Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aynen bir hafta önceye kadar bir sürü arkadaş vardı şimdi kimseler kalmamış

hıckımse yok ya ne bu bole kızlar
gelın cabuk.................................

evet yaaaaa offf nolduki böyle herkesler nerde (( bitek cetrinamı biliyorummm o dinleniyorr sen nasılsın tatlı anne meleğinn nasılll

Merhabalar kızlar bat 28 Ocak adetime birgün var bir kaç gündür koyu sarı akıntı geliyor az miktar da acaba hamilelik mi yoksa adet öncesi belirtişimi anlayamadım gebelik istiyorum benim gibi durum yaşayan varmı?

canım ben hamıleyım hamılelıkte akıntı oluo..
benım adet oncesındede olmuştu ama koyu sarı deıldı
acık sarı akıntı canım
halada dewam edıo

canım ben hamıleyım hamılelıkte akıntı oluo..
benım adet oncesındede olmuştu ama koyu sarı deıldı
acık sarı akıntı canım
halada dewam edıo

Hımm benim koyu sarı bir akıntı az az sürüntü gibi sanki çok yoğun değil. Demek hamile değilim belkide adet habercisidir. İlgine teşekkür ederim.

Kizlar malatyada bir tane duzgun kadin dogum uzmani yok hepsi muayene acmis onlarda sadece muayen icin 150 tl istiyor okadar parayida vermek istemiyorum cimriyim sanirim :)

Arkadaslar esinizle bebegi dusunerek birlikte olmayın . ben 6.ayda ve cokta stresli bi dönemde hamile kaldim.yeni hamilelerdenim allah nasip ederse ve belirtileri inanin diger aylarda daha cok yasadim bu ay sadece reglime 15gun kala gögüslerim sisti dokundugumda yanlari aciyordu uclarinda aci yoktu beklenen adet gunumde adet sancisi gibi hafif gelisen sancilar oldu 3 gün ve ara ara normalde reglimin 2.gunu agri olur oda cok nadir genelde agrisiz gecerdi ama ilginctir belirtimi bilmiyorum adetime 1hafta kala ve hergun film gibi uzuun uzun rüyalar gördüm.reglim gecikince 3.gundu sanirim test yaptim silik cizgi cikti 5 gun sonra falan net cikti ve o mide bulantisi basdonmesi sik idrar falan bence daha sonra olan seyler yada degisiyo kisiye gore.gecikmeyle beraber baslayan sag kasik batmalarim var hafiften ama bazen siddetli giriyor ve ilginc icinizde bi olusumun asamasini hissediyorsunuz sanki :) Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

amin canımmmmm darısı bixlere adetime 8 gün kala göğüs ağrım başladı aynen yanlardan dokununca ağırıyor akıntım beyaz katımsı kasığımda sol tarafım ağırıyor çok ayakta kalınca belim ağırıyor yada çok iş yapınca normalde adetm 30 günde birde geçen ay 4 gün geciktim ilk defa oyüzden bu ay 4 gün geç olucam normalde yarın adwet günüm benim..yumurtlama gününmü ovülosyon testi ile yaptım hergün ilişike bulunduk yumurtamın çatladığı gün tesadüfen günaşırı yaptık belki bu bi hayırdır Rabbimden.. bilmiyorum ne olucak inşlh bende o haberi alırım 4. denememiz bizimde..

ovülosyon tetsi ile geç yumurtladığım öğrendim 21 .günü yumurtam çatladı benim.. sen neler yaptın mesela?

Azize benim reglim düzensizlesmeye baslamisti 3 ay önce 4 gün gecikmeli geldi birinde 2 gün erken v.s onuda bazilari rahim kendini bebege hazirlar diye yorumlamisti duydum ve ben yumurtlama günümü düzensizlikler icinde tutturmaya calistim her ay olmadi ama gecen ay reglim bitti ertesi gün basladik gün aşırı cok fazlada olmadi cunku grip oldum sonra hamile oldugumu ogrendim regli bitimi hamile kaldim sanirim insallah olucak ummadiginiz bir anda gun asiri birlikte olun zaten gelecektir bebeginiz

ben 1 ay 1 gün geciktim diğer ay aynı senin gbi 4 gün yani geçen ay umarım senin gbi olur benimde şafak sayıyorum gün aşırı yaptık olmadı doktorla görüştüm yapabılırsenız hergün yapın bakalım dedi sperm kalitesi için keçi boynuzu pekmezi yedirdim eşime ve fındık fıstık :))) umarım emeklerim işe yarar içim temzlensin diye soğan kürüde yaptım hani belki kist flan varsa gitsin diye sen ne hissediyorsun benm için peki :))

:) Bende 2 ay önce sogan kürü yapmıstım ama zaten zayifim iyice eririm diye korktum devam etmedim bende iltihap varsa söksün diye icmistim hemde bebek icin artik doktora gidicektik bi turlu esimin her hafta isi cikti gidemedik sinirlerim bozuldu olmayacakmi gibi deli sorular ama zamani var demekki seninde olur insallah en kisa zamanda ama hayirlisini istemek lazim.bu arada bol bol meyve yeyin özellikle esin ve iliskiden 45 dk önce falan türk kahvesi sperm hareketliligini arttirirmis onuda denedim.keci boynuzunu denememe ramak kalmisti :)

:))) rABBİM HAYIRLISINI VERSİN İNŞLHH

ama çok hissediyorum canım olucam htta adım gibi eminim bu ay da olmadı off ya neden olmuyooo ki nerde yanlış yapıyoruz anlamıyorum((((((
EVET canım bi baakrsın hamileyimdirde gerek kalmazzz

inşallah canım bat yarın mı.. adet olucakmış gibi sancıların var mı

ADETİM NE ZAMAN BİLMİYORUM GEÇEN AY GECİKMELİ OLDUM CANIM Normalde dündü bakalım ne zaman olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…