Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Allahım korusun meleğini canım.. ama işe gitmemen kısa da olsa yolculuk yapmaman gerek... bi an önce rapor al rapor alıp evde dinlenirsen, gebeliğin devamının olmasını daha da arttırırsın... bebiş işten daha önemli tatlım hamileliğin boyunca da çalışmayabilirsin...
benim bat 1 şubat canım.. Ama büşra diyo ki yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunurmuş ben erken yumurtladım bu ay ve 15 gün geçti adet olmadım acaba bunun geçerliliği var mı sen de demişin büşraya merak ettm vallaaa :44: :44:

evet canım öyle yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyor genelde bu doğru birşey yani.15 gün geçtiyse test yaparsan çıkar o zaman silikte olsa

evet canım öyle yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyor genelde bu doğru birşey yani.15 gün geçtiyse test yaparsan çıkar o zaman silikte olsa

hadi yaaaaaaaaa.. heycanlanadım şimdii.. ama yapmıcamm 1 şubatı beklicem korkuyorumm :)))))))):18:

ya tahmin ettiğim zamanda yumurtlamamışsam canım geç olmuşsa... negatif çıkarsa ne olucak üzülürümm ayy kafamda deli sorularr :18: :18:

ondan sonra yumurtlamaya benzer akıntı gelmediyse tahmin ettiğin gün yumurtlamışsındır işteeee :)

X