Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Ofyaaaaaa Hep vakit bulup girdiğimde yoksunuz kızlar ya
Herkes hamiş olmuş tek tek tebrik edemiyorum bari toplu ediyim..Rabbim hepimizinkini sağlıkla kucağımıza almak nasib etsin inş..Ben ikili üçlü dörtlü test flan yaptrmıyorum sadece dua edip ALLAH'a emanet ediyorum bebeğimi.Sonuçta herşey nasip..
Yok tavşan dudaklı,yok down sendromlu diye gebeleri korkutuyorlar çocuk sapasağlam doğuyor..Kimide sağlıklı görünüp hasta doğuyor.Datlı bebiklerinizide sizide ALLAH'a emanet ediyorum öpüldünüz cici anneler

bılmıom nasıl cekılıo guzum ama herkes acılı bısey dıo..ama acılı olması ıyıymış bu tuplerının acık oldugunu gosterıomuş...tupler kapalıysa acı duymuomuşun

arkadaşlar selam hsg filmi çektirdim ben. benim rahmimde sorun vardı canlı canlı anestesiz çektırdım 3-4 dk sürdü ve acımadı desem yalan olur heralde gelip geçiyor ama bazı yerde uyuşturuyolarmış anestezili ve anestesiz olarak ücret değişiyor çok araştırdım hastanede önemli aslında korkulacak bişey yok :)

He birde gitmeden söyleyeyim :)
Bu yorum altına eklenen hamilelik haftası programi yanlış..
Doktora göre bugün 14.haftaya girdim 13 dün bitti..
Bu hala 13 gösteriyo.tarihi aynı yazdım halbuki.

kızlarrrr günaydınnnnnnnnnnnnnn :))

kimsecikler yok muuu?? nerde bu devler nerde bu millettt :))))))

Kızlar günaydın bugün bebeğimin cinsiyetini öğrenmek için birazdan yola çıkıcam rabbimin bana nasip ettiğini öğrencem inşallah

günaydınnn kızlarrrr hepiniziii çokkk özledimmmm :))) ben güzel haberlerle geldimm inşallah sizde güzel haberlerle gelirisnizzz :) herkess toplansınnn süprizimm var sizeeeee :)))

He birde gitmeden söyleyeyim :)
Bu yorum altına eklenen hamilelik haftası programi yanlış..
Doktora göre bugün 14.haftaya girdim 13 dün bitti..
Bu hala 13 gösteriyo.tarihi aynı yazdım halbuki.

evet burdaki takvim yanlışşşş :)))) hemde gelişiminide yanlış gösteriyor ama olsun görmek mutlu edişyor beni :) tatlım hiç gelmiyorsun nedennnnn bir ara gell biraz sohbete ederiz :) ben yaptırdım 2 li testi bu gün öğleye doğru arayacaklarmış ne bilimm ben yaptırdım işte yaptırsan bir dert yaptırmasan bir dert ben tam yaptırmaktan vazgeçiyordum ki biriyle tanıştım yaptır dedi eşimde isteyince yaptırdık artık ne gelirse Allahtan ama içim de sıkıntı yok inşallah iyi haberler alacağız :) benim doktor %90 ihtimal vererek cinsiyet söyledi ama bir sonraki aya netleşecek dedi :) rabbim hayırlısını versin :)

Kızlar günaydın bugün bebeğimin cinsiyetini öğrenmek için birazdan yola çıkıcam rabbimin bana nasip ettiğini öğrencem inşallah

günaydınn canımmm :) sennki kız kızzzzz gitmene gerekk yokkk :) geldiğinde haberr verr canım dört gözle bekliyorummm :) şimdi ne güzell annesine naz yapacakk el sallayacakkk oyyy yerimm ben onu kımıl kımıl oynayacak :) keşke giderken tatlı bişeyler yeseydin

kızlarrrr günaydınnnnnnnnnnnnnn :))

kimsecikler yok muuu?? nerde bu devler nerde bu millettt :))))))

bebebğimmm bennn geldimm ama kimsecikler yokk ortada ben de kocişi hemen göndermeye çalışıyorum forum almış başını gitmiştir geçmişi nasıl okuyacağımm diye ama tıkk yok :)

gunaydınnnn canlarr tum güzel anneler veee anne adaylarııı..gunaydınnn tutkum ozgem kubragım fbcanım ramelim ariverim azizem yasen gizim esrakss secido angeltavsan vee digerr adınıı sayamadığım kızlarr bugun nasılsın ben fazla kalamıcam siz nasılsınız diye bakmya geldim..buarada dktrdaydm sabah carsmbada soncc cıkıcak reglimi oldum ama olup olup dirildim resmen cok fena oldum hayatımın en berbat günlerini geciriorum suanda zar zor acıorum gözlerimi..inşallahhh siz iyisinizdir

ıhhhhhh bebeğimmm ne olduuuuu sanaaaaa ((( tamm olarak oldun muu reglll (( doktora neden gittin sancın mı var ? ne olduu canımm benmmm iyi olacaksın oluyor bazen böylee arada işte üşütmüşsündür belkii kendine çok iyi bakkkk olur muu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…