Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tabı canım salı gunu gıtceksen eger kesın gorursun canım
karından yapılan ultrasonla
nasıl durcan salıya kadar
bende alışkanlık yaptı habıre gtmek ıstıom doktora en son gecen hafta gıttık
2 hafta sonraya cagrdı onumuzdekı hafta persembe gıtmem gerek tekrar
gun sayıyorum resmen
insan hep gormek ıstıo

Duramıyorum ki zaten... Mecbur beklicez amaa

Adet oldum yine bebek yok... Offf ya oysa alıştırmışsım kendimi bebeğe hazırlamışım yine yok kötü oldum çok Allah hakkımda hayırlısını versin böyle beklemek çok zor Allah ım artık sınavım bitsin bebeğim gelsin.

Adet oldum yine bebek yok... Offf ya oysa alıştırmışsım kendimi bebeğe hazırlamışım yine yok kötü oldum çok Allah hakkımda hayırlısını versin böyle beklemek çok zor Allah ım artık sınavım bitsin bebeğim gelsin.

kaç aydır deniyorsunuz ?

olsun canım uzulme ya
herseyın bı waktı zamanı war
bende 7 ay bekledım
bılırım o huzunlerı
sen kac aydır ıstıosun

kaç aydır deniyorsunuz ?

Ben 5,5 yıllık evliyim vajinusmus hastası idim vajinusmusu yeneli 3 ay oldu yani koca5 yılım vajinusmus ile geçti dedim artık sınavlarım bitti bebğim hemen gelir ama demek bebek içinde uğraşmam gerekecek hayatım hep zorluklarla geçti. ben ne zaman kolay uğralşmadan isteğime kavuşucam? Anladım hiç bir zaman.

Ben 5,5 yıllık evliyim vajinusmus hastası idim vajinusmusu yeneli 3 ay oldu yani koca5 yılım vajinusmus ile geçti dedim artık sınavlarım bitti bebğim hemen gelir ama demek bebek içinde uğraşmam gerekecek hayatım hep zorluklarla geçti. ben ne zaman kolay uğralşmadan isteğime kavuşucam? Anladım hiç bir zaman.

vajınısmus zor bışey olsa gerek canım
eşınle ılışkınde etkılenıomuştr
ama bak daha 3 ay olmuş yenelı
once bı vucudun spermlere alışması gerek alışma surecı war yanı
ama olur allahın ıznıyle

canım moralini bozma sen zor olan bişeyi başarmışsın bebişte gelir elbet.daha 3 ay olmuş.bnde çok kafama takıyordum düşünmemeye çalıştım son 2 aydır ilşkiden sonra kalkmadım sırtüstü yattım sabaha kadar.belki bunu denesen olur.bn doktorada gttim bişy çıkmadı bnde ama ilk önce erkeklern gitmesi gerekiyomuş.

kızlar çok sağolun destekleriniz için keşke sizin dedikleriniz içimi rahatlatsa şuanda ağlıyorum kendime engel olamıyorum çok kötü oldum hemen kötü oluyorum kendimi köşeye sıkışmış hissediyorum. yaşım 32 kendimi geç kalmış hissediyorum yaşadıklarım çok zordu tam atlattım dedim ama yine acı günler beni bekleyecek diye çok korkuyorum. artık mutlu olmak eşimle bebeklerimizle güzel bir aile olmak istiyorum.

kızlar çok sağolun destekleriniz için keşke sizin dedikleriniz içimi rahatlatsa şuanda ağlıyorum kendime engel olamıyorum çok kötü oldum hemen kötü oluyorum kendimi köşeye sıkışmış hissediyorum. yaşım 32 kendimi geç kalmış hissediyorum yaşadıklarım çok zordu tam atlattım dedim ama yine acı günler beni bekleyecek diye çok korkuyorum. artık mutlu olmak eşimle bebeklerimizle güzel bir aile olmak istiyorum.

hayat bı sınaw canım
herseye hazırlıklı olmalıyız
sen elınden gelenı yap gerısını allaha dua et canım
bende dusunuodum acaba hıc olmucakmı bebegımız dıye
ama o psıkolojık bışey
senınde olacak
once buna ınanmalısın
we meryem suresını okumanı tawsıye ederım
ben hamış kaldıgım ay okumuştum

hayat bı sınaw canım
herseye hazırlıklı olmalıyız
sen elınden gelenı yap gerısını allaha dua et canım
bende dusunuodum acaba hıc olmucakmı bebegımız dıye
ama o psıkolojık bışey
senınde olacak
once buna ınanmalısın
we meryem suresını okumanı tawsıye ederım
ben hamış kaldıgım ay okumuştum

hergün mü okumam lazım
canım desteğin için çok sağol

hergun okmadım canım
fırsatım oldukca okumaya calıştım
onemlı olan nıyet
calışıorum cunku hep boş olsam okunurda

Sağol bende çalışıyorum bende elimden geldiğimce okumaya çalışayım.Allah belki dualarımı duyması için vesile olur.

bence olmucaksın caım
bak umıtlendırmek ıcın solemıorum
ıcımden gecenı soledım
sen nasıl hıssedıosun
sen en son 1 ocakta olduysan 30 gunde 1 oluosan bugun olman gerekmıomu

İŞTE bugun yarın canım günüm benm içimde olmıcaksın dıyo hatta dün öylesin test yaptım ama çıkmadı ama hastanırım göüslerim flan çok acıyor inşlhh dediğin gbi olur :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kuzucuklar ben usuttummu acaba ya kasiklarim agriyor hatta kuyruk sokumumda bile agri var hamilemiyim diye dusunmek iatemiyorum:KK43:

İŞTE bugun yarın canım günüm benm içimde olmıcaksın dıyo hatta dün öylesin test yaptım ama çıkmadı ama hastanırım göüslerim flan çok acıyor inşlhh dediğin gbi olur :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ıdrarda cıkmaz hemen zaten gec yumurtladın sen
benımde kanda cıktıgı halde ıdrarda cıkmamıştı
ıdrara daha gec karısıo o hormon

canım ıdrarda cıkmaz hemen zaten gec yumurtladın sen
benımde kanda cıktıgı halde ıdrarda cıkmamıştı
ıdrara daha gec karısıo o hormon

evet hatrlıyorum canm seni pazartesne kadar olmazsm sabah test yaptırırım kan testi inşlh içimiz yanıltmaz biziii...

X