Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarr ben evlendiğim ay adet geciktirici kullanmıştım çünkü adetm tam düğün günüme denk geliyodu ve çok sancılı geçiyo benm adetler sizce onun bi etkisi oluyo mu olmamasında:KK43:((((((((((((

Günaydın kızlarr nasılsınız.. ben iyi olmayı çok isterdim ama hiç iyi değilim.. güzel haberlerle gelmeyi umut ediyordum ama olmadı.. bu sabah tam anlamıyla adet oldum :KK43:(((( aslında dün lekelenmelerim olmmuştu işaret verdi yani anlamıştım geliceğini....dün bütün gün ağladım gece de ağlayarak uyudum :KK43:((((((((((((((((( :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

canimm benimmmm :KK43:((( lütfen aglamaa hayirli olan ay bu ay degilmis demek, lutfen yipratma kendini elbet var bi zamani..esini de cok uzersin aglarsan kendinde cok yipranirsin bitanemm lutfenn....

canimm benimmmm :KK43:((( lütfen aglamaa hayirli olan ay bu ay degilmis demek, lutfen yipratma kendini elbet var bi zamani..esini de cok uzersin aglarsan kendinde cok yipranirsin bitanemm lutfenn....

onun yüzünden çok ağladım zaten...... o üzüldü ve soğuk davranmaya başladı sanki benm bi suçum var ben istemiyo muyum.. her şeyden çok istiyorum... benm suçum ne :KK43: :KK43:

kızlarr ben evlendiğim ay adet geciktirici kullanmıştım çünkü adetm tam düğün günüme denk geliyodu ve çok sancılı geçiyo benm adetler sizce onun bi etkisi oluyo mu olmamasında:KK43:((((((((((((

bende hamileymişim gibi belirtiler yaptı..zaten amacıda oymuş vücudu hamile gibi hazırlayıp bir kere daha hamile kalmayı önlüyomuş..
benim migren ağrımı azdırdı çok duygusallaştırdı sürekli ağlayasım geliyodu ve kendimi hamile zannediyodum..ama kullanmayı bıraktığımda geçti hepsi..bir de eğer ilacı bırakmak istiyosan kutu bitince bırak normal adetini ol...ben yarısında bıraktım bu belirtilerden dolayı dayanamadım özellikle migrene 15 gün adetim kesilmedi o yüzden..

bende hamileymişim gibi belirtiler yaptı..zaten amacıda oymuş vücudu hamile gibi hazırlayıp bir kere daha hamile kalmayı önlüyomuş..
benim migren ağrımı azdırdı çok duygusallaştırdı sürekli ağlayasım geliyodu ve kendimi hamile zannediyodum..ama kullanmayı bıraktığımda geçti hepsi..bir de eğer ilacı bırakmak istiyosan kutu bitince bırak normal adetini ol...ben yarısında bıraktım bu belirtilerden dolayı dayanamadım özellikle migrene 15 gün adetim kesilmedi o yüzden..

yok canım ben 5 ay önce 10 gün kadar kullandım bıraktığımın 3.günü adet oldum doktor da öyle demişti zaten... tek fark adetim felaket sancılı geçmişti o ay bi daha da kullanmadım kullanmam da zaten...

onun yüzünden çok ağladım zaten...... o üzüldü ve soğuk davranmaya başladı sanki benm bi suçum var ben istemiyo muyum.. her şeyden çok istiyorum... benm suçum ne :KK43: :KK43:

bebegimm beniiim senin ne sucun olabilirr, sen simdi adet dönemindesinn gerginsin o yüzden oyle anlamissindir, eşinde cok üzülmustur sana belli etmemeye calistikca sende soguk davranıyor sanmissindir..lutfen tatlimm kendinde bi suc arama ilerde hayirlisiyla cocugunuz oldugunda cok guleceksiniz bu gunlerinizee...

yok canım ben 5 ay önce 10 gün kadar kullandım bıraktığımın 3.günü adet oldum doktor da öyle demişti zaten... tek fark adetim felaket sancılı geçmişti o ay bi daha da kullanmadım kullanmam da zaten...

bi kaç aya düzene girer canım merak etme..

bebegimm beniiim senin ne sucun olabilirr, sen simdi adet dönemindesinn gerginsin o yüzden oyle anlamissindir, eşinde cok üzülmustur sana belli etmemeye calistikca sende soguk davranıyor sanmissindir..lutfen tatlimm kendinde bi suc arama ilerde hayirlisiyla cocugunuz oldugunda cok guleceksiniz bu gunlerinizee...
olsun biraz daha anlayışlı olabilir.. ben ağladıktan sonra teselli etmeye çalıştı.. ahh ahhh çok zormuş ya çookk.. ben o kadar yorucu olucağını tahmin bile etmemiştim... ne diyim ki ağlasam boşuna üzülsem boşuna bişey geri gelmiyo ya da olmuyoo
bi kaç aya düzene girer canım merak etme..

yok yok canım sen beni anlamadın.. adetim düzensiz değil zaten de... diyorum ki acab o ilaç hamile kalmamı etkiliyo olabilir mi

olsun biraz daha anlayışlı olabilir.. ben ağladıktan sonra teselli etmeye çalıştı.. ahh ahhh çok zormuş ya çookk.. ben o kadar yorucu olucağını tahmin bile etmemiştim... ne diyim ki ağlasam boşuna üzülsem boşuna bişey geri gelmiyo ya da olmuyoo

yok yok canım sen beni anlamadın.. adetim düzensiz değil zaten de... diyorum ki acab o ilaç hamile kalmamı etkiliyo olabilir mi

5 ay önce kullanmışsın artık etkileri geçmiştir..yalnız bana doktorum şunu söyledi..acaba bebek olurmu acaba bugün olur mu falan diye düşünürek ilişkiye girmek bile bebek olmasına engel olur dedi..o yüzden sürekli böyle düşünmen ağlaman falan hormonlarını baskılıyor..rahat bırak kendini biraz..dünyanın sonu değil ki elbette hayırlı bir zaman da hepimizin bebeği olur inşallah...eşini de böyle sebeplerden üzme evliliğin tadını çıkarın birbirinizi üzmeyin..

eşinin soğuk dawranma tawrı cok yalnış canım
senı uzmesıne ızın werme
deseydın sende belkı sperm sorunu wardr doktora gıt dıye
tek basına tedawının bı anlamı yok

yok canım kullanmadım bu ay.. akıntıyla takip etmiştim :KK43:(

CANIMMMMMM
mitsizlikyok lütfen kendini üzm napalımbirdahak ay daha iyi çalışıcaz bizde yapıcak başka seçenek yokki keşke olmuş olsa keşkee bende bekliyorum bakalım ne olucak merak ediyorum... ama adet olucam bende:2::2::2::2:

canım taaaa 5 ay once kullandıgım bı hapn etkısı kalmaz kı onla alakası yoktur

canım bakalım bu ayda ovulasyonla takıp et
test al bence
eşine gostermeden yap testı
ıkı koyu cızgıyı yakalıcakmısın bakalım
alacam bakalım.. yo ona da söylicem karışmasın bana bu konuda ya destek versin ya da susup otursun.. ben çok etkileniyorum canım en azından ov. testleriyle oyalanırım biraz..
eşinin soğuk dawranma tawrı cok yalnış canım
senı uzmesıne ızın werme
deseydın sende belkı sperm sorunu wardr doktora gıt dıye
tek basına tedawının bı anlamı yok
6 ay olmazsa ikimiz de gidecez canım bunu kabul ediyo zaten de 6 ay olmadan doktorlar bişey yapmıyo boşuna para koyup eve geliyorum
CANIMMMMMM
mitsizlikyok lütfen kendini üzm napalımbirdahak ay daha iyi çalışıcaz bizde yapıcak başka seçenek yokki keşke olmuş olsa keşkee bende bekliyorum bakalım ne olucak merak ediyorum... ama adet olucam bende:2::2::2::2:
elimde değil ki csnım toparlanmaya çalışıcam bakalım nolucak sonumuz.. öyle düşünme cnım inşallah olmazsın

Teşekkür ederim ben de kanama olmadan bir gun once biraz yordum kendimi artik dikkat ediyorum tam aksi gibi bir haftadir evde kalici misafir var hic rahat edemiyorum hic birsey yapmasam dahi kendimi hep yorgun hissediyorum istedigim gibi dinlenemiyorum :KK43:

aynı sorun war bendede canım
akşama kadar calışıorum
ewe gıdınce dınlenmek ıstıorum
ama nafıle bı haftadr kayınwalıdemgıl war hala gıtmedıler
kayınpederın yanındada yatamıorum

evettt canim benimmm malesef degisen bisey yokk seni teselli etmeye calisiyorum ama sanki ben cok mu güçlüyüm :KK50: ayni seyleri hepimiz yasiyoruzz esimizden de biraz daha ilgi ve anlayis bekliyoruz ama gostermediklerini dusunuyoruz..belkide diyorum suan adet donemindesin diye bu tur yanlis anlasilmalar olmustur o yüzden bide kocisin tavirlarini takma kafayaa...hava guzel pencereni acip derin bu nefes al soguk da bi çarpsin yuzune kendine gel bebegim..sonra gec battaniyenin altina ac televizyonu sevdigin yiyecekleri de al yanına ohhh bak keyfinee...çocuk oldugunda hasrerini cekeceksinn bak bu gunlerinn :KK54:

alacam bakalım.. yo ona da söylicem karışmasın bana bu konuda ya destek versin ya da susup otursun.. ben çok etkileniyorum canım en azından ov. testleriyle oyalanırım biraz..

6 ay olmazsa ikimiz de gidecez canım bunu kabul ediyo zaten de 6 ay olmadan doktorlar bişey yapmıyo boşuna para koyup eve geliyorum

elimde değil ki csnım toparlanmaya çalışıcam bakalım nolucak sonumuz.. öyle düşünme cnım inşallah olmazsın

ya canım zaten ben senın kafanı acayıp derecede bebege odakladıgını dusunuorum
her an her dakıka onu dusunme
ilişkiye o şekılde gırme
fantazı dunyanızı artırın
daha 5 aylık ewlısınız tadını cıkar
bak bız ılışkye bıle gıremıoruz
doktor dıkkat edın dedı
kendınıde daha 4 aydır denıoruz dıye tesellı et
ve mutlu olmaya calış

X