk defaaa adet gunum bu kadar gecıktıı ... neden acaba

benımde adet olmam gerekıyordu ama 4 gun gectı .... ama ayın 18ınde kan testı yapılmıştı 0.1 negatıf cıktı.... olmam ımkansız ama ılk defaaa adet gunum bu kadar gecıktıı ... neden acaba

sen bende bi idrar testi al yap yarında git bi kan testi yaptır tatlım eğer bişey varsa yükselmiştir ayın 18 i baya olmuş 2 hafta nerdeyse yükselme oranı var bi yaptır hamilelikten değilse bile stres yapmazsn

Tesekur ederim cnmm bi iki gun daha bekliyiim yapacam amaa olsa test yaptigmda cikmzmiydi ya yumurtlama donemimde 18 inden onceydii .. Kullandigim ilaclar vardi vajinal kasinti icin vermisti doktor ondan test yaptirmisti, ilaclardan dolayida geciktigini dusunuorum:)

Bende ilk kizim da yasadim bu akintiyi tam yedinci haftam da basladi bir hafta on gune yakin devam eti ozellikle yorulunca basliyordu akintim dikkat et yorma kandini onemli bisi dil ama sen yinede dikkatli ol tatlim agir tasima yorulma topuklu giyme

Teşekkür ederim ben de kanama olmadan bir gun once biraz yordum kendimi artik dikkat ediyorum tam aksi gibi bir haftadir evde kalici misafir var hic rahat edemiyorum hic birsey yapmasam dahi kendimi hep yorgun hissediyorum istedigim gibi dinlenemiyorum

Günaydın kızlarr nasılsınız.. ben iyi olmayı çok isterdim ama hiç iyi değilim.. güzel haberlerle gelmeyi umut ediyordum ama olmadı.. bu sabah tam anlamıyla adet oldum (((( aslında dün lekelenmelerim olmmuştu işaret verdi yani anlamıştım geliceğini....dün bütün gün ağladım gece de ağlayarak uyudum (((((((((((((((((

ariver nolur üzülme demekki o ay bu ay dğlmş nolursun ağlama ypratma kendni vakti gldğnde allahım bizede vericek daha güzel bi ay bizi bekliyo ağlma dsemde kndne engel olamazsn blyrm inş toplycksn kndni

ariver nolur üzülme demekki o ay bu ay dğlmş nolursun ağlama ypratma kendni vakti gldğnde allahım bizede vericek daha güzel bi ay bizi bekliyo ağlma dsemde kndne engel olamazsn blyrm inş toplycksn kndni

eşim de bunları söyledi.. ama engel olamıyorum gözyaşlarımaa.. ((((

canım neden bukadar kendını yıpratıosun
lutfen uzulme
wardır herseyde bı hayır
sen bu ay ovulasyon testıylemı takıp etmıştn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…