Erken hamilelik belirtileri hakkında....

BENİM DE o civarlarda :))) aynıyız yaniii bakalım kan mı gelicek meleklerimiz miiii
inşallah meleklerimiz gelir canım bizi çok bekletmesinler artık.. az kaldı adete çok heycanlanıyorum özellikle az kaldığında deli gibi oluyorum :))))
ADETİM NE ZAMAN BİLMİYORUM GEÇEN AY GECİKMELİ OLDUM CANIM Normalde dündü bakalım ne zaman olucak
geçen ay kaçında olmuştun canım **.
günaydınnn kızlarrrr nerdesiznizzzzz neden kimsecikler yokk acabaaaa nedennn herkesss koptuu acaba

günaydınnn canım hamiş olanlar adet olanlar fazla girmiyooo artık biz bekleyenler kaldık:))

kızlar günaydınnnn

ben dün işe başladım çok yoğunum. yarın kalp atışını dinlemeye gideceğiz kuzumun.ama hafif kanama ve karın ağrılarım devam ediyor.Birkaç gündür mide bulantılarım beni esir almış durumda ama üzülmüyorum biliyorum ki hamileliğimin olumlu etkileri bunlar.Birtek beni korkutan kanama ve karın ağrılarım.3 farklı doktorun karın ağrısına normal demesi gerçekten normal olduğuna inandırmak üzere beni ama yine de gayet tedirginim.kanamam da cumartesi-pazar hiç yoktu dün işe başladım arabaya bindim 3 kez geldi.yarın doktora gittiğimde bunu söyleyeceğim.

yarın 6+5 oluyor tam, gerçi cuma günü gittiğim doktorun cihazında 6+5 çıkmıştı, kendi doktorumun cihazının hesabına göre 6+0 olmalıydı.5 gün fark çıkmasına şaşırmıştım.Cuma günkü doktor karından baktı kalp atışı göremedi alttan bakalım dedi baktı ama çok canımı yaktı, üstüne üstlük alttan da görmedi kalp atışını.Anormal bir durum yok değil mi 6+0 de görülmemesinde?geçen hafta çarşamba kendi doktorum zoom yaparak kalp atış hareketlerini gördü ama duyamadık tabi ki ama bu doktor hiç zoom falan yapmadan baktı görünmüyo dedi geçiştirdi.

ben heyet raporu falan düşünüyorum 12. haftayı bitirene kadar ama heyet raporunu her yer vermiyor nasıl olur bilemiyorum var mı önerisi olan?

sizler nasılsınız?

tutku, cetrina ve büşrayla görüşüyoruz zaten.Yasenin bebeğinin cinsiyetini de öğrendim, ben de kız hissediyorum dedim :)

kübraa,esraa, özge,ramell, ariver,giiz, secido, angeltavsan ve aklıma gelmeyenler varsa kusura bakmayınn nasılsınız? beklemeler nasıl gidiyor, bebişler nasıl siz nasılsınız :) geçmişin tamamını okumaya maalesef vaktim olmadı laptopım bozuk, telefondan da maglum app.da olsa zor oluyor

çok giremiyorum ama emin olun aklım heeeeppp burda acaba ne kaynatıyorlar diye :)

Son düzenleme:

ocak 1 de oldum canım inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hoşgeldin canım.. bi haftadır yokum yeni yeni okudum çok üzüldüm çok dikkat et kendinee... dinlen bence de işe gitme rapor all ve evde sürekli uzan ilk aylar çok önmli biliyosun zatn...
ocak 1 de oldum canım inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
31 ocakta batın canım... 3gün kaldı :)) bana da 4 günn hadi hayırlısı düne kadar adet olucakmş gibi hissediyordum bugün geçtiiiiiiiii umutlanmak istemiyoum yaa

ama ben geç yumurtladım??? yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyormuş yani ayın 3 ünde benim adetim göğüs ağrın yokmu benim 26 sında göğüs ağrım başladı gülünce bile kasığım ağrıyor çok ayakta kalınca yada hareket edince belim ağırıyor ve beyaz bazen krem rengi gbi koyu akıntım var arada mide yanmam oluyor bilmiyorum ya beebk yada adetim geliyor :))))kısmet artık yoruldum düşünmektennn :18::18::18::18::18:

benm hiç bi belrtim yok sadece çok kilo aldım bu ayyy.... hem de çookk her saniye acıkıyorum gece yatağa girerken canım hep çiğ köfteeeee istiyoorr :)))))))))) bende bel ağrısı oluyo yorulunca göğüslerim de yandan dokkununca acıyo ama bu geçen ay da olmuştu... canım yani doğru mu o 14 gün... eğer doğruysa benm yumurtlamadan 15 gün geçtiii... :44:

doğru canım araştırdım bende az önce banada fbcan dedi dün

tadı kalmadı ki canım artık buranın ((

evet yaaa dünde mi böyleydi? benim de içim içimi yiyordu halbuki giremiyorum diye :)

hoşgeldin canım.. bi haftadır yokum yeni yeni okudum çok üzüldüm çok dikkat et kendinee... dinlen bence de işe gitme rapor all ve evde sürekli uzan ilk aylar çok önmli biliyosun zatn...

evet canım hamileliğin geneli riskli geçecek dedi doktor ama ilk 3 ay için %50-50 şans verdi Yani düşük riskimde gebeliğin devamı ihtimali de aynı oranda şuan Yapacak birşeyimiz yok, Allah koruyacak onu inşallah...

sen nasılsın ne zaman bat?

Allahım korusun meleğini canım.. ama işe gitmemen kısa da olsa yolculuk yapmaman gerek... bi an önce rapor al rapor alıp evde dinlenirsen, gebeliğin devamının olmasını daha da arttırırsın... bebiş işten daha önemli tatlım hamileliğin boyunca da çalışmayabilirsin...
benim bat 1 şubat canım.. Ama büşra diyo ki yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunurmuş ben erken yumurtladım bu ay ve 15 gün geçti adet olmadım acaba bunun geçerliliği var mı sen de demişin büşraya merak ettm vallaaa :44: :44:

adetim gelmezseee canım halay çekicem vallahi bak.. hayalini kurmak bile beni sevinçten uçuruyo.. inşallah canım ikimiz de güzel haber veririz aynı gün doğum yaparız kızzzzzzzzz :))))))))))))

inşlhhh inşlhhh Rabbm duysun sesimiziiiiiiiiiiii :) sana mesaj attım canım

Gunaydin canlarim umarim hepiniz gune guzel baslamissinizdir ...bebisi olanlara saglikli dogumlar olmayanlara yani boze hayirli bebis haberleri gelir insallah..Arvier,tutku,esareks,ozgemm,Azize03,angeltavsan ,ramel,cetrina ve sayamadiklarim (isimlerde kucuk hatalar olabilir :) ) opuyorum sizleri

inşlhhh inşlhhh Rabbm duysun sesimiziiiiiiiiiiii :) sana mesaj attım canım
inşallahh canımmmmmmmm :)) cevap yazdım ben deee

hoşgeldin canımm üzülmek yerine pozitif olalım bu ay dedk bakalım ne olucak... sen nasılsın:))

Cetrinammmmmm Küboşummm nerdesiniz ben yokken beni hep andınızzz şimdi yoksunuzzzzzz özledim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…